Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 15, 13:10)
labai grazus kepaliukai thumbup.gif tik vidus i ciabata nelabai panasus blush2.gif turetu but su sklylem,ar as klystu unsure.gif

Neklysti schmoll.gif

Yra tų skylučių ir nemažai biggrin.gif

Tiesiog miltai 'šiek tiek per geri' ir labai labai karšta pjaustyta..vienoj foto net garas matosi kaip kyla biggrin.gif

Šiaip reikėtų tešlą tokią tąsią ir lipnią (kaip foto..su visom skylėm) padalinti į dalis, perkelti skardon truputį patempiant ir kepti, tada skylės ohoho kokios gaunasi smile.gif
Bet aš lankstau dukart mirksiukas.gif Truputį palieku pakilti po šiltu drėgnu rankšluosčiu ir kepu. Jei ilgėliau kildint prieš kepimą, tai tuo daugiau tų skylučių rasis cool.gif

Mano duonkepėj picos tešla ruošiasi smile.gif Kažko šiandien nenustoju kepti g.gif
Atsakyti
zinau labai skania uzkandele su ciabata ir krevetem,paprasta kaip trys kapeikos biggrin.gif I ikaitinta keptuve ipilti gero alyvuogiu aliejaus,sumesti smulkintus cesnakus,trumpai apkepti,o tada i keptuve sumesti krevetes,aisku atsildytas ir be luksto ir vel apkepti kol krevetes isskiria sultis,as dar uzbarstau svieziai maltu pipiru petrazoliu.Visa ta reikala is keptuves supilti i dubeneli,pripjaustyti gabaliukais ciabatos,merkti i ta padaza su krevetem "prigriebti" krevete uz uodegos ir megautis biggrin.gif laaabai skanu thumbup.gif Tik mano pastebejimas butu,karta darem su tigrinem krevetem,labai liuks buvo,o karta vyras parnese smulkuciu,tai anos turejo toki jurini prieskoni .....nu nilabai toki....bet suvalgem ir anas biggrin.gif
Atsakyti
Štai jums ir skylutės biggrin.gif
Tiesiog nekildinau ilgai šiandien, baisiai norėjau iškept ir valgyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 15, 13:32)
zinau labai skania uzkandele su ciabata ir krevetem,paprasta kaip trys kapeikos biggrin.gif

Eikit sau...su tai gundymais doh.gif wub.gif Aš jau vieną beveik suvalgiau su alyvuogių aliejum pasišlakščiusi..galvojau šeimai paliksiu vakare kitą...seilė nutįso dabar kaip užsinorėjau doh.gif Šeimynai tik foto liks biggrin.gif

Šiaip aš ciabatta dariau 'ilguoju būdu', kur apie 18 val. tešla ruošiama ir mielių minimumas. Nes pagal šios temos receptą, kur pirmame puslapyje, per kokias 6 val. galima pagaminti, nes mielių žymiai daugiau eina ir tešlą greičiau iškelia rolleyes.gif
Atsakyti
einasau rasma,grozis duoneles wub.gif ir skyles yr biggrin.gif biggrin.gif

nu bandyk,maz seimai ir foto tiks,bet labai abejoju ar "praeis" sitas tavo fintas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 13, 19:08)
Pirmam puslapyje yra raugo (kvietinio ir ruginio) receptas smile.gif
Man gražiausia auga sumaišydama rupius ruginius su paprastais ruginiais  mirksiukas.gif


O kokie tie paprasti ruginiai? Iš kur tokių gauti g.gif Aš darau iš rupių ruginių miltų, bet man nepakyla jis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2010 01 15, 16:04)
O kokie tie paprasti ruginiai? Iš kur tokių gauti g.gif  Aš darau iš rupių ruginių miltų, bet man nepakyla jis schmoll.gif


parduotuvese yra ruginiu stambiu miltu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 15, 13:10)
o as liepiau duonkepei mieline tesla paruost,kepsiu ceburekus biggrin.gif


o kaip cia dabar ceburekams mielene tesla? bigsmile.gif man atrodo kad daro kazkokia kitokia g.gif
nugi tai pasidalink receptu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 15, 16:20)
o kaip cia dabar ceburekams mielene tesla?  bigsmile.gif man atrodo kad daro kazkokia kitokia  g.gif
nugi tai pasidalink receptu  ax.gif


aha,butent ir mano favoritiniai ceburekai kepami pagal giedriaus recepta,nu betgi ir patys skaniausi kartais pabosta biggrin.gif tai pabandziau kepti tokius:

Įdaras

* Kiaulienos faršas - 500 g
* Svogūnai - 2 vnt.
* Vanduo - 110 ml
* Vištienos sultinio kubeliai - 8 g
* Druska - pagal skonį
* Juodieji malti pipirai - pagal skonį
* Kvapieji malti pipirai - pagal skonį

Tešla

* Kvietiniai miltai - 750 g
* Šviežios mielės - 40 g
* Pienas - 600 g
* Cukrus - 5 g
* Druska - pagal skonį
* Aliejus kepimui - ml

cia rasta iki receptuos, man tesla labai lipo reikejo dadet miltu nugi ir labai jau dauk tu bureku gaunasi biggrin.gif tai is puses teslos iskepiau burekus biggrin.gif cia mano sunus taip sako:))) o kita puse palikau picai.Labai skanus ,bet visgi favoritai man liks plikytos teslos ax.gif tiesa,siuos burekus reikia labai plonai iskociot gi kad jie issipucia nesvietiskai jei tik storesni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 15, 15:35)
,bet visgi favoritai man liks plikytos teslos ax.gif

gal galėtum pasidalinti šiuo receptuku ? 4u.gif

aš tai darau su soda - tik pilu kefyrą, taip pat kartais įdedu pokelį varškės. Tešla gaunasi mikšta, puri. Tokią naudoju ne tik čeburekams, bet ir kepdama tokius mažus pyragėlius su kopūstais, grybukais mirksiukas.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 01 15, 13:35)
Šiaip aš ciabatta dariau 'ilguoju būdu', kur apie 18 val. tešla ruošiama ir mielių minimumas. Nes pagal šios temos receptą, kur pirmame puslapyje, per kokias 6 val. galima pagaminti, nes mielių žymiai daugiau eina ir tešlą greičiau iškelia rolleyes.gif

gal galėtum trumpai apie "ilgąjį būdą" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 15 sausio 2010 - 15:59
merginos arba as durna arba nesuprantu, pas mane duonkepei nera vien programos kad ji keptu, jos visos kartu su minkymu doh.gif argi taip gali but, na visa instrukcija perskaiciau visus tuos etapus kiekvienos programos nu ir nieko nesuprantu doh.gif gal kas kepat duonyte moulinex OW2000 gal pasakysit kaip jus darot? blush2.gif nes kazkas rase kad palauki kol iskildina paskui suformuoja ta bezdzioniu pyraga ir vel i razete ir kepa toliau bet cia viskas dings jei per 7nes min neijungsiu viskas issiprogramuos doh.gif g.gif
Atsakyti
J@lanta,prasom Giedriaus burekai http://giedrius-v.li....com/30220.html biggrin.gif man patys skaniausi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 15 sausio 2010 - 16:04
Klausimas toms, kurios turi tas formines formeles duonai... Ar jos miniatiurines ar dideles???
Atsakyti