Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

Aš nė cento nemokėjau už abu savo gimdymus, gimdžiau pas tą daktąrą VGM kuris tuo metu dirbo kai man reikėjo gimdyti smile.gif Pirmą sūnų gimdžiau pas gyd. Žanetą Kasilovskienę gimdymas buvo sunkokas užsitesęs ir vaikiukas biski priduso, bet tiek gyditoja tiek akušerė ir kitas personalas dirbo šauniai ir tikrai neturiu jokių nusiskundimų. Antrą sūnų gimdžiau pas gyd. Robertą Pažėrą , šitas gimdymas buvo gan lengvas ir greitas tai gyditojui ir akušerei dauk vargo su manim nebuvo smile.gif bet vistiek dirbo nuoširdžiai profesionaliai ir esu labai patenkinta kelis kartus buvo atėjas po gimdymo į palatą aplankyti ir išrašė iš ligoninės mane tai kaip padėką vyras įteikė šampano ir saldainių. Va tokia mano patirtis VGN-uose.
Atsakyti
pati gomdziau antakalnyje pas Jursena ir tikrai jokio kito daktaro nesirinciau, nes po gimdymo daugiau nei pas viena moteri neatejo joks daktaras apziureti, pasiteirauti kaip laikosi ir pan. o pas mane ejo kiekviena diena Jursenas, paziuredavo kaip gyja, nes mane siuvo, pasikalbedavo su vaiku daktare, viska issiaiskindavo ir man ka suzinodavo pranesdavo ax.gif super daktaras thumbup.gif gimdyciau tik pas ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaŠaranda @ 2008 09 04, 20:55)
Gal kas gali patarti kokia gydytoja pasirinkti? g.gif  man jau 31 savaite,o dar nezinau pas ka gimdyti schmoll.gif. Pati esu is Vilniaus, o labaiusiai patinkanti ligonine is jusu komentaru tai Raudonasis kryzius blush2.gif  Gal galit patarti ir koki numeriuka palikti? 4u.gif  Buciau labai delinga. Vaikelis pirmas nestuke.gif


patarciau pas Raguckiene, ji-viena profesionaliausiu savo srities gydytoju Lietuvoje, su didele patirtimi. Puziene taip pat skaitoma gera gydytoja. manu, tau reiktu nuvaziuoti i RK ju budejimo metu ir asmeniskai pasikalbeti, paziuresi, kuri tau prie dusios limpa.
Atsakyti
QUOTE(IddI @ 2006 02 06, 00:59)
VGN gydytoja Škutaitė thumbup.gif ":

- gražiai apžiūri,
- skaitosi su paciente,
- daug ir informatyviai viską aiškina, kantriai
- kantriai klauso kas klausiama
- daug patarimų duoda vyrui
- nepanikuoja, o ramina
- po gimdymo domisi sveikata,
- skambinau vėlai vakare praėjus po gimdymo savaitei, kai buvo sustreikavusios krūtys, tai ji mane nuramino, pasakė kaip ką reikia daryti,
- po gimdymo dar keletą mėnesiu prižiūri

Superinė moteraitė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ta pati galiu pasakyti apie A. Kitoviene is VGN, mane ir po 1.5 metu po gimdymo priziuri, jau antra karta kruties uzdegima gavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2008 09 15, 14:40)
ta pati galiu pasakyti apie A. Kitoviene is VGN, mane ir po 1.5 metu po gimdymo priziuri, jau antra karta kruties uzdegima gavau  doh.gif

O aš galiu pasakyt, kad Kitovienė toli gražu ne su visomis pacientėmis elgiasi gerai schmoll.gif Prieš porą metų išsirašant iš VGN ji mane apžiūrėjo. Buvo labai nemandagi ir grubi.
Atsakyti
QUOTE(saule.a @ 2008 09 12, 16:30)
patarciau pas Raguckiene, ji-viena profesionaliausiu savo srities gydytoju Lietuvoje, su didele patirtimi. Puziene taip pat skaitoma gera gydytoja. manu, tau reiktu nuvaziuoti i RK ju budejimo metu ir asmeniskai pasikalbeti, paziuresi, kuri tau prie dusios limpa.

O kaip suzinoti ju darbo grafika? rolleyes.gif
Atsakyti
Mielosios !!! Padėkite prašau! Norėčiau, kad visą neštumą stebėtų dr, Daunoravičius, kaip pas jį galima patekti? Gal jis kur nors privačiai dirba? Ar reikia į Antakalnį kreiptis? Ar žinote jo kontaktus? AČIŪ. smile.gif
Atsakyti
paskaicius visu atsiliepimus,niekur neradau,kad kasnors minetu daktare Tvaronaviciene is VGN.
as gimdziau pas ,galeciau pasakyti labai rupestinga daktare,kai prasidejo gimdymas paskambinus jai atlieke uz 5min nors ir buvo naktis. visa laike buvo salia,tai buvo labai ramu gimdyti,o akusere dar geresne buvo GITANA,nesutikau dar mielesnes ir svelnesnes akuseres. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninna_Ricci @ 2008 09 15, 17:24)
O aš galiu pasakyt, kad Kitovienė toli gražu ne su visomis pacientėmis elgiasi gerai schmoll.gif Prieš porą metų išsirašant iš VGN ji mane apžiūrėjo. Buvo labai nemandagi ir grubi.

apie a.kitoviene as irgi esu neigiamos nuomones.girdejau daug super geru atsiliepimu ir buvau nusprendusi pas ja tiktai gimdyti, bet kai susitikau su ja, tai ji paliko man slogu ispudi.gal jau ji persipilde
Atsakyti
QUOTE(Liucyjka @ 2008 09 29, 23:01)
paskaicius visu atsiliepimus,niekur neradau,kad kasnors minetu daktare Tvaronaviciene is VGN.
as gimdziau pas ,galeciau pasakyti labai rupestinga daktare,kai prasidejo gimdymas paskambinus jai atlieke uz 5min nors ir buvo naktis. visa laike buvo salia,tai buvo labai ramu gimdyti,o akusere dar geresne buvo GITANA,nesutikau dar mielesnes ir svelnesnes akuseres. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif




Sutinku,Super daktare! Savo srities profesionale!
Atsakyti
QUOTE(Linuxa @ 2008 06 13, 13:17)
Sveikos, mamytes!
Esu susitarusi su gyd. L. Širšinaitiene. Būčiau dėkinga biggrin.gif , jei ka parasytumet apie ja

labai faina gyditoja as pas ja lankausi ir pas ja gymdisiu! labai siltas malonus rupestingas ir geras zmogus! pas ja gimde mano drauge sake kad gyd. super professionalas savo darbo guru. smile.gif smile.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jus man, mergaites, pasakykit, niekaip nesuprantu.. viena pas viena ginekologa, kita - pas kita.. kaip jus ten susitariat su jais? ar ir pries gimdyma pas tuos pacius vaikstot? jei taip, tai ar galima, prisirasius vienoj poliklinikoj, eiti i kita?
nes pvz, as esu prisirasiusi Baltupiu seimos centre ir einu ten pas savo ginekologe, bet man ji nepatinka.. ar as galiu ir kaip, jei galiu, pakeisti tik gydytoja, bet ne visa poliklinika?
Atsakyti