Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus gydytojai

labuciukas,as tik nesenai prisijungiau smile.gif norejau paklaus,nes pti tik pries men atsikrausciau i vilniu.tai dar nezinau kaip cia tose klinikose.problema tame:mano sesuo noretu gimdyti vilniuje,bet i ligonine ji savo miesteli vaiksto,tai man idomu ar gali priimti daktaras apziurai kai iki gimdymo liko 3men.ir ar galetu ji cia gimdyt gal kas gali patart, g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga78 @ 2007 05 10, 21:34)
labuciukas,as tik nesenai prisijungiau  smile.gif norejau paklaus,nes pti tik pries men atsikrausciau i vilniu.tai dar nezinau kaip cia tose klinikose.problema tame:mano sesuo noretu gimdyti vilniuje,bet i ligonine ji savo miesteli vaiksto,tai man idomu ar gali priimti daktaras apziurai kai iki gimdymo liko 3men.ir ar galetu ji cia gimdyt gal kas gali patart, g.gif

... aisku , kad gali , reiktu tik pasiskambint pasiklaust kokia tvarka pas juos del priemimo ....
Papildyta:
QUOTE(renatulka @ 2007 01 29, 17:16)
Tikra profesionale savo srities, tai gyd.Tatjana Perepelica(VGN). Pas ja ne cacki pacacki, bet tikros pagalbos sulauksi ir viskas konkreciai!!!  4u.gif

... man ji paliko bambekles ispudi . Man dare cezari , nes paciai pagimdyt neisejo . Anesteziologai paruose mane , o ji atejus i operacine pradejo ieskot savo auksiniu ziedu ... skambinejo kazkam ... labai nerimtai pasirode lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(needita @ 2007 02 22, 14:37)
Puiki gydytoja - Audronė Meškauskienė! AČIŪ JAI!


Nuostabi gydytoja, puiki profesionalė thumbup.gif

Mano dukrytei virkštelė buvo 2 kartus apie kakliuką apsivyniavus, ir esu labai dėkinga šiai gydytojai už sklandžią be komplikacijų gimdymo eigą bei sveiką dukrytę smile.gif
Atsakyti
Antakalnio poliklinikos moteru konsultacijoje dirba R. Gilisiaviciene thumbup.gif thumbup.gif ,pas ja lankiausi abieju nestumu metu.
O gimdziau abu kartus VGN pas L. Sirsinaitiene thumbup.gif thumbup.gif , tiesa abu kartus buvo neplaniniai cezariai, antra karta turejo buti planinis, bet prasidejo gimdymas anksciau laiko, taigi vel buvo neplaninis.
Atsakyti
As tai Ziobaku labai patenkinta, pirma vaika pas ji gimdziau ir antra ketinu taip pat pas ji. Demesingas, rupestingas. Na nezinau, kaip butu jei kokios komplikacijos, bet siaip pasitikejimo vertas gydytojas.
Atsakyti
Sveikos,
man jau 30-ta savaitė. Vaikutis dar sėdi ir nežinau ar asivers. Planuoju gimdyti VGN, bet gal žinot patyrusią gydytoją, kuris gerai atlieka Cezario pjūivus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasosmama @ 2007 06 09, 20:50)
Sveikos,
man jau 30-ta savaitė. Vaikutis dar sėdi ir nežinau ar asivers. Planuoju gimdyti VGN, bet gal žinot patyrusią gydytoją, kuris gerai atlieka Cezario pjūivus? biggrin.gif


Gimdziau VGN, pas gyd. Razuma, man atliko neplanini cezario pjuvi. Atliko viska tai profesionalei,kad iki siol esu dekinga jam ir Dievui, bo viskas galejo baigtis net baisu pagalvoti kaip. Praejo 9 men. o mano randukas storio kaip sedejus kokius 3 plaukus thumbup.gif super, viskas sugijo labai greitai, jokiu komplikaciju, musu lelyte sveika, na zodziu pasikartosi, tai gydytojas vertas medalio 4u.gif rinkciausi ji antra ir trecia karta nedvejodama.
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2007 04 21, 12:16)
Zemai lenkiuosi pries RK gydytoja Angele Puziene 4u.gif  thumbup.gif

ir ko gi jūs prieš ją taip žemai lenkiatės. mano galva, gal kažkada ir buvus žmogu-daktaras, dabar liko bejausmis mėsininkas...jei ne akušerė, mano sūnaitėlis buvo beveik uždusęs, o ji sakė-ateik po savaitgalio...ir šiaip po visko jaučiausi be priežiūros, nors buvo mokėta ir ėjom pagal rekomendacijas...
šiaip apie šią daktarę labai skirtingi pasisakymai yra, bet aukštinti tikrai neverta...
Atsakyti
Gal patarsit kuri is gydytoju rinktis Baltijos Amerikos klinikoje gymdyti?
Atsakyti
QUOTE(Renpzs @ 2007 06 21, 22:15)
Gal patarsit kuri is gydytoju rinktis Baltijos Amerikos klinikoje gymdyti?


Labas rytas,
Labai konstruktyvi ir profesionali gydytoja Reda Žiobakienė, rami ir dalykiška. Geriausia būtų susipažinti ir aptarti gimdymo eigą iš anksto, taip Tau pačiai bus ramiau.
Sėkmės !!! 4u.gif

Ups, visai pamiršau, kad neseniai BAK'e pradėjo dirbti jos vyras akušeris-ginekologas Rolandas Žiobakas. Aš pati pas jį gimdžiau, likau labai patenkinta. Taigi, pasirinkimas yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uabaduba: 22 birželio 2007 - 06:33
QUOTE(Anamaze @ 2007 05 03, 10:52)
... nuejau privaciai pas gyd.Krasovskaja visa likusi nestuma skraidziau ant sparnu ji  padejo man neprarasti kudikio.


Man taip nusišypsojo laimė susipažinti su gydytoja Natalija Krasovskaja - tokios šiltos, malonios, dėmesingos ir atidžios gydytojos dar reikėtų paieškoti. Visoms draugėms rekomendavau šią gydytoją - visos liko sužavėtos N.Krasovskajos rūpestingumu. Jei kam prireiks, ši gydytoja dirba ŠMC ir Santariškėse esančiame Genetikos centre.
Atsakyti
Žinoma gal juokingai skambės, tačiau dar vaikiuko nesilaukiu, ir planų rimtų tam nėra... tačiau labai galvoku apie gydytojus... kur? pas ka? esu vilniete... galvojau apie kovo 8-tosios lig arba Raudonaji kryžių na net nzn, ar galite man ką patarti blush2.gif
Beje toks klausimas, jūsų vyrai gimdymuose dalyvavo? (jei tai pernelyg asmeniška, suprasiu jei neatsakysit blush2.gif )... nes esu girdėjusi, kad gydytojai visai kitaip elgiasi kai vyras dalyvauja gimdyme, ty paslaugesni buna, ar tai tiesa ar ne nzn...
Ir be to su tais mokėjimas ar kyšiais, na nenoriu visai netikša pasirodyt blush2.gif , bet šioje vietoje visai žaliukė esu... be to mano vyras yra visiškai prieš kyšius...
žodžiu patarkit panelės... wub.gif
Atsakyti