Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

o gal zinot kauno bazej kur ju yra?
Atsakyti
Labas kepejėlės. Skubu pasidalinti info. Kalėdom nespėjau, bet Naujiems mėginsiu kepti prancūziško batono tešlos - gražių formų duonytę.
Neckerrman kataloge buvau nusižiūrėjusi teflonines skardeles duonai. Ir radau Ermitaže - tiesa skardinės - dėžutėje 3vnt. gėlytės, širdutės, žvaigždutės. Tos formelės skirtos sumuštinių duonytei. Kainuoja apie6 lt. iš galų užsidaro, kepama apie 20min, jau paruošta tešla. 3 formelėm apie 500gr tešlos reikia.Įsivaizduojų kad pilnai užpildyti nereikia, nes tešla kyla ir savaime forma užsipildo.
Aprašymas kuklus, bet eksperimentuojant turi pavykti.

Atsakyti
Labai idomus dalykas ax.gif
o kuriam cia ermitaze? g.gif
ar prie skardines nelips? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzhina: 28 gruodžio 2009 - 14:59
QUOTE(J@lanta @ 2009 12 23, 12:39)
pratęsiu mintį Tavąją
taisyklingai sudėti iš akies  mirksiukas.gif
kai įgusi - tai nė matuot nereikės
tai liuks kad minkšta  thumbup.gif o ne plyta

neskubėk pjaustyti jos karštos - nes tada veliasi ir negražiai pjaunasi  mirksiukas.gif  leisk jai atvėsti
na ir žinoma ne ką mažiau svarbesnis peilis - turėk spec duonai pjauti
kepant juodą ruginę duona - naudojamas ruginis fermentuotas salyklas  mirksiukas.gif esu pirkusi šitą http://www.salyklas.lt/index1.php?m=2  - dabar džiugu kad galima Delonoje įsigyti

Ačiū už atsakymą smile.gif Delonoje jau ir užsisakiau
Atsakyti
Sveikutes,

Norejau nataliunciko surio duonos issikept, bet nei vieno kiauso doh.gif Bandysiu vakare...

Kaip gerai, kad del mieliu pasaket, nes as maximoj tu mazu pokiuku prisipirkus hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2009 12 28, 14:54)
Labas kepejėlės. Skubu pasidalinti info. Kalėdom nespėjau, bet Naujiems mėginsiu kepti prancūziško batono tešlos -  gražių formų duonytę.
Neckerrman kataloge buvau nusižiūrėjusi teflonines skardeles duonai. Ir radau Ermitaže - tiesa skardinės -  dėžutėje 3vnt. gėlytės, širdutės, žvaigždutės. Tos formelės skirtos  sumuštinių duonytei. Kainuoja apie6 lt. iš galų užsidaro, kepama  apie 20min, jau paruošta tešla. 3 formelėm apie 500gr tešlos reikia.Įsivaizduojų kad pilnai užpildyti nereikia, nes tešla kyla ir savaime forma užsipildo.
Aprašymas kuklus, bet eksperimentuojant turi pavykti.



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif jėzawmarija, bučiuoju kojelessssssss.... ryt į in ermitažą... tikiuos šiauliuos anie anų irgi tur....
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 12 28, 16:41)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  jėzawmarija, bučiuoju kojelessssssss.... ryt į in ermitažą... tikiuos šiauliuos anie anų irgi tur....

Ratutela as sian zadejau uzsukt laaabai trumpam i Ermitaza, jei rasiu del viso pikto ir tau pajamsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 28, 17:04)
Ratutela as sian zadejau uzsukt laaabai trumpam i Ermitaza, jei rasiu del viso pikto ir tau pajamsiu  4u.gif



ir Tau kojeles bučiuoju..ir rankeles.. jamk visų po vieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Triksi26 @ 2009 12 26, 02:17)
Sveikutes, su sventem  4u.gif
gal galima teslos receptuka!? o cia duonkepej daret?! as tik nesenai gavau dovanu, tai dar negaliu pasigirt savo rezultatais doh.gif


Duonkepėje kildinau tešlą, įmesiu receptuką vakare.
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 26, 04:46)
O pagal tą receptą, tešlą mielinę galima per 20min padaryt, labai greitas receptukas skubantiems, bet galima ir duonkepei užmaišyt ir pakildint.  mirksiukas.gif  Kaip supratau tu apie šitą 
Taurė, labai gražios bandeles  thumbup.gif

maniškėje mielinė kildinasi 1:30. 30 minučių minko ir valandą kelia.

o jau plytą kokią iškepiau neseniai lotuliukas.gif Sumaišiau ingridientų kiekius. Sausus sudėjau kaip didesniam kepalui, o šlapius kaip mažam kepalėliui. Šedevras gavosi doh.gif

QUOTE(dzhina @ 2009 12 27, 06:29)
Sveikutes
su sventem wub.gif
nu zinokit mano dveji sveciai uzsikrete duonkepes liga ir vieni jau nusipirko ka tik ir skambino pasigirti, kiti irgi zada netrukus pirkti thumbup.gif

Aš irgi sėju užkratą. Draugei gitmadienio proga padovanojau duonkepę bigsmile.gif

QUOTE(Junda @ 2009 12 27, 06:34)
Jo, kai pavalgo duonos, tai tikrai daug kas susižavi, pas mane net darbininkai atėjo radiatoriaus reguliuot, pavaišinau kava su duona, tai iškart užsirašė modelį, sakė kalėdoms padovanos žmonoms smile.gif O šiaip iš draugų, tai jau 4ios, kurios įsigijo pas mane pamačiusios.

Aš ką tik pašildžiau bandelių siuntinių kurjeriui, išėjo laimingas kaip slyva lotuliukas.gif


QUOTE(Rasma @ 2009 12 27, 12:20)

Aišku, dauguma jūsų čia patyrusios ir galbūt mano džiaugsmai - senai praeitas etapas, bet aš čia kitoms naujokėms giriuosi biggrin.gif Juokauju smile.gif Gal kitoms naujokėlėms irgi pravers receptukas su vaizdu kas gaunasi..

Smagu matyti vis daugiau senų pažystamų nikų wub.gif Gražuolė tavo duonytė. Gero ir sėkmingo kepimo 4u.gif

Atsakyti
Nerute, paskui pasakyk kur ju ten ieskot blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, su sventem newyear.gif

nesu savo kuna is duonkeliu pas Jus. Ar priimsit? wink.gif

Isbandziau balta duona be pluteles. Gavosi kaip trys kapeikos tik didelis gabalas. Visai patiko smile.gif

Dabar galvoju ka noreciau cia iskepti ir sugalvojau kad visai noreciau tokios duonos kaip buna tamsesne bet ne juoda ir su ivairiom seklom, grudeliais. Kazin kuris cia receptas butu ir kur tu grudeliu gaut? kaip pavyzdys- vilniaus duonos TURTINGA. http://www.vilniausd...mustiniu_duonos



Dabar dar noriu pasikalusti ar daiktus vadinam tikrais vardais: pvz. batonas, toks kaip senovinis budavo, ar ir yra pas jus batonas?
o kaip vadinate ta balta kepini kuri ala duona vadina, bet man tai tiesiog kvadratinis batonas (toste ir kitos esancios parduotuvese kvadratines) - kaip jus ja vadinat? O kaip pavadinti tokia pacia kvadratine tik tamsesne?
o tada ta tradiciska balta duona kaip "palanga" ir pan?
o juoda duona?
nes dabar tai viska vadinam duona, o realiai tai dalis yra tiesiog bulka smile.gif itariu, kad viskas priklauso nuo to ka naudoji - mieles, rauga ar salykla...

nu ir nuo miltu smile.gif

o tiesa, o kaip su plikyta duona? imanoma pasidaryti?
(gal as cia visai ne i tvora nei i mieta?)
Atsakyti
sveikutes, na papasakosiu as savo ispudzius 4u.gif
gavau duonkepe alia po eglute lotuliukas.gif (pora dienu anksciau) pirma ka pabandziau daryt - tai tesla, liuks daikciukas thumbup.gif
bet su duona man neiseina, na nekeip ir nesuprantu kodel?! pirma duona kepiau tai per daug sviestuko idejau, blush2.gif. kaip problemele ir ispresta, bet nespuprantu kodel virsus duonytes buvo baltas baltas, nors apskrudinimas buvo vidutinis g.gif
o antra duonyte dariau Fermeriu, rodos viskas neblogai beeet g.gif nesuprantu kodel sunkunkumo jausmas kazkuoks ramybes neduoda?! gal cia as visai nusisneku! g.gif
dar norejau pakalust gal yra kokia gudrybe kad duona taip greit nekietetu?!
bet uztat saulegrazos keksiukas gavosi superinis, as vietoj visniuku idejau razinu, dziovintu slyvu ir riesutuku wub.gif skonis neapsakomas
Dekui labai uz skanu receptuka 4u.gif
Atsakyti