Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 07, 23:12)
mes tai pasistatem prie pat priimamojo duru - kur rezervuota  lotuliukas.gif

o mes mašiną pasistatėm tiesiai RK teritorijoje, už šlagbaumo.
kai atvažiavom, MB tiesiai prišoko prie sargo, pasakė, kad "žmona mašinoj gimdo", tai tas žmogutis be jokių kalbų pakėlė šlagbaumą ir leido mašiną pasistatyti ligoninės kieme thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2010 01 08, 11:57)
o mes mašiną pasistatėm tiesiai RK teritorijoje, už šlagbaumo.
kai atvažiavom, MB tiesiai prišoko prie sargo, pasakė, kad "žmona mašinoj gimdo", tai tas žmogutis be jokių kalbų pakėlė šlagbaumą ir leido mašiną pasistatyti ligoninės kieme  thumbup.gif

va čia tai gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 07, 23:11)
As ir galvoju gimdyt sioje ligonineje, nes teko 21sav vaziuoti i AK pasitikrint vakare, tai jauciausi ten kaip siuksle, norejosi atsiprastyt, kad susirupinai leliuko sveikata... verysad.gif

Man buvo labai panašiai..Aš 23 sav gavau siuntimą į Antakalnį, nes kelias dienas nebejaučiau vaisiaus judesių...Įspūdis liko toks pat, po to visą dieną žliumbiau verysad.gif Nors tos gydytojos ir atsiprašė dėl savo elgesio (nes jau prie jų pratrūkau), palinkėjo gerai išnešioti ir pas jas sugrįžti gimdyt, aš jau tada supratau, kad to nebus..... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2010 01 08, 14:27)
Man buvo labai panašiai..Aš 23 sav gavau siuntimą į Antakalnį, nes kelias dienas nebejaučiau vaisiaus judesių...Įspūdis liko toks pat, po to visą dieną žliumbiau  verysad.gif Nors tos gydytojos ir atsiprašė dėl savo elgesio (nes jau prie jų pratrūkau), palinkėjo gerai išnešioti ir pas jas sugrįžti gimdyt, aš jau tada supratau, kad to nebus..... schmoll.gif


Aš AK buvau kai buvo 25 sav., prasidėjo sąrėmiai tai nulėkėm su MB naktį. Bet kažkaip viskas ten gerai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 08, 14:42)
Aš AK buvau kai buvo 25 sav., prasidėjo sąrėmiai tai nulėkėm su MB naktį. Bet kažkaip viskas ten gerai buvo  g.gif

Na matai gal naktį mažiau veiksmo buvo.. Aš ten nuvažiavau liepos vidurį ir dieną smile.gif Tai galima sakyt pakliuvau į beprotnamį user posted image. Visų pirma visos išsijuokė kad aš čia su tokiu "mažu" nėštumu dėl judesių atvariau (bet jei nebūčiau pasirodžius ir neduokdie vaikui būtų kas nors nutikę, aišku tik aš pati būčiau likus kalta, kad laiku neiskreipiau į medikus doh.gif ). Gydytoja kažkokia atbėgus, apžiūrėjus irgi vis skundėsi, kad laiko nėra, kad viena jau gimdo, kita jau irgi su pilnu atsidarymu, o čia jinai matai dabar man laiką gaišt turi user posted image..Aišku man dėl to buvo labai nesmagu, suprantu kur reikalas svarbesnis smile.gif Tai sakau, gerai, jei viskas tvarkoj, aš tada einu lauk, ačiū, user posted imagebet neišleido, nes dar visokių popierių krūvas reikėjo supildyt ir tt, bet dėl mūsų šalies biuriokratijos jau gi ne aš kalta blush2.gif Tai kaip sakiau kai jau neiškentus apsiblioviau, tai pradėjo ramaint, kad matai vasara, daug kas gimdo, visiems stogai pačiuožę - ir nestuke.gif ir gydytojams, hormonų audros ir tt.
Gan nuvykus ten gimdyt viskas ir skalndžiai būtų pasiekę, sunku sakyt, bet po to įvykio aš tiesiog išsigandau ir nutariau paieškoti alternatyvų gimdymui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketus: 08 sausio 2010 - 16:25
QUOTE(Ketus @ 2010 01 08, 17:24)
Gan nuvykus ten gimdyt viskas ir skalndžiai būtų pasiekę, sunku sakyt, bet po to įvykio aš tiesiog išsigandau ir nutariau paieškoti alternatyvų gimdymui  rolleyes.gif


Aš rinkausi RK nes čia vaikiuką iškarto atiduoda, o AK kiek skaičiau tai reikia pačiai eiti ieškoti. O aš pabijojau, kad jei gaus netyčia mišinuko pirma tai papulio paskui neims, nu šiaip kiek girdėjau tai ten stipriai per daug darbo turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 08, 16:42)
nu šiaip kiek girdėjau tai ten stipriai per daug darbo turi  doh.gif

Tas tai tiesa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 08, 16:42)
Aš rinkausi RK nes čia vaikiuką iškarto atiduoda, o AK kiek skaičiau tai reikia pačiai eiti ieškoti. O aš pabijojau, kad jei gaus netyčia mišinuko pirma tai papulio paskui neims, nu šiaip kiek girdėjau tai ten stipriai per daug darbo turi  doh.gif


Jei viskas gerai, iš karto atiduoda ir VGN, ir RK. AK negimdžiau, bet šiais laikais turbūt atiduotų ir tenai. ax.gif Nemanau, kad puls kas iškart vaiką mišinukais maitint... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 07, 23:12)
mes tai pasistatem prie pat priimamojo duru - kur rezervuota  lotuliukas.gif


su antruoju mano palatos langai buvo kaip tik į įėjimo pusę. Tai pastebėjau, kad eismo kontrolė užuosdama pinigus nuolat siautė. Rasdavo ką nubausti kiekvieną dieną. Kliuvo ir tiems, kurie dieną palikdavo mašinas rezervuotoj vietoj, ir tiems, kurie palikdavo prie pat įėjimo, priešais ženklą, rodantį parkavimo vietą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2010 01 08, 19:27)
Jei viskas gerai, iš karto atiduoda ir VGN, ir RK. AK negimdžiau, bet šiais laikais turbūt atiduotų ir tenai.  ax.gif Nemanau, kad puls kas iškart vaiką mišinukais maitint... schmoll.gif


AK temoje skaičiau, kad po gimdymo paima vaikiuką apžiūrai ir išmaudyti ir pasilieka. Niekas nenešioja atgal mamoms nes neturi kada. O kai vaikiukas pravirksta tada duoda mišinuką. Jei nori pati rūpintis vaikiuku turi pati nueiti ir paimti. Bet aš pamaniau, kad gali po gimdymo nebūti jėgų vaikščioti. Todėl pasirinkau RK, ir tikrai neapsirikau, nes čia tvarka man daug priimtinesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2010 01 08, 14:27)
Man buvo labai panašiai..Aš 23 sav gavau siuntimą į Antakalnį, nes kelias dienas nebejaučiau vaisiaus judesių...Įspūdis liko toks pat, po to visą dieną žliumbiau  verysad.gif Nors tos gydytojos ir atsiprašė dėl savo elgesio (nes jau prie jų pratrūkau), palinkėjo gerai išnešioti ir pas jas sugrįžti gimdyt, aš jau tada supratau, kad to nebus..... schmoll.gif


Va va, pritariu..

Na man ir gine patare tik ne AK gimdyti (nors sako pati ten 15metu dirbau ir jauciu nostalgija), bet sako tiesiog ten didziausi srautai(nes ne tik vilnietes vaziuoja, bet ir is rajonu visi i AK ir kartais sake, kad gydytojai fiziskai nebespeja skirti kiekvienai gimdyvei daug demesio...


Aciu, merginos Jums uz info 4u.gif Bandysiu pirm pasiskambinti del paskaiteliu, tikiuosi iki tol nepradesiu gimdyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2010 01 08, 17:24)
...Gydytoja kažkokia atbėgus, apžiūrėjus irgi vis skundėsi, kad laiko nėra, o čia jinai matai dabar man laiką gaišt turi...


As AK buvau mazdaug 12 sav. - isskyru neaiskiu pasirode, tai nuvaziavau kad patikrintu - buvo sestad. vakaras. Tai gyd. gan normaliai apziurejo. Aciu Dievui viskas buvo gerai, bet kadangi trukdau ju manymu be reikalo tai teko 100 Lt. susimoket unsure.gif Aisku galejau atsisakyti, bet del maziuko juk negaila - laukti iki pirmad. ir nervuotis schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(lifili @ 2010 01 08, 19:52)
Va va, pritariu..

Bandysiu pirm pasiskambinti del paskaiteliu, tikiuosi iki tol nepradesiu gimdyt doh.gif  biggrin.gif


Man neteko i paskaiteles nueit, bet kai skambinausi tai sake nera vietu ir uzrase po daugiau nei men., bet kiek girdejau is kitu, kad ten nedaug zmoniu buna ir laisvu kedziu lieka tai nuejus neuzsiregistravus manau neisvarytu. Be to sake kad ten liepia nusipirkt kazkoki rinkinuka - siulai, dar ten kazkokie medikamentai, patarciau nepirkt. blush2.gif As nieko neturejau ir nieko nereikejo nei atpirkt nei susimoket thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 08, 19:51)
Man neteko i paskaiteles nueit, bet kai skambinausi tai sake nera vietu ir uzrase po daugiau nei men., bet kiek girdejau is kitu, kad ten nedaug zmoniu buna ir laisvu kedziu lieka  tai nuejus neuzsiregistravus manau neisvarytu. Be to sake kad ten liepia nusipirkt kazkoki rinkinuka - siulai, dar ten kazkokie medikamentai, patarciau nepirkt.  blush2.gif  As nieko neturejau ir nieko nereikejo nei atpirkt nei susimoket  thumbup.gif

Buvau paskaitelese, tai galit eit drasiai nesiregistravusios. Kai buvau, tai ateidavo 3-5 merginos. Vietu tikrai uzteks. Paskaitos skirtos butent gimdancioms RK apie ju tvarka, prieziura ir pan. Tai daug ir nesusirenka.
Del rinkinuko, tai irgi sakyciau neverta pirkti, nebent klizma blush2.gif Tikrai praverstu. O siulu ir bintu tai neprireike, nors mane ir siuvo... Siulus iseidama padovanojau biggrin.gif Dar tam sarasiuke vienkartiniai paklotai irasyti, bet cia manau savaime suprantama, kad ju reikia...
Atsakyti