Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(triule @ 2010 01 15, 18:38)
J@lanta, jei nesunku imesk teslos recepta su varske ir soda. aciu smile.gif man tai ir bulku su mielem gana, nenoriu ir kitur ju det, kad nepadaugint. kas per daug, tas nesveika rolleyes.gif

neturiu receptuko, darau iš akies, tokius mano mama darydavo thumbup.gif
va nataliuncik parašė - aš ir panašiai, tačiau jei turiu vieną pokelį varškės ( naudoju 9% ) ne bėda - dedu vieną, įpilu daugiau kefyro mirksiukas.gif ir liuks gaunasi

QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 15, 19:57)
bet ten jau turi nustatyti laika kiek cia kepti, tai mazdaug gal galit pasakyt kiek cia ji kepa.

man regis visose duonkepėse pasirenkant tik kepimo programą - reikia pačiam nustatinėti kepimo laiką su + ir - mygtukų pagalba ( intervalas 10min )
manojoje Moulinex - kepimo programa yra nr. 14.
Beždionių pyragą kepiau 50 min su pirmo apskrudimo lygiu

ratuto greit susisukai su dviem iškart thumbup.gif

Rasma dėkui už tokį išsamų aprašymą 4u.gif , nukopijavau į savo receptukų failiuką, reiks kai turėsiu laiko atidžiau ramiai prisėdus paskaityti, nes dabar vaikas ant kelių lipa, reik eiti migdyti biggrin.gif
Atsakyti
Na va siandien mano pirma fiasko,kepiau is receptu knygutes batona, pasirinkau 'Ypatingai greita" rezima (1 val), ir ka...nesiskilo, neiskepe, kepiau papildmai dar 40 min. Bet vis tiek ne kas.... daugia skubiu programu nenaudosiu, ar kas naudoja? g.gif Dabar kepu plikyta mamytes duonele, dar reikes vis tik ir batona kept...
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 16, 13:45)
daugia skubiu programu nenaudosiu, ar kas naudoja?


As cia naujoke dar, bet pasirinkau keleta receptu ir greita programa kepiau, isejo smile.gif
Kepiau batona pagal Nataliuncik recepta.
O va, dabar tai nezinau kas gausis, bandau Borodino duonele g.gif is pradziu nesiminke, skystoka lyg buvo, dadejau miltu, tai padet turejau minkyt....laukiu kol pakils ir kepsiu.
Is visu bandytu tai mumsviskas ir isejo neblogai o ir skonis patiko. Tik vieninteles picos duoneles niekas nenorejo smile.gif

Jau eileje laukia bezdzioniu pyragas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 16 sausio 2010 - 16:55
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 15, 16:02)
merginos arba as durna  arba nesuprantu, pas mane duonkepei nera vien programos kad ji keptu, jos visos kartu su minkymu  doh.gif argi taip gali but, na visa instrukcija perskaiciau visus tuos etapus kiekvienos programos nu ir nieko nesuprantu  doh.gif  gal kas kepat duonyte moulinex OW2000


nugi pas mane moulinex bet jokio numerio neparasyta vadinasi home bread ir kepimas yra pati paskutine programa nr12. o tu skaitai letuviska instukcija? mes pas maniske tai lietuviska instrukcija isversta kvailai - as kaitau angliska varianta tai viskas aisku smile.gif

blyn kaip as noriu tu formeliu duonai doh.gif bet kaune niekur nerandu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 16, 13:45)
daugia skubiu programu nenaudosiu, ar kas naudoja? :

dabar kvietinę duoną visada kepu su greita programa. Tik reikia dėti daugiau mielių tokiu atveju.
Tarkim man pagal receptą reikia 1.5 a.š. mielių - tai dedu 4 a.š. bei pilu šiltą vandenį ( kokių 40C, greičiau mielės aktyvuojasi ir geriau iškyla) mirksiukas.gif

aišku čia tikra mielių bomba doh.gif - bet paskutiniu metu stengiuosi nevalgyti kvietinės duonos, tik ruginę ( kepu su trečdaliu kvietinių miltų ), o mb valgo kvietinę, tai jam tinka ir tokia mielinė bomba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 16 sausio 2010 - 18:13
QUOTE(Margareta @ 2010 01 16, 17:51)

blyn kaip as noriu tu formeliu duonai  doh.gif bet kaune niekur nerandu...  verysad.gif

Reikėjo buvo paprašyt ką nors iš vilniečių, jei kitur nėra g.gif aš šian buvau Ermitaže t.p. nupirkau, dabar k.t.tešla minkosi blush2.gif

QUOTE(J@lanta @ 2010 01 16, 18:10)
dabar kvietinę duoną visada kepu su greita programa. Tik reikia dėti daugiau mielių tokiu atveju.
Tarkim man pagal receptą reikia 1.5 a.š. mielių - tai dedu 4 a.š. bei pilu šiltą vandenį ( kokių 40C, greičiau mielės aktyvuojasi ir geriau iškyla)  mirksiukas.gif

aišku čia tikra mielių bomba  doh.gif  - bet paskutiniu metu stengiuosi nevalgyti kvietinės duonos, tik ruginę ( kepu su trečdaliu kvietinių miltų ), o mb valgo kvietinę, tai jam tinka ir tokia mielinė bomba  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Bet kad nelabai sveika daug mielių ax.gif netgi vyrams
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 16, 19:16)
Reikėjo buvo paprašyt ką nors iš vilniečių, jei kitur nėra g.gif  aš šian buvau Ermitaže t.p. nupirkau, dabar k.t.tešla minkosi  blush2.gif
lotuliukas.gif


as irgi siandien pirkau ermitaze thumbup.gif
Atsakyti
mergaites,o galit parasyt bent po viena savo favoritine duonele? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 16, 15:51)
blyn kaip as noriu tu formeliu duonai  doh.gif bet kaune niekur nerandu...  verysad.gif

As i Airija is LT susiveikiau kaip gaut.... O kiek tau iki Vilniaus??? Jau kaip laukiu dabar kitos sav kai gausiu formeles ax.gif Griebiau 2 pakuotes, draugei dar nusiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 16, 19:54)
mergaites,o galit parasyt bent po viena savo favoritine  duonele? bigsmile.gif

Mano favoritinė su linų sėmenim ir kviečių sėlenom ax.gif
Atsakyti
mano duonos taip atrodo- batonas, mamytes duonele ir pagal Rasmos recepta (kaip mociutes ,berods) smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 16, 19:16)
Bet kad nelabai sveika daug mielių  ax.gif netgi vyrams

žinau, kad ne itin gerai, bet kai dabar pati nevalgau ir visada pasirūpinu tik rugine sau, tai ir pamirštu kvietinę, tai reik 'ant smūgio" prisiminus kepti - 1.20val ir iškepa

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 16, 19:54)
mergaites,o galit parasyt bent po viena savo favoritine  duonele? bigsmile.gif

mano favorites

RUGINĖ DUONA ( skonis kaip „močiutės“ )

4 saukstus salyklo reikia uzplikyti 80 ml verdancio vandens ir gerai ismaisyti.
I duonkepe ipilti 330 ml vandens + ideti plikyta atvesusi salykla
2 dideli saukstai medaus
2 v.s. aliejaus
2 a.s. druskos
550 g miltu (dedu ruginius ir stambaus malimo kvietinius ivairiom proporcijom - bendras svoris 550 g)
1 a.s. kalendros seklu
2 a.s. sausu mieliu
linu seklu, kmynu, kepintu saulegrazu - pagal pageidavima


*aš kepdama dedu puodelį - kmynai, linų sėmenys, saulėgrąžos mirksiukas.gif
*salyklą su rupiais ruginiais miltais plikau kartu, o ne atskirai kai kad recepte
*dedu 300gr rūpių ruginių miltų, ir kažkur 200gr kvietinių ( daugiau nereikia, nors recepte daugiau gramų nurodyta, nes tešla nesiminkys - rupiems miltams daugiau skysčių reik )


Margareta
ryt ketinu į Ermitažą važiuoti apie pietus - prigriebti tau formelių ??? gal dar kuriai merginai reikia ? rašykite į a.ž. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 16 sausio 2010 - 20:40