Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 18, 11:57)
Oho, čia tai bent... Pamatyti nėštumą 2 savaičių...  doh.gif
http://www.supermama...tent/view/153/2
Tikrai "nereali" gydytoja  lotuliukas.gif


na jei pamate, reiskia kad galima pamatyt. nesugalvuojo gi siaip kad as nescia!
Atsakyti
QUOTE(Nastiona @ 2009 10 18, 13:45)
na jei pamate, reiskia kad galima pamatyt. nesugalvuojo gi siaip kad as nescia!

Agham.. iš tos serijos kaip ir Ivanas Prochorovas rentgeno spindulius išrado savo žmonai sakydamas... Ja tebia..... na skvozi vyzhu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2009 08 18, 19:36)
Sausio men.drauge pas  Razuma gimde , dare cezari-kaina-2000 lt.

ale pabludo zmones visai doh.gif Ko gero del to ir kvaistelejas lotuliukas.gif
Atsakyti
Gimdžiau pas D. Ramanauskienę thumbup.gif . Tik puikūs atsiliepimai. Atsakomybė, dėmesys ir rūpestis ir prieš, ir po. Kantriai atsako net ir į kvailiausius klausimus tongue.gif . Be jokių išsidirbinėjimų. Šalia gulėjų dvi mamos, prižiūrimos Juršėno, tai taip pat susidariau gerą nuomonę apie šį daktarą 4u.gif .
Atsakyti
Sveikos,

Norejau pasikonsultuot pas gimdziusias ir besiruosiancias smile.gif pas kuria gyd. rekomenduotumet gimdyt VGN gyd. A. Kotoviene ar gyd. E. Tvaronaviciene?
Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
man tai gyd.Raguckiene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 18, 10:57)
Oho, čia tai bent... Pamatyti nėštumą 2 savaičių...  doh.gif
http://www.supermama...tent/view/153/2
Tikrai "nereali" gydytoja  lotuliukas.gif


Mano visus keturi nėštumus pamatė dviejų savaičių. Ir dar stebėjosi, kaip aš pati supratau, kad esu nėščia. O man tik pastojus, negaliu dantų šepetuko į burną įkišti. Pamatyti tikrai įmanoma. Du kartus tai net buvo tik pakeliui į gimdą būsimas leliukas smile.gif
Atsakyti
sveikutes . noreciau pasidelinti savo patirtimi . rugsejo pradzioj pagimdziau graziausia pasaulyje mergina vgn mirksiukas.gif (na paciai pagimdyti nepavyko , dare cezari) . su nieko nebuvau is anksto susitarusi ir niekam kisenes "netapiau" . bet likau viskuo patenkinta . tikrai sulaukiau reikiamos pagalbos ir nuskausminamuju , ir epidiuro gero ...
o mano palatos drauge irgi buvo atvaz gimdyti is utenos , bet buvo susitarusi su Razumu , tai jai padare planini cezari sake kainavo 800 lt. ja priziurejo nuo pat nestumo pradzios.. na skiresi tik tuo mudvieju istorijos , kad jai nedave patirti ka reiskia saremiai , o man teko 6 val pasikankint. .. o pogimdybine prieziura gavo tokia pat kaip as. tiesa , mano gimdymo pradzioj dalyvavo Razumas , o operavo po pietu tokia sviesi moteris (pavardes nepamenu blush2.gif bet sake , jog yra skyriaus vedeja . na po gimdymo jai vyras padekojo kiek galejom , bet aisku ne tukstanciais plojom , kaip kai kurie . tikrai likau viskuo patenkinta . pradedant nuo bendravimo , baigiant siulem...
Atsakyti
QUOTE(busima mama 22 @ 2009 12 04, 18:29)
sveikutes . noreciau pasidelinti savo patirtimi . rugsejo pradzioj pagimdziau graziausia pasaulyje mergina vgn mirksiukas.gif  (na paciai pagimdyti nepavyko , dare cezari) . su nieko nebuvau is anksto susitarusi ir niekam kisenes "netapiau" . bet likau viskuo patenkinta . tikrai sulaukiau reikiamos pagalbos ir nuskausminamuju , ir epidiuro gero ...
o mano palatos drauge irgi buvo atvaz gimdyti is utenos , bet buvo susitarusi su Razumu , tai jai padare planini cezari sake kainavo 800 lt. ja priziurejo nuo pat nestumo pradzios.. na skiresi tik tuo mudvieju istorijos , kad jai nedave patirti ka reiskia saremiai , o man teko 6 val pasikankint. .. o pogimdybine prieziura gavo tokia pat kaip as. tiesa , mano gimdymo pradzioj dalyvavo Razumas , o operavo po pietu tokia sviesi moteris (pavardes nepamenu blush2.gif  bet sake , jog yra skyriaus vedeja . na po gimdymo jai vyras padekojo kiek galejom , bet aisku ne tukstanciais plojom , kaip kai kurie . tikrai likau viskuo patenkinta . pradedant nuo bendravimo , baigiant siulem...

Turbūt gydytoja D. Variakojienė operavo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(busima mama 22 @ 2009 12 04, 18:29)
sveikutes . noreciau pasidelinti savo patirtimi . rugsejo pradzioj pagimdziau graziausia pasaulyje mergina vgn mirksiukas.gif  (na paciai pagimdyti nepavyko , dare cezari) . su nieko nebuvau is anksto susitarusi ir niekam kisenes "netapiau" . bet likau viskuo patenkinta . tikrai sulaukiau reikiamos pagalbos ir nuskausminamuju , ir epidiuro gero ...
o mano palatos drauge irgi buvo atvaz gimdyti is utenos , bet buvo susitarusi su Razumu , tai jai padare planini cezari sake kainavo 800 lt. ja priziurejo nuo pat nestumo pradzios.. na skiresi tik tuo mudvieju istorijos , kad jai nedave patirti ka reiskia saremiai , o man teko 6 val pasikankint. .. o pogimdybine prieziura gavo tokia pat kaip as. tiesa , mano gimdymo pradzioj dalyvavo Razumas , o operavo po pietu tokia sviesi moteris (pavardes nepamenu blush2.gif  bet sake , jog yra skyriaus vedeja . na po gimdymo jai vyras padekojo kiek galejom , bet aisku ne tukstanciais plojom , kaip kai kurie . tikrai likau viskuo patenkinta . pradedant nuo bendravimo , baigiant siulem...

kiek zinau, tai akuserinio sk.vedeja dabar yra E.Tvarijonaviciene
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 08 15, 01:20)
Dar ir dabar prisiminus sia "puikia" gydytoja man plaukai siausiasi  blink.gif
As pas ja gimdziau, aisku nesitarusi, nes esu nusistaciusi prie bet koki kysio davima, iskyrus geles  mirksiukas.gif
Gimdymas truko 14 val., prasiau nuskausminamuju, nedave, motyvuodama tuo, kad saremiu matuoklis fiksuoja "vos" 12 balu saremiu stipruma, po geru keliu valandu, kai as jau raiciausi is dkausmo ir kartais net samones netekdavau (saremiu matuoklis rode iki 19) akusere ta aparaciuka netycia nuleido zemyn ir ka jus manot??? Saremiu stiprumas nuo 60 iki 80  doh.gif  bet vaistus leisti deja jau buvo per velu, mat gimdos kakleslis buvo beveik atsidares... gydytoja man bande aiskinti, kad cia ne jos kalte, cia mano lasiniai slopino saremius  blink.gif pats gymdymas truko 10min. istumiau savo karalaite per du saremius, nors ji ejo rankyte i prieki, plysau  doh.gif  geroji daktare susiuvo... ta susiuvima jauciu iki siol... menesi negalejau sedeti, neent pusiaugulom arba ant pagalves.
Gydytoja nei karto nepaklsuse kaip as jauciuosi, ar man neskauda ir pan.
Negaleciau jos rekomenduoti, bet aisku, kiek zmoniu tiek nuomoniu... tiesiog norejau savo patirtimi pasidalinti  ax.gif

Negaliu patiketi,kad cia apie Kasilovskiene tokie atsiliepimai.
kiekviena situacija yra skirtinga.
As labai patenkinta sia gyd,tik jos deka susilaukiau vaikelio.
Atsakyti
QUOTE(deive22 @ 2009 10 01, 10:51)
O as asmeniskai lankausi pas daktare Paliulyte. Netycia ten radau ta klinika, bet dabar labai patenkinta esu. thumbup.gif Nedaro jokiu nereikalingu tyrimu, vien tik tai ko reikia. Ir pakonsultuoja is sirdies ir pataria. Matosi kad zmogus dirba ne del to kad dirbti, o is pasaukimo. Berods Sakalu g. 22 randasi jinai. Taigi visoms rekomenduociau. Kainos irgi ne kosmines tenai ax.gif

Paliulyte Nuostabi gydytoja, nuosirdi, Liepos gale pas ja gimdziau, tai iki siol susirasom thumbup.gif wub.gif
Atsakyti