Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

4u.gif visa nestuma vaiksciojau pas gydytoka K.Kalinauska smile.gif gimdziau irgi pas ji VGN... esu labai patenkinta jo darbu... blush2.gif
Atsakyti
Jursenas yra vedejas kiek zinau AK. Tai vien pas toki papulti nera lengva manau.
Atsakyti
Kalbejau su gydytoja kuri dirba Antakalnio klinikose.

Sake ten vyksta remontai ir iki 2009.01 vidurio gal net ilgiau.

Gimdant sake gaili kilti nepatogumu ar net sunkumu.
Tai manau reiktu ivertinti... Niekas nera garntuotas ir tikras jog gimdymas bus sklendus... Tad manau neverta rizikuoti...

Jei Antakalnyje susitari su gydytoja pas ja gimdyti ir prasidejus jam jai nedarbo laikas reikia i kasa virs 400lt susimoketi jog atvyktu gydytoja is namu.
Tokia tvarka tik Antakalnyje kol kas galioja grieztai.

Viska ka rasau ne mano ismislas, o geros ten dirbancios gydytos pasakyti.


As pavyzdziui jau nezinau kur ir pas ka gimdyti.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.eidi @ 2008 11 13, 12:06)
Kalbejau su gydytoja kuri dirba Antakalnio klinikose.

Sake ten vyksta remontai ir iki 2009.01 vidurio gal net ilgiau.

Gimdant sake gaili kilti nepatogumu ar net sunkumu.
Tai manau reiktu ivertinti... Niekas nera garntuotas ir tikras jog gimdymas bus sklendus... Tad manau neverta rizikuoti...

Jei Antakalnyje susitari su gydytoja pas ja gimdyti ir prasidejus jam jai nedarbo laikas reikia i kasa virs 400lt susimoketi jog atvyktu gydytoja is namu.
Tokia tvarka tik Antakalnyje kol kas galioja grieztai.

Viska ka rasau ne mano ismislas, o geros ten dirbancios gydytos pasakyti.


As pavyzdziui jau nezinau kur ir pas ka gimdyti.... sad.gif


Panasi tvarka del mokejimo ir VGN...pati gimdziau ir teko moketi i kasa apie 460lt..plius dar gydytojai i kisene...smile.gif Nes pati norejau gimdyti pas pasirinkta gydytoja ax.gif
Beje, mano atveju labai dziaugiuosi, kad gimdziau susitarusi...nes gavosi komplikuotas gimdymas...o va mano pazystamam viena gimde nesitarusi ir jai net niekuo nebutu spejusi padeti sutarta gydytoja..pirma vaika pagimde per kelias valandas ligoninej..namie irgi pabuvo tik kelias laandas, kol suprato, kad jau reikai skubeti gimdyti...smile.gif)))
Niekada negali zinoti kaip ten bus...
Atsakyti
Robertas Pazera is AK thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamyes smile.gif

As naujoke 4u.gif , ieskau info, apie RK gydytojus, gal kas rekomenduotu kokia (-i)? Kolkas uzfiksavau tik Ruguckiene... As ten gulsiuosi is anksto, man gestacinis dieabetas, tad reiks paguleti iki gimdymo blink.gif Bet vis gi noriu rekomendaciju, kuris is priimanciu nestuma ten geriausias? g.gif
Dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edukas82 @ 2008 11 28, 15:15)
Sveikos, mamyes smile.gif

As naujoke 4u.gif , ieskau info, apie RK gydytojus, gal kas rekomenduotu kokia (-i)? Kolkas uzfiksavau tik Ruguckiene... As ten gulsiuosi is anksto, man gestacinis dieabetas, tad reiks paguleti iki gimdymo  blink.gif Bet vis gi noriu rekomendaciju, kuris is priimanciu nestuma ten geriausias? g.gif
Dekinga smile.gif

LA. Abi pupas gimdziau VGN. Pas vedeja Razuma ir akusere Bozena.SUPER thumbup.gif Su mano gimdymais doh.gif neaisku kuom galejo baigtis g.gif .Po pirmo gimdymo sakiau jai kada gimdysiu tai tik pas Razuma tongue.gif tai taip ir padariau tongue.gif Man svarbu kad gimdynas praeitu gerai o ne kad ceckintus tupinetu. Nemazai buvau skaicius kad tipo grubus,juokeliai nevyke nieko panasaus negaliu pasakyt : tongue.gif Drauge laukia sausio men. antro leliaus tai taipogi kiek zinau tongue.gif dar karteli gimys pas Razuma nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke28 @ 2008 11 28, 17:26)
LA. Abi pupas gimdziau VGN. Pas vedeja Razuma ir akusere Bozena.SUPER thumbup.gif Su mano gimdymais doh.gif neaisku kuom galejo baigtis g.gif .Po pirmo gimdymo sakiau jai kada gimdysiu tai tik pas Razuma tongue.gif tai taip ir padariau tongue.gif Man svarbu kad gimdynas praeitu gerai o ne kad ceckintus tupinetu. Nemazai buvau skaicius kad tipo grubus,juokeliai nevyke nieko panasaus negaliu pasakyt : tongue.gif Drauge laukia sausio men. antro leliaus tai taipogi kiek zinau  tongue.gif dar karteli gimys pas Razuma nestuke.gif



Na, bet mane domina butent RK, nes as ten guluosi jau 38 savaite ir iki gimdymo gulesiu verysad.gif , todel kiti kazkaip ir neaktualus smile.gif
Atsakyti
Viena didele klaida padariau kaip manau ir dauguma....nesciuju...., del stokos informacijos
Jei nori tikslios, issamios apziuros ir prieziuros nestumo metu nesvarbu ar tai pirmas, ar antras, ar.... vaikas nereikia eiti i poliklinika pas gydytojas kurios nera net gimdymo priemusios, o tik teoriskai zino kaip tai vyksta.....
Geriausia gydytoja ta kuri dirba stacionare ir privaciai arba tik stacionare.... priima (su visais imanoma susitarti uz mokesti) Jos zino kas vyksta is tikro pro ju akis ir rankas daug praeina..... O ka tos kurios sedi kabnete???? As asmeniskai pas Nenarokova lankausi..... Kaip sakoma superine gydytoja kai paminiu jos pavarde.... Gal ji gera teorike, bet ne praktike..... Gal kitas ginekologes pareigas atlieka puikiai nezinau.... Pradejau lankytis pas ja tik pastojusi per supermama radau kalna pagyrimu.... atrode mano vaikeliui reikia ko geriausia.... O gavosi snipstas.... Talonu galima sakyti negauni.... Gavau per visa nestuma 4 talonus ir tai dar reikedavo laukti. Atsedi per nesciuju diena virs 3val ir tau pasako jog tau yra skirta 10min viskam.....ir kita karta neklausinek tiek daug. Iseini it muse kandus su asarom akyse, nes skaudu jog negavai info apie tai kas tau sventa.... Neduoda tyrimu, o jei paprasai tai..... Nuejau privaciai jog istirtu vaisiu 2D, 3D, 4D ultragarsu, nes kankino nuojauta.... Nesupratau ka gali per 5min. daranti ultragarsa moteris Antakalnio poliklinikoje pamatyti ir istirti.... Sumekejau pinigus valanda laiko ziurinejo, tyrinejo visus vaisiaus organus ir po kelis kartus. Rado instu kolektorika padidejusi. Pasake gal ir viskas gerai, gal jis nesysiojo, bet vistiek israse israsa jog gydytojai atkreiptu demesi. Nunesiau savo ginekologei tai pasake jog ta gydytoja be patirties ir pan.... As uzsispyriau perinantalinio tyrimo detalaus. Dave siaip netaip. Ir ka finale ta be petirties kuri anot jos tik bizni daro buvo teisi..... Geriau nepatyrusi kuri savo abejones pataria issitirti, negu ta kuri dedasi visazine, bet nieko nedaro. Perinantalinio tyrimo metu gydytoja Irina Poltevskaja tiek informacijos suteike nors jai tai nepriklause daryti, nei mano tariamoji superine gydytoja Nenarokova. Paskui susitariau su dar viena gydytoja dirbancia Antakalnyje stacionare
ji prieme apziurejo pilnai atsake i visus kausymus sumokejau jai tik 50lt ir laiminga isejau..... Ir abi pasake ta pati jog ilgamete praktika geriau uz ilgamete teorija.....

Mastau ar tartis pas ta gydytoja ar ne....
nors jau ant nosies... ar tiesiog.... kaip daugybe
moteru gimdyti be pasirinkimo... Jos pagimdo...,o jei bus komplikotas gimdymas tai pas viena ar pas kita.... Kaip sako moketi akuseriai irgi reikia ji viska daro, o gydytoja komanduoja ir toli.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.eidi @ 2008 12 05, 03:11)
Viena didele klaida padariau kaip manau ir dauguma....nesciuju...., del stokos informacijos
Jei nori tikslios, issamios apziuros ir prieziuros nestumo metu nesvarbu ar tai pirmas, ar antras, ar.... vaikas  nereikia eiti i poliklinika pas gydytojas kurios nera net gimdymo priemusios, o tik teoriskai zino kaip tai vyksta.....
Geriausia gydytoja ta kuri dirba stacionare ir privaciai arba tik stacionare.... priima (su visais imanoma susitarti uz mokesti) Jos zino kas vyksta is tikro pro ju akis ir rankas daug praeina..... O ka tos kurios sedi kabnete???? As asmeniskai pas Nenarokova lankausi..... Kaip sakoma superine gydytoja kai paminiu jos pavarde.... Gal ji gera teorike, bet ne praktike..... Gal kitas ginekologes pareigas atlieka puikiai nezinau.... Pradejau lankytis pas ja tik pastojusi per supermama radau kalna pagyrimu.... atrode mano vaikeliui reikia ko geriausia.... O gavosi snipstas.... Talonu galima sakyti negauni.... Gavau per visa nestuma 4 talonus ir tai dar reikedavo laukti. Atsedi per nesciuju diena virs 3val ir tau pasako jog tau yra skirta 10min viskam.....ir kita karta neklausinek tiek daug. Iseini  it muse kandus su asarom akyse, nes skaudu jog negavai info apie tai kas tau sventa.... Neduoda tyrimu, o jei paprasai tai..... Nuejau privaciai jog istirtu vaisiu 2D, 3D, 4D ultragarsu, nes kankino nuojauta.... Nesupratau ka gali per 5min. daranti ultragarsa moteris Antakalnio poliklinikoje pamatyti ir istirti.... Sumekejau pinigus valanda laiko ziurinejo, tyrinejo visus vaisiaus organus ir po kelis kartus. Rado instu kolektorika padidejusi. Pasake gal ir viskas gerai, gal jis nesysiojo, bet vistiek israse israsa jog gydytojai atkreiptu demesi. Nunesiau savo ginekologei tai pasake jog ta gydytoja be patirties ir pan.... As uzsispyriau perinantalinio tyrimo detalaus. Dave siaip netaip. Ir ka finale ta be petirties kuri anot jos tik bizni daro buvo teisi..... Geriau nepatyrusi kuri savo abejones pataria issitirti, negu ta kuri dedasi visazine, bet nieko nedaro. Perinantalinio tyrimo metu gydytoja Irina Poltevskaja tiek informacijos suteike nors jai tai nepriklause daryti, nei mano tariamoji superine gydytoja Nenarokova. Paskui susitariau su dar viena gydytoja dirbancia Antakalnyje stacionare
ji prieme apziurejo pilnai atsake i visus kausymus sumokejau jai tik 50lt ir laiminga isejau..... Ir abi pasake ta pati jog ilgamete praktika geriau uz ilgamete teorija.....

Mastau ar tartis pas ta gydytoja ar ne....
nors jau ant nosies... ar tiesiog.... kaip daugybe
moteru gimdyti be pasirinkimo... Jos pagimdo...,o jei bus komplikotas gimdymas tai pas viena ar pas kita.... Kaip sako moketi akuseriai irgi reikia ji viska daro, o gydytoja komanduoja ir toli.... smile.gif



Is tikruju, tai ziauru - tokiu istoriju esu girdejus ne viena, kad gydytojai spjauna i nestukes, numoja ranka ir nieko nei sako, nei moko, nei i klausimus atsakineja, nei rupinasi... Butent tas pastumejo prisiregistruoti privaciai. Nzn, ar gauciau tokia pacia prieziura, jei lankyciausi neprivacioj klinikoj, bet dabar as esu ziauriai patenkinta, manimi rupinasi, mane prisimena, pazista net is balso, kai paskambini... Kam rizikuoti, kai gali nerizikuoti smile.gif Norhdway klinikoj lankausi pas L. Rudaitiene - esu girdejusi ne karta, kad ji rupinasi pacientais, kaip savais! Nu labai gera ir rupestinga! Esme tik ta, kad gestacinio diabeto turetojoms nuo 38 sav skiriama palata ir lovyte - dazniausiai RK smile.gif Todel ir galvoju, ar verta tartis, ar ne: gulesiu ten 2 sav, nzn, kada prasides gimdymas, gal ir po savaites, o gal po 3... Bet kazkaip manau, kad kai susitari, paciai ramiau ir pinigas vis del to daug gali! Zinau, kad ten dirba kazkoks vyras, kuris susitarus neatvaziuoja, paveda, tai pas ji tikrai nenoriu! O daugiau zinau tik viena, neseniai iskepta gydytoja, jos net pavardes nzn, ji tokia miela ir faina, bet dar labai nepatyrusi... Tai galvoju, ar verta tartis su kokia kita, ar pas ka papulsiu, taip ir bus gerai... krize vis gi biggrin.gif Babkiu nebera biggrin.gif blink.gif Taigi ir domiuosi, gal kas gimde RK ir zino, kas yra geri gydytojai, o kas nelabai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Edukas82 @ 2008 11 28, 14:15)
Sveikos, mamyes smile.gif

As naujoke 4u.gif , ieskau info, apie RK gydytojus, gal kas rekomenduotu kokia (-i)? Kolkas uzfiksavau tik Ruguckiene... As ten gulsiuosi is anksto, man gestacinis dieabetas, tad reiks paguleti iki gimdymo  blink.gif Bet vis gi noriu rekomendaciju, kuris is priimanciu nestuma ten geriausias? g.gif
Dekinga smile.gif



gyg B. Zaliunas tikras profesionalas, bet kaip skaiciau jau SM tai jis iseina dirbt kitur. taip pat visi giria vedeja Puziene, bet man tai ji labai savotiska. bet gal paciai ir tiktu. taigi galima net su keliais daktarais bandyt susitart ir tada pasmastyt, kuris labaiu prie sirdies ax.gif . sekmes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2008 12 05, 16:07)
gyg B. Zaliunas tikras profesionalas, bet kaip skaiciau jau SM tai jis iseina dirbt kitur. taip pat visi giria vedeja Puziene, bet man tai ji labai savotiska. bet gal paciai ir tiktu. taigi galima net su keliais daktarais bandyt susitart ir tada pasmastyt, kuris labaiu prie sirdies ax.gif . sekmes bigsmile.gif



Tai va tas Zaliunas, sako, nepasirodo, kai su juo susitari! blink.gif Girdejau, kad sumoka moteriskes ir jis paveda... O siaip skaiciau cia tuos forumus ir susidariau nuomone, kad kazin, ar is viso verta tartis... Dauguma sako, kad gimdyt, kaip sakant "nasharom" smile.gif g.gif O ypac del to, kad apie RK ir taip geri atsiliepimai! Vis gi guledama kelias savaites ir susitarus - ka as islosiu? Nezinia, kda tas gimdymas prasides, o kai prasides, ar kvies ta gydytoja, su kuria susitarsiu?.. Juk is anksto jau busiu ten seniausiai.... Jau nekalbu apie tai, kad neisivaizduoju, kokia suma reikia moket, girdejau, kad 1000 optimaliausia suma, o man tai nera mazai! doh.gif blink.gif
Atsakyti