Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

Gyd. Puziene, RK thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Per savo nestuke.gif lankiausi "Vaisingumo klinikoje" pas gydytoja A.Usoniene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Iki sios dienos esu jai laabai dekinga wub.gif wub.gif wub.gif nors mano dukryte jau eis i pirma klase.
Tai yra Justiniskese, tada tai kainos buvo tikrai daug mazesnes, bet kaip dabaar nezinau verysad.gif nors maciau reklama, kad nuolaidos dabar


QUOTE(rutiiis @ 2010 07 13, 09:40)
Sveikos, noriu patarimo, esu neseniai Vilniuje, laukiuosi pirmojo vaikelio, buvau vienoje privacioje klinikoje sumokejau 240 Lt ir man kaip ir nieko nepasake , tik tiek kad na gal  4savaites nieko dar negaliu pasakyti, tik ranku nekilnokite ir toliau kaip bus tai kaip Dievuliukas duos. Nebezinau ka darytri, pas kokia daktare eiti? O ir cia Vilniuje nieko nezinau ? Prasau patarti kur lankytis? Gal ka zino kur netoli butu prie pasilaiciu (as is perkunkiemio smile.gif ) Na ir nebelabai noreciau moketi kaskart 240 Lt.

Atsakyti
Gyd. M.Diliautiene- super gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Sigitas DAUBARIS - palikes pati geriausia ispudi thumbup.gif , profesionalus, konkretus, patikimas, zmogiskas, su geru jumoro jausmu wub.gif
nors esu visiskai kategoriskai PRIES atsidekojimus vokeliais, be po gimdymo pas si gydytoja buvau toookio dekingumo siam gydytojui, kad pirma karta pasijauciau labai skolinga blush2.gif
nebuciau pati patyrus, tai niekad nepatikeciau kad gimdyma galima prisiminti su sypsena ir net nostalgija wub.gif
(net nepalyginsi su pirmuoju gimdymu pas gyd. Podkopajeva)
Vilnius AK
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 08 16, 15:21)
Gyd. Puziene, RK  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


sutinku visais 100%! thumbup.gif lb profesionali gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Gyd R. Daunorvičius

pirmą pas jį gimdžiau ir tikiuos antrą pas jį.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
labai reikia jusu patarimo. Dabar su viru pradejom galvot apie trecio vaikeli. Mano pirmas vaikas sveikas, bet ne nuo dabartinio viro. Pries metus pagimdziau vaika, nestumo metu buvo viskas tvarkoj, bet po gimdymo paaiskejo kad vaikas turi sunki forma sirdyes ydos verysad.gif . Visa nestuma lankiau pas gera daktare Ninarokova, privacioj klinikoj. Bet nei zodzio nebuvo pasakita apie syrdeli, bet kardiologai pasake kad ginekologas turejo pastebet ir atsiust i Santariskes padarit 3D ehoskopa. Bet to padarita nebuvo schmoll.gif verysad.gif . ir dabar turim vaika invalida verysad.gif . Dabar daktarai siule gymdit dar viena vakeli. Nes kaip jie sako mum reikia pamatit kaip auga sveikas vaikas ir tada greiciau iseisim is sitos depresijos, ir maziukuj bus geriau kad jis matis salia dar viena maza drauga ax.gif . Nes mano viresnej mergaitej ja 14 metu. Patarkit prasau gera daktara, nes kolkas as nelabai isivaizduoju dar viena nestuma. O viras spaudzia, sako kad reikia ko greiciau, kad nebutu didelis skirtumas tarp vaiku blush2.gif .
Atsakyti
As tai Jums siulau apsilankyti pas ginekologes-genetikes - N.Krasovskaja arba Butkeviciene, as ejau pas Butkeviciene - super gydytoja, super zmogus (beje, Krasovskaja taip pat kiek zinau is pazystamu). Tik eiles apie 2 menesius jei konsltuosites Santariskese, su siuntimu, nemokamai. Arba privaciai galima, tik tada konsultacija apie 240 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Albrecht @ 2010 09 02, 14:01)
As tai Jums siulau apsilankyti pas ginekologes-genetikes - N.Krasovskaja arba Butkeviciene, as ejau pas Butkeviciene - super gydytoja, super zmogus (beje, Krasovskaja taip pat kiek zinau is pazystamu). Tik eiles apie 2 menesius jei konsltuosites Santariskese, su siuntimu, nemokamai. Arba privaciai galima, tik tada konsultacija apie 240 Lt.

Labai jums aciu uz atsakima. Seip mes jau buvom pas genetika, nieko ne rado. O kur galima privacei rasti sita daktare? Gal Jus galit kontakta parasit? Arba man i AZ parasit:).
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2010 08 31, 09:17)
Sveikos mamytes,
labai reikia jusu patarimo. Dabar su viru pradejom galvot apie trecio vaikeli. Mano pirmas vaikas sveikas, bet ne nuo dabartinio viro. Pries metus pagimdziau vaika, nestumo metu buvo viskas tvarkoj, bet po gimdymo paaiskejo kad vaikas turi sunki forma sirdyes ydos verysad.gif . Visa nestuma lankiau pas gera daktare Ninarokova, privacioj klinikoj. Bet nei zodzio nebuvo pasakita apie syrdeli, bet kardiologai pasake kad ginekologas turejo pastebet ir atsiust i Santariskes padarit 3D ehoskopa. Bet to padarita nebuvo schmoll.gif  verysad.gif . ir dabar turim vaika invalida verysad.gif . Dabar daktarai siule gymdit dar viena vakeli. Nes kaip jie sako mum reikia pamatit kaip auga sveikas vaikas ir tada greiciau iseisim is sitos depresijos, ir maziukuj bus geriau kad jis matis salia dar viena maza drauga ax.gif . Nes mano viresnej mergaitej ja 14 metu. Patarkit prasau gera daktara, nes kolkas as nelabai isivaizduoju dar viena nestuma. O viras spaudzia, sako kad reikia ko greiciau, kad nebutu didelis skirtumas tarp vaiku blush2.gif .


Jeigu Jums ne per toli bus - tai Pasilaiciu poliklinikoje (arba Vilniaus rajono centrine) dirba gyd. Maja Rokicka. Super daktare. thumbup.gif ir akusere Ramune su ja poroje dirba - irgi saunuole. Kai buvau nescia, dare echoskopija daznai, apie visus maziukes organus, vystyma pasakojo, kas gerai, kaip butu negerai ir pan. Ir dar nemazai man nemokamu nuotraukyciu pridare wub.gif Ji ir privaciai dirba, bet nezinau, kurioje vietoje. Lankiausi pas ja bendra tvarka be jokiu ten pinigeliu, ir viskas buvo tiesiog super. Nei informacijos man nestokojo, i bet kuri mano klausima labai issamiai atsakydavo. Matosi, kad nemazai patirties turi. Be to, dauguma nesciuju pas ja ir lankosi: pas ja nesciuju korteliu apie 2 stalcius pilnai prikimstu, o pas kitas po viena nepilna.
Papildyta:
QUOTE(rutiiis @ 2010 07 13, 08:40)
Sveikos, noriu patarimo, esu neseniai Vilniuje, laukiuosi pirmojo vaikelio, buvau vienoje privacioje klinikoje sumokejau 240 Lt ir man kaip ir nieko nepasake , tik tiek kad na gal  4savaites nieko dar negaliu pasakyti, tik ranku nekilnokite ir toliau kaip bus tai kaip Dievuliukas duos. Nebezinau ka darytri, pas kokia daktare eiti? O ir cia Vilniuje nieko nezinau ? Prasau patarti kur lankytis? Gal ka zino kur netoli butu prie pasilaiciu (as is perkunkiemio smile.gif ) Na ir nebelabai noreciau moketi kaskart 240 Lt.


Jeigu Jums ne per toli bus - tai Pasilaiciu poliklinikoje (arba Vilniaus rajono centrine) dirba gyd. Maja Rokicka. Super daktare. ir akusere Ramune su ja poroje dirba - irgi saunuole. Kai buvau nescia, dare echoskopija daznai, apie visus maziukes organus, vystyma pasakojo, kas gerai, kaip butu negerai ir pan. Ir dar nemazai man nemokamu nuotraukyciu pridare Ji ir privaciai dirba, bet nezinau, kurioje vietoje. Lankiausi pas ja bendra tvarka be jokiu ten pinigeliu, ir viskas buvo tiesiog super. Nei informacijos man nestokojo, i bet kuri mano klausima labai issamiai atsakydavo. Matosi, kad nemazai patirties turi. Be to, dauguma nesciuju pas ja ir lankosi: pas ja nesciuju korteliu apie 2 stalcius pilnai prikimstu, o pas kitas po viena nepilna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darjushka: 04 rugsėjo 2010 - 22:03
QUOTE(Lenusikas @ 2010 09 02, 15:46)
Labai jums aciu uz atsakima. Seip mes jau buvom pas genetika, nieko ne rado. O kur galima privacei rasti sita daktare? Gal Jus galit kontakta parasit? Arba man i AZ parasit:).

N.Krasovskaja dirba Šeimos medicinos centre. Lankiausi pas ją iki nėštumo ir visą nėštumą mane prižiūrėjo/prižiūri. Tikrai puiki gydytoja, visą laiką kruopščiai apžiūri tiek mane, tiek vaikučio visus organus echoskopu. Aišku, kainos šiame medicinos centre nėra žemos - vienas vizitas vidutiniškai 240 Lt.
Atsakyti
Vaikų urologas gydytojas Kastytis Gricius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super profesionalas ir labai mielas žmogus! jis konsultuoja Santariškių vaikų konsultacinėje poliklinikoje 4u.gif
Atsakyti