Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

4u.gif
kefyra galima naudoti vietoj pieno, tik tada reikia truputi deti daugiau cukraus jei ne uonele bus siek tiek rugstesne, o receptukai is kefyro super thumbup.gif
Atsakyti
Mano pirmoji duonelė blush2.gif
Pagal duonkepės receptą, va šitą. Miltus naudojau 550 D ('prastesnių' šiuo metu neturiu :-)))
Aišku, dauguma jūsų čia patyrusios ir galbūt mano džiaugsmai - senai praeitas etapas, bet aš čia kitoms naujokėms giriuosi biggrin.gif Juokauju smile.gif Gal kitoms naujokėlėms irgi pravers receptukas su vaizdu kas gaunasi..

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 12 27, 19:20)
Mano pirmoji duonelė blush2.gif


Na ir labai graži, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 12 27, 19:17)
4u.gif
kefyra galima naudoti vietoj pieno, tik tada reikia truputi deti daugiau cukraus jei ne uonele bus siek tiek rugstesne, o receptukai is kefyro super thumbup.gif


Na, bandau šitą receptą. Tik vietoj cukraus įdėjau medaus porą šaukštų (tikiuos medus ir kefyras nereaguoja kaip nors blogai). Po valandos baigs kepti, kol kas atrodo išsikėlė puikiai. Neaišku tik kaip skonis. Vienžu žodžiu, pasigirsiu vėliau.
Atsakyti
sveikutės duonelės kepėjėlės. Sveikinu visas su gražiausiomis metų šventėmis ir jungiuosi į jūsų būrį bigsmile.gif Kalėdų senelis padovanojo mano ir dukros išsvajotą duonkepę wub.gif

Turiu klausimėlį šiaulietėms - gal kas nors norėtų kooperuotis užsisakant kepimo priedus iš de lonos? O gal ir Šiauliuose galima kažkur nusipirkti tų visų priedų?
Atsakyti
4u.gif Sveikos, išgyvenuosios dalį švenčių..

Laurečka, ačiū už mentelių foto..

QUOTE(gi2lux @ 2009 12 27, 22:41)
Turiu klausimėlį šiaulietėms - gal kas nors norėtų kooperuotis užsisakant kepimo priedus iš de lonos? O gal ir Šiauliuose galima kažkur nusipirkti tų visų priedų?


nu jungiamės gal smile.gif))) Tu būtinai iki Naujų nori?
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 12 28, 09:39)
4u.gif Sveikos, išgyvenuosios dalį švenčių..

Laurečka, ačiū už mentelių foto..
nu jungiamės gal smile.gif))) Tu būtinai iki Naujų nori?

drinks_cheers.gif nebūtinai, prisitaikysiu prie jūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites, o kur perkat sausas mieles didesniais kiekiais?
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2009 12 28, 09:15)
drinks_cheers.gif nebūtinai, prisitaikysiu prie jūsų  mirksiukas.gif



parašykit man Skype - ratuto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**ernesta** @ 2009 12 28, 12:00)
mergaites, o kur perkat sausas mieles didesniais kiekiais?

Delonoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(**ernesta** @ 2009 12 28, 12:00)
mergaites, o kur perkat sausas mieles didesniais kiekiais?


kadangi Šiauliuose nėra Delonos, 0,5 kg sausų mielių pakuotę vakuume (Nerez patarimu) radau Akropolio Maximoje. regis iki 9 Lt kainavo..
Atsakyti
Nenurodyta ant pakuočių, o kaip reikia laikyti raugą, salyklą, sausas mieles? Sandariuose indeliuose, sausai, vėsiai? g.gif Jau prisipirkau "Delonoj" visokio gėrio biggrin.gif
Ar galiu supilti į stiklainiukus, uždengti plastikiniais ar užsukumais dangteliais ir padėti spintelėn? g.gif
Atsakyti