Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

Tikra profesionale savo srities, tai gyd.Tatjana Perepelica(VGN). Pas ja ne cacki pacacki, bet tikros pagalbos sulauksi ir viskas konkreciai!!! 4u.gif
Atsakyti
Labiau nehumanisko zmogaus kaip si gyditoja dar namaciau ir negirdejau....
Atsakyti
QUOTE(gerdakamile @ 2007 01 29, 18:24)
Labiau nehumanisko zmogaus kaip si gyditoja dar namaciau ir negirdejau....

Gal galite plačiau, man tai aktualu blush2.gif
Atsakyti
o aš parašysiu ne gyd, o akušėrė verta pagyrimo kuo didžiausio VGN'e Olga Suchoverskienė wub.gif
Atsakyti
O aš irgi noriu padėkoti,ir be galo dėkinga esu R.Žiobakui thumbup.gif ,tvirtybė ,ramybė,jokių abejonių,rimta priežiūra 4u.gif 4u.gif 4u.gif Man buvo daryta neplaninė cezario operacija verysad.gif
Atsakyti
Puiki gydytoja - Audronė Meškauskienė! AČIŪ JAI!
Atsakyti
QUOTE(renatulka @ 2007 01 29, 15:16)
Tikra profesionale savo srities, tai gyd.Tatjana Perepelica(VGN). Pas ja ne cacki pacacki, bet tikros pagalbos sulauksi ir viskas konkreciai!!!  4u.gif

juokaujat blink.gif

QUOTE(Kailas @ 2007 01 31, 10:16)
Gal galite plačiau, man tai aktualu  blush2.gif

šlykštesnio gydytojo nei ši nesu sutikusi schmoll.gif nė už milijoną daugiau pas ją neisiu schmoll.gif schmoll.gif jau ko ko bet medalio ji tikrai neverta,vos ja prisiminus kraujas užverda
o susiduriau su ja prieš du metus.Sužinojau jog laukiuosi.Po kelių dienu pradėjau kraujuoti,įtariau kad gali būti negimdyvinis nėštumas,žiauriai skaudėjo,nėgalėjau nė pajudėti.vyras mane nuvežė į VGN,tai buvo sekmadienio vakaras.vos tik įėjus mus pasitiko kažkokia sesutė gana maloni ,paklausė kas nutiko,ir tuoj pat pakvietė Tą šundaktarę,ji pradėjo klausinėti.Aš iš skausmo negaėjau pratarti nė žodžio.ašaros upeliais riedėjo.Tai vyras pasakojo kas man yra.O ta naglai sako "tylėkit,ji ir pati moka kalbėti" doh.gif kai paklausė kada paskutinės mm buvo,sakau nepamenu,tikrai negalėjau blaiviai mastyti,ji kad pradėjo ant manęs rėkti doh.gif po kokio pusvalandžio tardymo,nusivedė į kabinetą.rusčiu balsu liepė nusirengti,padarė vaginalinę echoskopija,bet taip grubiai,man net ašaros ištryško.patvirtino mano neštumą,pasakiau jog gimdysiu,o ji "ar jūs tikra" doh.gif ir dar kelis kartus perklausė,po to nusivedė ir pasodino ant "lėktuvo"nei pašildė įrankių,vėl savo grubiom rankom apžiūrinėjo.Pasakė jog leliukas tikrai gimdoj,širdutė plaka.Surašė kažkokius popierius ir sako jums teks gultis į ligoninę,patologijos skyrių nes grėsia persileidimas blink.gif doh.gif doh.gif taip ir likau nieko nesupratusi,juk ką tik sakė kad viskas gerai.sesutė pradėjo pildyti dokumentus,Ta sako mano vyrui,tipo jam reiks eit nupirkti kažkokių leidžiamų antibiotikų ir dar kokių tai vaistų.tai buvo viršūnė,aš atsisakiau gultis į ligoninę.Tada vėl mus aprėkė,kad veltui pildė popierius ir dabar tenka jai suplėšyti juos.pasakė jog aš nesulausiu neštumo pabaigos blink.gif
susirinkau savo daiktus,trenkiau durim ir išėjom su vyru lauk,jaučiausi tragiškai,po jo labai "malonios"apžiūros,labai skaudėjo tą vietą doh.gif
po to nuėjau pas kitą ginekologę,ji pasakė jei bučiau gėrus tuos antbiotikus tikrai būčiau praradus savo vaikėlį,o kraujavau nes buvo šlapimo takų uždegimas.
Tatjana Perepelica šlykščiausia šlykštynė
po tokių nuotykių kiekvienas naujas susitikimas su ginekologu man būdavo baisus,ir kai budamą 5 mėnesį nestuke.gif palydau ir nugriuvau nuo laiptų ir nuvežč mane į Antakalnio klinikas,su baime laukiau ginekologo apžiūros.o dar kai pamačiau jo vyras iš vis išsigandau,jis dar paklausė ko tai bijau nejau jis toks baisus blush2.gif tai buvo gyd., Daunoravičius,po jo apžiūros niekas neskaudėjo,likau sužavėta,kaip jau šitoj temoj rašiau pasikartosiu dar kartą Daunoravičius thumbup.gif thumbup.gif tik jo rūpetingumo ir profesionalumo dėka ,mano dukrytė gimė laiku ir sveikutė wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 22 vasario 2007 - 15:19
QUOTE(TiMa @ 2006 02 13, 13:08)
ot ir nesutinku  schmoll.gif  po gimdymo toj pačioj palatoj gulėjom su moterim, kuriai darė cezario pjūvį. Ji atvirai pasakė, kad nesiruošia gydytojui mokėt, nes nesitarė iš anksto. Po operacijos jinai jautėsi siaubingai, nuolat dejavo, kad skauda  sad.gif atėję sesutės sakydavo, kad "gydytojas jokių vaistų neskyrė, pooperacinis periodas, taip turi būt". Mane perkėlė į kitą palatą, ten irgi gulėjo moteris, kurią operavo tas pats gydytojas, tik iš karto buvo matyt, kad jam sumokėta. Vaikščiodavo pats į dieną po kelis kartus, seselės lašelines statydavo išvien, nors jokių komplikacijų nebuvo, tiesiog nuo skausmo. tai vat. gal ir būna gydytojų,kurie nelaukia "padėkos", bet tikrai tokių mažuma

O gal paprasciausiai vieni linke skustis viskuom, o kiti ne...
...bet gydytojai irgi zmones..., tik tada galetu hipokrato priesaikos nebebuti, kam jos reikia....
Atsakyti
As gimdziau ir visa nestuma lankiausi pas gydytoja Ronalda Rogalski thumbup.gif Jei dar kada busiu nestuke.gif lankysiuos ir gimdysiu tik pas ji 4u.gif
Atsakyti
As rekomenduociau akusere Violeta Staniuleviciene dirbancia Vilniaus klinikose,superine akusere.Labai rupestinga ir maloni.
Atsakyti
QUOTE(needita @ 2007 02 22, 15:37)
Puiki gydytoja - Audronė Meškauskienė! AČIŪ JAI!



O ji dar priimineja gimdymus Antakalnio klinikose?
Atsakyti
As sakiau, kad pas vyra negimdysiu, bet kai man mama patare, tai tirai nesigailiu. [COLOR=red] [COLOR=red]Dekinga A.Podkopajevui. Jis pats geriausias. Nes moka gerai atlikt savo darba, o Daunoravicius labai grubus. Ir dar esu dekinga akuserei Jolantai Lauriušonytei.
ACIU JUMS DIDELIS LABAI IKI GRABO LENTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[FONT=Geneva]
Atsakyti