Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams -3

As tai gimtaieniu nupirkau apatiniu maikuciu is utenos trikotazo, VIVI kosmetikos vyru krema sausai odai ir Audimo ceki (sita pats prase, nes numates kazka nusipirkti) ir brendzio buteli i kolekcija (cia kiekviena gimtadieni visada papildau jo kolekcija).
Papildyta:
QUOTE(Svajone_25 @ 2014 10 13, 13:19)
As tai gimtaieniu nupirkau apatiniu maikuciu is utenos trikotazo, VIVI kosmetikos vyru krema sausai odai ir Audimo ceki (sita pats prase, nes numates kazka nusipirkti) ir brendzio buteli i kolekcija (cia kiekviena gimtadieni visada papildau jo kolekcija).



O tos kojnes savaites dienu bus geras priedas prie dovanos Kaledoms biggrin.gif
Atsakyti
Štai toks albumas nuotraukoms buvo padovanotas vyriškiui jubiliejaus proga smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2014 10 13, 12:21)
As tai gimtaieniu nupirkau apatiniu maikuciu is utenos trikotazo, VIVI kosmetikos vyru krema sausai odai ir Audimo ceki (sita pats prase, nes numates kazka nusipirkti) ir brendzio buteli i kolekcija (cia kiekviena gimtadieni visada papildau jo kolekcija).
Papildyta:
O tos kojnes savaites dienu bus geras priedas prie dovanos Kaledoms  biggrin.gif

Smalsauju ne į temą bigsmile.gif O gėrimų kolekciją praretinat kartais ar tik pildot? Kada planuojat gerti kolekcinį brendį? smile.gif Užkabino mane ši mintis, tai db rutulioju ją, nepykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2014 10 13, 14:58)
Smalsauju ne į temą  bigsmile.gif  O gėrimų kolekciją praretinat kartais ar tik pildot? Kada planuojat gerti kolekcinį brendį? smile.gif Užkabino mane ši mintis, tai db rutulioju ją, nepykit  4u.gif



Tai, kad mano vyras retai kada geria alkoholi, o jeigu ir geria buna vienas stikliukas, ar taure alaus, retai kada mes aplamai geriam. Bet va „uzsikabliavo“ su tais brendziais. Ar siaip imatresniais buteliais. Jau nemazai turim, tik isgerti ar bent paragauti nelabai yra kada ax.gif Cia daugiau siaip azartas paemes... biggrin.gif
Atsakyti
Vyrui 40mečio proga dovanojau jam pritaikytus M. P. Vilučio kurtus inicialus-jis vertina tokias dovanas, labai patenkintas.
Atsakyti
As sol, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Gal kuri galės patarti? Noriu vyrui padovanoti geras, kaulines šukas. Kur tokių ieškoti Lietuvoje? Google naudos nelabai yra.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

dovanojau gerą žiebtuvėlį (rūkantis) su išgraviruotom raidėm L.A. - Lauksiu.Mano vardo raidė.
Dar termo puodelį.
Dabar galvoju apie šlepetes, kadangi negyvenam kartu dar, tačiau dažnas svečias, tai pridėsiu raštelį, kad čia jo vienintelio asmeninės šlepetės. Ir mastau, ką prie jų dar pridėti įdomesnio. Diržas, odinė apyrankė ar kažkas panašaus.
Atsakyti
O aš užsakiau marškinėlius iš čia http://spaudosimperija.lt/
gavau..ir buvau šokiruota.. tokia prasta kokybė... atrodo nuskalbtas paveiksliukas..nublukęs verysad.gif beabejo grąžinsiu.. bet dabar turiu greitai sugalvot ką vietoj jų padovanot.. unsure.gif
Atsakyti
Vyrui siemet gimtadieniui pripirkau kojiniu (nes amzinai mazai ir truksta jam), taip pat kvepalus ir Drogas ceki (pats uzsiprase, sake reikia jam ten kazko, nes baigesi)... Viskas supokuota bus i grazia dezute. Praktiska ir gera dovana biggrin.gif
Atsakyti
Užsakiau šiemet erotinį žaidimą, žiūrėėėėsim, kas bus - pačiai labai smalsu brunette.gif
https://www.romantik...ys-of-play.html
Atsakyti
Sveikos,
cia tiek kurybisku zmoguciu, kad nutariau ir as kreiptis patarimo smile.gif
Su draugu kartu esam apie pusmeti, siuo metu bendraujam per atstuma. Uz menesio skrisiu pas ji i Anglija. Noris jam atvezti kazka toookio - gal kazka idomaus, gal kazka praktisko, bet su mintim, gal romantisko... Vasaros pabaigoj jis visam planuoja grizti i Lietuva. Jam virs 30 m., labai domisi futbolu, BMW automobiliais, patinka plaukioti. Gal kas turi kokiu ideju, pasiulymu ar galite pasidalinti savo patirtimi? smile.gif

Buciau laaabai dekinga primerkęs akį wink.gif
Atsakyti