Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

Apie gydytoją Juršėną galiu atsiliepti tik pačiais gražiausiais žodžiais. Gimdžiau pas jį savo pirmąjį vaikelį, buvau rami, jog esu patikimose rankose, ir jei bus galimybė susilaukti daugiau stebukliukų, tai gimdysiu tik pas JĮ.
Atsakyti
QUOTE(linceka @ 2010 04 08, 20:45)
Apie gydytoją Juršėną galiu atsiliepti tik pačiais gražiausiais žodžiais. Gimdžiau pas jį savo pirmąjį vaikelį, buvau rami, jog esu patikimose rankose, ir jei bus galimybė susilaukti daugiau stebukliukų, tai gimdysiu tik pas JĮ.



as labai visu atsiprasau, bet bukit malonios, butu laabai nuostabu ir grazu is jusu vis puses, kad jus rasydamos apie tai pas ka gimdete, rasytumete ir kur gimdete, nes perskaityti visko nuo pradziu ir laiko ir kantrybes nera; blush2.gif
rasykit kur gimdete, kada vaziavote tartis, ar isvis taretes, gal siek tiek "davet i kisene" - jei taip galima issireiksti.... nu pasipasakokit.

labai labai aciu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaa @ 2009 06 25, 21:22)
pas razuma visa nestuma pravaiksciojau,superinis buvo thumbup.gif .tik taip gavos,kad pas kita gydytoja teko gimdyti,bet razumas,ji suderimo ir akusiare,nes pats buvo dvi paras nemiegojes.kiek girdejau pinigu jama 1000,bet dalinas su akusiaria,bet tiksliai nezinau. g.gif


Gimdziau pas Razuma 2007 m. tikrai gydytojas profesionalas, bet pinigu megejas. Vyras jam dave 1000. O jis po dienos atejo ir paklause ar su anesteziologu atsiskaitet.....as vos is lovos islypau, baisiai silpna buvo po gimdymo, nuvariau dar anesteziologui duoti pinigeliu.....Gal ir dalinasi, bet tik su akusere.....nu toks prie bajerio, tik tiek kad pinigelius tai labai megsta
Atsakyti
QUOTE(MarinaM @ 2010 04 09, 16:45)
Gimdziau pas Razuma 2007 m. tikrai gydytojas profesionalas, bet pinigu megejas. Vyras jam dave 1000. O jis po dienos atejo ir paklause ar su anesteziologu atsiskaitet.....as vos is lovos islypau, baisiai silpna buvo po gimdymo, nuvariau dar anesteziologui duoti pinigeliu.....Gal ir dalinasi, bet tik su akusere.....nu toks prie bajerio, tik tiek kad pinigelius tai labai megsta



o kur jis dirba?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 04 09, 16:06)
o kur jis dirba?


VGN
Atsakyti
kvailoka is mano puses, bet.... ax.gif
kazkaip kai renkiesi ginekologa - ps vyra vengi, o cia gimdyt prie vyro daktaro .... ar kai gimdai jau tas pats.... blush2.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas placiau ir daugiau gali pakomentuoti gyd. TVARIONAVICIENE ??? Man tai labai svarbu. Neatrodo, kad ji butu populiari...

Galvojau tartis su Sirsinaitiene, bet penktadieni nestuma priziurinti ginekologe patare TVARIONAVICIENE. dabar visai likau sumisus..... Nezinau pas kuria eiti.
Atsakyti
QUOTE(Sauliukai @ 2010 04 10, 12:48)
sveikos, gal kas placiau ir daugiau gali pakomentuoti gyd. TVARIONAVICIENE ??? Man tai labai svarbu. Neatrodo, kad ji butu populiari...

Galvojau tartis su Sirsinaitiene, bet penktadieni nestuma priziurinti ginekologe patare TVARIONAVICIENE. dabar visai likau sumisus..... Nezinau pas kuria eiti.


Apie ją nieko negirdėjau g.gif
O va Širšinaitienė sakė nebloga bigsmile.gif
Atsakyti
Kokia nuomone apie Ina Kareckiene g.gif ???
ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 10 balandžio 2010 - 12:15
vat apie Sirsinaitiene ir as neblogu atsiliepimu girdejau smile.gif
o dabar pasimeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliukai @ 2010 04 10, 12:48)
sveikos, gal kas placiau ir daugiau gali pakomentuoti gyd. TVARIONAVICIENE ??? Man tai labai svarbu. Neatrodo, kad ji butu populiari...

Galvojau tartis su Sirsinaitiene, bet penktadieni nestuma priziurinti ginekologe patare TVARIONAVICIENE. dabar visai likau sumisus..... Nezinau pas kuria eiti.

daktare Tvaronaviciene man asmeniskai buvo labai gera su manimi,nors as negimdziau prie jos bet ji bande isgelbeti mano kudikeli kuriam tik bebuvo 2men.pilvelyje,ji man dare valyma nes buvo nesivystantis nestumas,labai gerai viska padare,galima pasneketi su ja apie viska.
Atsakyti
p. Balnys..ir Mackevic (antakalnio klinikos).. super dirba !!
Atsakyti