Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

gal kas susiduret su gyd. Oldu Tamasausku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skibru @ 2007 09 30, 11:10)
gal kas susiduret su gyd. Oldu Tamasausku?  g.gif


Teko susidurti, negaleciau pasakyti nieko blogo, dirbo gerai, o kodel klausi?
Atsakyti
esu girdejusi apie ji geru atsiliepimu kaip apie chirurga, taciau nieko kaip apie priimanti gimdyma gydytoja; taciau zinau kad ir tai jis atlieka. Idomu butu isgirsti butent del gimdymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sendy @ 2007 08 27, 21:56)
na patarimas is patirtie busimoms mamytems:mielosios nestukes negimdykit pas dak.KITOVIENA.buvau pas ja susitarusi .eidama i konsultacija jai mokejau vokeli tai kokia miela buvo nors prie sirdies dek.apziurejo ,bet nepasakyciau ,kad labai idemiai.(kai jau turiu su kuo lygint)paklause sirdutes ir viskas .nepaziurejo nei ar pakanka jau vandenu(nes jau uz poros greit nusimate ir gimdymo data)nei echoskopu paziurejo ar viskas issivyste .na zodziu tik maloniai bendravo.na bet as kvaisa vistiek nusprendziau gimdyti pas ja.susitarem ,kad gimdau pas ja,susitarem uz kokia suma ir isejau namo.nustattyta data paskambinu jai.sakau man dar vis neprasideda gimdymas .(aisku apie apziurejima pries gimdyma nebuvo nei kalbos ,vaiksciojau pas i privatu kabineta)o ji sumaisiu mane su eiliniu pacientu ,galvojo ,kad skambina eilinis pacientas kuris nori gimdyti uz dyka.tai taip su manim pasnekejo ,kad man plaukai ant galvos pasisiause,tada supratau kokia klaida padariau ,kad su ja susitariau.as aisku jai nebeaiskinau ,kad susitarus gimdyti uZ pinigus pas ja.supratau ,kad moteriskiai rupi tik pinigai ,o ne vaikiukai...tikrai pakraupau.taip iseina ,kad ji tik ziuri ka duodi,o ne savo darba.jei nemoki tai gali ir mirt jai nesispjaut.gali vaika ir negyva nesiot pilve ,bet jei neduosi pinigeliu tai nei pirsto nepajudins....tikrai nesiulyciau pas ja gimdyti.ir jau ne as viena susiduriau su jos nahaliskumu....
as asmeniskai rekomenduociau DAIVA BARTKEVICIENE.tikrai pasisventusi daktare....jai svarbiausiai pirmoj eilej vaikas.pati pas ja gimdziau ir giminaite gimde pas ja. abieju gimdymai buvo labai sunkus ,bet daktare tikrai labai pasikauscius ir nepasimete tokiosie sunkiuose situacijose.giminaite tai isvis kabojo tarp mirties .ten jau sekundziu reikalas buvo ar isgelbes motina.o apie vaika nei kalvos nebuvo net.bet daktare sugebejo isgelbet is mirties gniauztu ir mama ir vaika....va cia tai tikrai daktare kuri ismano savo darba.nanau kita jos vietoj tikrai nebutu to padariusi.tai va nestuke jei pasirinksit DAIVA BARTKEVICIENE tikrai nesuklysit.

nu nesamone gryna, mano drauge gimde pas ja ir visa nestuma lankesi,nu super ji irjokiu pinigu jai nereikia.cia turbut kaip kam atrodo. lotuliukas.gif
Papildyta:
as gimdziau pas gyd ,profesionale sakyciau taip K.Maciuliene ir akusere Olga, jos super gydytojos, ismano savo darba lb gerai,iteikia ramybes,tikors psihologes.gimdymas buvo lyg svente thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2007 10 01, 11:54)
nu nesamone gryna, mano drauge gimde pas ja ir visa nestuma lankesi,nu super ji irjokiu pinigu jai nereikia.cia turbut kaip kam  atrodo. lotuliukas.gif
Papildyta:
as gimdziau pas gyd ,profesionale sakyciau taip K.Maciuliene ir akusere Olga, jos super gydytojos, ismano savo darba lb gerai,iteikia ramybes,tikors psihologes.gimdymas buvo lyg svente thumbup.gif

žinok, mano sesuo buvo susitarusi gimdyti pas šią gydytoją, bet persigalvojo, nes irgi pastebėjo, kad jai rūpi pinigai pirmoj vietoj. Jos draugė gimdė pas šią gydytoją keletą savaičių ankščiau, tai buvo žiauriai ja pasipiktinusi, nes kai gydytoja paėmė vokelį po gimdymo ir į jį nepažiūrėjo, o ten buvo mažiau pinigų nei buvo tartasi (nes ji labai mažai dalyvavo gimdyme, atvažiavo likus pusvalandžiui iki vaiko gimimo), tai po to atėjo pas gimdyvę į palatą ir šaltu veidu pasakė "jūs man skolinga 200 lt, kada grąžinsite?" blink.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
As gimdziau savo dukryte pas daktare A.Kitoviene 4u.gif privaciai lankiausi pas daktare Karpenko, o su daktare Kitoviene susitariau likus 2men. iki gimdymo smile.gif
Labai dziaugiuosi,kad gimdziau butent pas sita daktare, jei turesi antra vaikeli tai gimdysiu tik pas Kitoviene, ji visko pasirupino... thumbup.gif Gimdymas buvo super thumbup.gif
Atsakyti
O as gimdziau pas Alekseju Podkopaeva ir man visai nepatiko kaip jis elgesi.Gimdymo metu,rodos viskas buvo tvarkoj,bet pagimdzius ne karto neatejo nepaklause kaip jauciuos.Aciu Dievui jutemes gerai.Taremes su juo is anksto ir del mokescio,bet tikrai nusivyliau juo.Tai vat... verysad.gif
Atsakyti
Mielos busimos mamytes,

Taip jau atsitiko, kad as n metu dirbau vienoje Vilniaus ligonineje. Todel kai skaitau Jusu atsiliepimus, man tiek pazistamu vardu...ir ne tik is savo ligonines.
Viena galiu pasakyti, kad nera tobulu gydytoju,o visi jie zmones ir pinigines storis toli grazu nera sekmes garantas. Tiesiog buna taip, kad pamatai ta gydytoja ir nori gimdyti pas ji, nepaisant kainos ir atsiliepimu ir atvirksciai. Nes....kiek zmoniu, tiek nuomoniu.
Bet is profesines puses jie visi tikrai labai skirtingi,faktiskai beveik apie kiekviena galima daug pasakyti. Jus vertinate ekstremalia situacija gimdymo metu, jus valde emocijos, man tuos zmones teko matyti kitoje barikadu puseje ir su vienais as eiciau i zvalgyba, su kitais -deja................nors jums jie labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2007 10 04, 18:10)
Mielos busimos mamytes,

Taip jau atsitiko, kad as n metu  dirbau vienoje Vilniaus ligonineje. Todel  kai skaitau Jusu atsiliepimus, man tiek pazistamu vardu...ir ne tik is savo ligonines.
Viena galiu pasakyti, kad nera tobulu gydytoju,o visi jie zmones ir pinigines storis toli grazu nera sekmes garantas. Tiesiog buna taip, kad pamatai ta gydytoja ir nori gimdyti pas ji, nepaisant kainos ir atsiliepimu ir atvirksciai. Nes....kiek zmoniu, tiek nuomoniu.
Bet is profesines puses jie visi tikrai labai skirtingi,faktiskai beveik apie kiekviena galima daug pasakyti. Jus vertinate ekstremalia situacija  gimdymo metu, jus valde emocijos, man tuos zmones teko matyti kitoje barikadu puseje ir su vienais as eiciau i zvalgyba, su kitais -deja................nors jums jie labai patiko ax.gif

O ar galit pasakyt, ar daro cezari seip susitarus???
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2007 10 07, 17:16)
O ar galit pasakyt, ar daro cezari seip susitarus???


kai as gimdziau, tai zinau, kad antakalnio ligoninej vienai moteriskei dare cezari, nes ji nenorejo pati gimdyti
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2007 10 07, 16:16)
O ar galit pasakyt, ar daro cezari seip susitarus???

Aš manau, kad susitarus iš anksto ir patepus kiekvienas gydytojas padarys cezario pjūvį g.gif Jiems dar paprasčiau, ir laiko mažiau užima unsure.gif
Atsakyti
Na abejoju,kad tikrai visi daktarai uz pinigus sutiktu be priezasties daryti cezari,
as uz gimdyma mokejau ir labai norejau cezario, mano daktare buvo pries ,sake kad as dar jauna ir galesiu pagimdyt pati, 4u.gif
ir esu jai uz tai labai dekinga wub.gif
Atsakyti