Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

Gal ką galite pasakyti pie gyd. Liną Digrienę? Ji dirba "Centro poliklinikoje", Gerosios Vilties 1A ir Kalinausko g. Vilniuje...
Atsakyti
Sausio men.drauge pas Razuma gimde , dare cezari-kaina-2000 lt.
Atsakyti
Sveikos visos mamos busimos ir esamos 4u.gif Gal kokiu atsilepimu yra apie gydytoja Dalia Lauzikiene (dirba Antakalnio klinikose) ? g.gif
Atsakyti
Gydytoja Marina Stankeviciene thumbup.gif dirba AK. Priziurejo mano nestuma nuo pat pradziu iki siulu isemimo (buvo CP). Esu jai labai dekinga, tokiu atsidavusiu gydytoju reikia dar ir paieskoti biggrin.gif
Atsakyti
Jei gimdyt - tai tik pas R. Griciu!!!!!!!!!!!!!!
Gimdziau pas ji ir jo akusere Vida rugpjucio 14d. - fantastika, o ne gimdymas priziurint tokiems zmonems. kaip daktarelis pasake taip ir buvo - lengvai, greitai. O pacio gimdymo metu ir pajuokaut spejom ir kai reikejo rimtai susikaupe padirbejom. Vien tik kad patekt vel pas ji galima gimdyt vel ir vel mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tik už gyd. R. Daunoravičių 4u.gif
Atsakyti
As lankiausi daug metu pas gyd Lauzikiene. visada buvau patenkinta. kai nustojau metus atgal gert kontraceptines tabletes, pas mane pasidare labai nereguliarios menesines, kartais ju nebudavo po du menesius. dariausi nestumo testus, buvo neigiami. kai si pavasari menesiniu nesulaukiau tris menesius, nuejau pas Lauzikiene pasitikrinti. ji man padare echo, pasake, kad viskas kaip ir tvarkoj, sake gal kiausides nelabai dirbti nori, sake po kontraceptiku organizmas dar neissivale, taigi testu visai nera reikalo darytis, apie pastojima sake net pakolkas negalvot, sake dar palaukiam puse meteliu, jei nesusitvarkys ar nepastosiu duos siuntima i nevaisingumo klinika ir israse vaistus, kad reguliuotu menesines. geriau tuos vaistus du menesius, menesiniu nesulaukiau, bet mane pradejo pykinti, drauges sake nu padaryk tu ta nestumo testa kas pasikeis. as sakau mano gydytoja man sake ne negalvot apie nestuma. taciau padariau ir ka jus manot?! AS NESCIA! nuejau pas kita gydytoja ir gavau soka, buvau nescia 11savaiciu! Lauzikiene nerado 4sav nestumo. tiek to gal nesimate, bet, kodel nedare slapimo ar kraujo tyrymu? Visiskai buvau supainiota. Aciu dievui kad tie vaistai nepakenke nestumui, o jai pakenktu? kas atsakytu? tai nuo to laiko pas ja nebesilankau.
Atsakyti
QUOTE(Lili80 @ 2009 08 26, 12:01)
Jei gimdyt - tai tik pas R. Griciu!!!!!!!!!!!!!!
Gimdziau pas ji ir jo akusere Vida rugpjucio 14d. - fantastika, o ne gimdymas priziurint tokiems zmonems.  kaip daktarelis pasake taip ir buvo - lengvai, greitai.  O pacio gimdymo metu ir pajuokaut spejom ir kai reikejo rimtai susikaupe padirbejom.  Vien tik kad patekt vel pas ji galima gimdyt vel ir vel  mirksiukas.gif



O kur gimdei? Ar tareisi is anksto? Kiek mokejai?
Atsakyti
O gal kas gimdet pas gyd. Kitoviene, kiek reikia duoti pinigeliu ir ar tik jai ar atskirai akuserei? Beja ji jau dirba VGN?

Renkuosi jau gydytoja, nes gimdymas gruodzio men.

O gal turit kas kokiu atsiliepimu apie Elona Tvaronavičienė (VGN)?
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2009 08 18, 17:36)
Sausio men.drauge pas  Razuma gimde , dare cezari-kaina-2000 lt.

blink.gif va cia tai kosmosas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama1 @ 2009 08 18, 21:02)
Sveikos visos mamos busimos ir esamos  4u.gif  Gal kokiu atsilepimu yra apie gydytoja Dalia Lauzikiene (dirba Antakalnio klinikose) ?  g.gif

Man tai ji super gyditoja, lankiausi pas ja ir gimdziau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta1 @ 2009 08 31, 07:48)
As lankiausi daug metu pas gyd Lauzikiene. visada buvau patenkinta. kai nustojau metus atgal gert kontraceptines tabletes, pas mane pasidare labai nereguliarios menesines, kartais ju nebudavo po du menesius. dariausi nestumo testus, buvo neigiami. kai si pavasari menesiniu nesulaukiau tris menesius, nuejau pas Lauzikiene pasitikrinti. ji man padare echo, pasake, kad viskas kaip ir tvarkoj, sake gal kiausides nelabai dirbti nori, sake po kontraceptiku organizmas dar neissivale, taigi testu visai nera reikalo darytis, apie pastojima sake net pakolkas negalvot, sake dar palaukiam puse meteliu, jei nesusitvarkys ar nepastosiu duos siuntima i nevaisingumo klinika ir israse vaistus, kad reguliuotu menesines. geriau tuos vaistus du menesius, menesiniu nesulaukiau, bet mane pradejo pykinti, drauges sake nu padaryk tu ta nestumo testa kas pasikeis. as sakau mano gydytoja man sake ne negalvot apie nestuma. taciau padariau ir ka jus manot?! AS NESCIA! nuejau pas kita gydytoja ir gavau soka, buvau nescia 11savaiciu! Lauzikiene nerado 4sav nestumo. tiek to gal nesimate, bet, kodel nedare slapimo ar kraujo tyrymu? Visiskai buvau supainiota. Aciu dievui kad tie vaistai nepakenke nestumui, o jai pakenktu? kas atsakytu? tai nuo to laiko pas ja nebesilankau.

Nesimate tikrai galiu patvirtint nes zinau is savi patirties. Nestuma gali eho vidinis pamatiti nuo 5sav. o isorinis nuo 6-7sav.
Atsakyti