Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

smile.gif kepu vistele+bandele+vistele+bandele+...
Bet jauciu vista reikejo smulkiai labai susikapot, nes bandeles jau paskrudo, o vistiena dar neminksta iki galo g.gif
Kai jus kepat tai smulkiai gabaliukus pasiruosiat?
Na, kai iskeps parasysiu ispudzius.
Tesla pasiruosiau duonkepej, svoguniukus susikapojau kombaine, smaguuuuuuu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2010 01 19, 14:22)
as cia off topic  blush2.gif Lukrecij@, paziurejau i ta paraso liniuote  bigsmile.gif nu tu gelezine ledi..tiek valios ir uzsispyrimo  thumbup.gif va tau user posted image


Aha, Lukrecija, is as 'apakauuuuuuu'. Jetau kaip zmones sugeba, va man reikia motyvacijos nes sveriu irgi virs 100 doh.gif
Per kiek cia laiko??? Nu panos nepykit, kad cia ne i tema ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irminija @ 2010 01 19, 12:23)
Sveikos kepejėlės  4u.gif

išbandžiau ir aš tą beždžionių duonelę: vienąkart padariau kamuoliukus ir sumečiau atgal į indą, tai normaliai nesiplėšė. Perskaičiau receptą dar kartą, pasirodo reikėjo kiekvieną kamuoliuką pavoliot svieste. Kepiau antrąkart jau pavoliodama, ir vėl nesiplėšė doh.gif Ką darau ne taip g.gif Ačiū už pagalbą  mirksiukas.gif



QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 19, 12:47)
Kai labai daug apvalioji cukruje, tada cukrus išsilydo ir prisiklijuoja stipriai, gal todėl?


aš, pvz, cukruje išvis nevolioju.. ir svieste, bo jame MIRKAU. tai yra bandelę ne šisaip kniurkt uodegą, o normaliai tam riebale pasukioji visais galais, paniurkai...

QUOTE(Lukrecij@ @ 2010 01 19, 13:39)
4u.gif
vistyte tai kaip vistyte, o bandeles darau taip: iskocioju tesla mieline, patepu majonezu, pabarstau vegeta, priberiu tolygiai svogunu, susuku kaip viniotini po to paimu zirkles ir kerpuvis gabaliukais taip irgaunas bandeles,su peiliu pjaustant tesla ne taip graziai iseina, o zirkles atkerpa graziai, sekanti karta kai kepsiu butinai imesiu foto, dabar per sarancius nebuvo kada nufotkint tongue.gif


ne, palaaaaaaaaaaaaaaa...neatsikratysi mūsų taip lengvai..pasakok ir apie vištytę.. kur ją dedi? g.gif kokiais dydžiais? kurias kūno dalis?smile.gif



QUOTE(Margareta @ 2010 01 19, 14:22)
as cia off topic  blush2.gif Lukrecij@, paziurejau i ta paraso liniuote  bigsmile.gif nu tu gelezine ledi..tiek valios ir uzsispyrimo  thumbup.gif va tau user posted image


JĖZAW MARIJA..ALE RIMTAI.. blink.gif bigsmile.gif Lukrecija, mano nors 30 numest.... sakyk paslaptį kaip, kepant bandukes, taip sublogt..a/? Nu taip džiaugiuos už Tave...sunku ir žodžiais apsakyt...

JOLANKA, NU BLIAM, BENT TU FOTO ĮMESK..
Atsakyti
Ka tik is orkaites smile.gif vistyte perverciau, bet jau nelaukiau kol apskrus....kepa antra skarda, tai ilgiau folijos nenuimsiu, o ten ir iskile daug daugiau bandeles, nes laikiau ant dujines kol sitos kepe ax.gif tai jei bus graziau ten, tai ir ta parodyt galesiu biggrin.gif

user posted image

Tik as deliojau nelabai is eiles, kaip man isejo taip ir dejau, nes bandeles mazutes, o vistos gabaleliai nemazi ir gal jos maziau, o bandukiu daugiau...
Nu zodziu, pirmas blynas, ale MB su mano broliu tai net cepsi dabar, o as cia rasau ir dar neparagavus lotuliukas.gif
Dukriukas irgi miega, tai iskeps kaip tik antra skardele, ziuresiu ar ji valgys ar ne.

Atsakyti
griūk negyvas kaip atrodo...

o višta iškepa su bandukėm kartu? kiek laiko ant kiek temp kepei?
Atsakyti
Labukas, na o as nusiminus. Pagaliau susirinkau visus ingredientus ir vakar kepiau Borodino duona...na ir ka...duonkepe mano nepamaise niekaip suko, suko, miltu pridejau, paskui vandens ipyliau, eksperimentavau, galop kantrybei trukus, pati isminkiau, idejau i duonkepe, tai nezinau gal vaikai ka nuspaude, bet atsikelus man nakti(nes pasigedau duonos kvapo biggrin.gif ), radau ja isjungta. Ijungiau dar kepima, kazkas gavosi, bet ne visai svajoniu duona blush2.gif Ar cia mano pigioji Bomann duonkepe nesusitvarke su sunkia tesla? Ar as cia ka padirbau..? Ar rugine tesla jusu duonkepes gerai suminko, maniske suka, suka, nepasuka, apacia minkosi, virsus stovi vietoj, jokio kamuoliuko nesigavo.....Ai , kepu siandien vel pirmakarciu duonele biggrin.gif
Atsakyti
o as prikepiau cebureku, niam niam kaip skanu tongue.gif
tesla ruose mano rOnkeles smile.gif

Lukrecija nerealiai thumbup.gif man nors tris -keturis kas paimtu tai kaip sako Ratuto buciuciau rankeles.. o daba - bezdzionduones, duoneles, pyrageliai, burekai karoc ner gyvenimo - arba grazi ir liudna arba laiminga ir skaniai soti tongue.gif vuo priofftopinau ir as smile.gif

Lung neatidariau dar pakelio blush2.gif kepsiu penktadieni... stengiuos nebekept bele kept nes nebesuvalgom tiek...... blush2.gif ypac tamsios.. o penktadieni nusimato sveciai tad susivalgys tikrai thumbup.gif beje penktadieni atvaziuoja draugai kurie (na ji) sake zutbut nori pamatyt visa duoneles kepimo nuo A iki Z procesa o tada pamastys ir del duonkepes biggrin.gif jauciu greit pasipildys kepejeliu gretos smile.gif uzsisake kept terros plikyta nes tokia juos vaisinau per isvyka kaledine biggrin.gif
Papildyta:
Dalia 4u.gif ne duonkepej cia beda rugine visad sunkaii maisos ir mazokai palyginus su balta pakyla 4u.gif as ir dar nedrisciau teigt kad jau susidraugavau su rugine bet po biski ta linkme judu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 19, 15:24)
Dalia  4u.gif  ne duonkepej cia beda rugine visad sunkaii maisos ir mazokai palyginus su balta pakyla  4u.gif  as ir dar nedrisciau teigt kad jau susidraugavau su rugine bet po biski ta linkme judu  4u.gif


4u.gif uz paguodos zodi, aciu. o as jau slaptas mintis audziu, kad gal skupas moka 2 kartus, ir kol nepraejo 14 dienu pagrazint pigiaja duonkepe ir brangesne griebt, bet jei ne duonepej beda, tai pataupysim.
O mano kepiniu irgi jau nesuvalgo, o man taip patinka kepti, tik kai nesigauna, tai upas nukrenta (1 dienai biggrin.gif )
Atsakyti
Sveikutes,gal neuzpyksit,jei paprasysiu to isgirto bezdzioniu pyrago receptuko biggrin.gif ,neberandu nors pasiusk.Buciau labai dekinga,jei kas parasys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2010 01 19, 15:41)
Sveikutes,gal neuzpyksit,jei paprasysiu to isgirto bezdzioniu pyrago receptuko  biggrin.gif ,neberandu nors pasiusk.Buciau labai dekinga,jei kas parasys. 4u.gif

Pirmam puslapyje yra
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 19, 15:48)
Pirmam puslapyje yra

aciu...Einu ieskoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 19, 15:04)
Ka tik is orkaites  smile.gif  vistyte perverciau, bet jau nelaukiau kol apskrus....

Užsimaniau ir aš šios vištos, reikia gal nueit ir padaryt, o tai ir seilėm galima užspringt su jumis

QUOTE(dalia @ 2010 01 19, 15:21)
Labukas, na o as nusiminus.

O mentelės ruginiai tešlai stovi? Nes man nesumaišydavo normaliai kai mažesnes, kvietiniai tešlai, mentelės stovėjo
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 01 19, 15:16)
griūk negyvas kaip atrodo...

o višta iškepa su bandukėm kartu? kiek laiko ant kiek temp kepei?


Iskepe, tik kita karta as smulkinsiu mazesniais gabaleliais, nes bandeles aprudo, o vista tai nelabai, nors cia perversta puse fotkeje matosi.
Kepiau ~200 laipsniu temperaturoje, gal truputi virs 1 val. Is pradziu uzdengiau folija, ir gal per greitai nudengiau, nzn.
Skonis dieeeeeeeviskas.
Kepa antra skarda tai i ja pyliau zyyymiai daugiau vandens (sultinio neturejau). Ir joje laabai pakile bandeles, nes ilgai lauke savo eiles keptis biggrin.gif
I bandeles dejau labai daug smulkintu svogunu, pabarsciau prieskoniukais ir susukus supjausciau peiliu. O vista si karta be majonezo pamarinavau, tai galvoju kad kitam kartui butinai su majo.. darysiu.
Dukriukas irgi jau valge ax.gif vadinasi skanu, nes nieko ikisti neina paskutiniu metu.
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 19, 15:53)
Užsimaniau ir aš šios vištos, reikia gal nueit ir padaryt, o tai ir seilėm galima užspringt su jumis



Nataliuncik, butinai biggrin.gif skooonis nuostabus o ir kvapas mmmmmmm.
Atsakyti