Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 03 05, 20:41)
blush2.gif  na gal kas nors zinote,kaaa?



Ne sitas? mirksiukas.gif

http://www.prisimink...d.rziobakas.jpg
Atsakyti
QUOTE(Mey @ 2008 03 11, 05:28)



bigsmile.gif sitas !!!!Aciu aciu aciu labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 03 11, 12:31)
bigsmile.gif sitas !!!!Aciu aciu aciu labai biggrin.gif



I sveikata 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 18, 12:00)
drinks_cheers.gif
Pirma vaikuti gimdziau pas E. Garsviene  thumbup.gif Tikrai superine gydytoja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Gimdyma prisimenu kaip svente  ax.gif
Ir po gimdymo prieziura is jos puses buvo  thumbup.gif


Sveikutes,

Labai ieškau gero gydytojo VGN, buvo rekomendavę Mačiulienę, bet ji atsisakė mane priimti, nes dideli krūviai.
Gal turite Garšvienės numeriuką?

Ačiū iš anksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Panduziukas @ 2008 03 26, 14:47)
Sveikutes,

Labai ieškau gero gydytojo VGN, buvo rekomendavę Mačiulienę, bet ji atsisakė mane priimti, nes  dideli krūviai.
Gal turite Garšvienės numeriuką?

Ačiū iš anksto biggrin.gif

Parasiau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Gimdziau VGN man pati geriausia akusere ANDZELIKA.Tikrai profesionaliai prieme mano suneli.Miela,svelni,gera,grazi thumbup.gif !!!ACIU JAI!Jei ne ji,tikrai buciau suplysus,nes vaikelis gime 4,300.Pasikliaukit ja.
Atsakyti
As visa nestuma lankiausi ir gimdziau pas gyd. R. Rogalski. Gydytojas tikrai vertas medalio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Profesionaliai dirba savo darba, ramiai ir aiskiai viska paaiskina. As gimdziau per kucias BAK'e, o jis tuo metu budejo Trakuose, tai kai paskambinau pasakiau, kad jau gimdysiu, jis atleke is Traku i BAK'a priimti mano gimdyma, o ne prase ko nors kito, kad priimtu vietoj jo!! thumbup.gif Sio gydytojo deka pagimdziau lengvai ir greitai!!! 4u.gif 4u.gif Jis priima gimdyma Trakuose ir Baltijos ir Amerikos Klinkoje. O nestumo metu stebi Diagnostikos centre ir turi savo privatu kabineta.
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2007 10 22, 11:14)
nepyk, bet apie sia gydytoja nieko gero negaliu pasakyti... blush2.gif  grubi, nemaloni, zinoma ma neteko gimdyti pas ja,. o ti kaip ginekologe seimos centre...tai va... smile.gif jei ka izeidziau, nepykit! 4u.gif

Nu as ne gydytoja,manes neizeidei..Isizeistu,jei LInda skaitytu.O gimdymas ir apziura tai du skirtingi dalykai.Pas Sirsinaitiene pagimdziau du savo stebuklus ir anei jokio priekaisto jai neturiu.Kitaip tariant ji du kartus mane operavo.Manau tai daug ka pasako apie gydytoja.As jau net nekalbu apie bendravima -maloni,rami,nepanikuojanti,kruopsti................. ,...,....,....ir t.t. ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 03 27, 20:39)
Parasiau i AZ  mirksiukas.gif


Sveika,

Gal ir man galėtumei atsiųsti Geršvienės tel., nes irgi galvoju gimdyti pas ją. Būtų labai malonu. Iš anksto dėkui.
Atsakyti
QUOTE(IddI @ 2006 02 05, 23:59)
VGN gydytoja Škutaitė thumbup.gif ":

- gražiai apžiūri,
- skaitosi su paciente,
- daug ir informatyviai viską aiškina, kantriai
- kantriai klauso kas klausiama
- daug patarimų duoda vyrui
- nepanikuoja, o ramina
- po gimdymo domisi sveikata,
- skambinau vėlai vakare praėjus po gimdymo savaitei, kai buvo sustreikavusios krūtys, tai ji mane nuramino, pasakė kaip ką reikia daryti,
- po gimdymo dar keletą mėnesiu prižiūri

Superinė moteraitė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Pritariu 100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gerb. Ramasauskaite - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man, labai priekabiai, ir tai ji - auksinis radinys wub.gif Lankausi pas ja visa nestuma Northway, gimdyti planuoju irgi pas ja, Antakalnyje. Prieziuros ispudziai - geriau nebuna. thumbup.gif Gimdymo ispudzius parasysiu jau po. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruttte @ 2008 02 15, 12:33)
Apie R. Daunoraviciu - tik patys geriausi atsiliepimai... ax.gif as su juo tariausi, jis mane priziurejo nestumo pabaigoj ir gimdziau pas ji..  thumbup.gif
velai vakare atvaziavo.. buvo sunkumu.. bet viskas issisprende jo deka... Bet kuris kitas gydytojas man butu padares cezari toje situacijoje, o jis nusprende kitais budais traukt...
buvo neisistaciusi leliuko galvute i dubeni, o vaikiuko toniukai dinginejo...
tai jis ranka istatinejo galvyte, man padejo stumti (sunkiausia buvo iki dubens dastumt, po to jau per 2 kartus pati isstumiau).. ir viskas kuo puikiausiai baigesi...
Jei dar gimdysiu - tik pas ji... Dabar tik pas ji zadu vaiksciot kaip pas ginekologa bendrai apziurai... thumbup.gif



QUOTE(Marincik @ 2008 02 21, 23:21)
Geriausias  R.Daunoravicius , tikras professionalas


pritariu 100 proc. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pagimdžiau pas jį pirmą vaikutį, gimdysiu ir antrą thumbup.gif

Be to, labai norėčiau pagirti gyd. Samer Hamoudeh prižiūrėjo mane visą nėštumą, tikrai puikus gydytojas thumbup.gif
Atsakyti