Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Fedes @ 2010 01 14, 22:01)
tai e500 aišku,
o vat kam reikalingas e450 emulsiklis dinatrio fosfatas, neaišku.
nors gal ir be riekalo jo gąsdinuos, nežinau, sorry už pasėtą paniką wink.gif

Tai tešlos kildymo medžiaga, bet didelės dozės, gali trukdyti įsisavinti įvairias medžiagas. Manoma, kad gali sukelti: kaulų retėjimą, šlakų nusėdimą ir vaikų hiperaktyvumą, trikdo virškinimą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 14, 21:04)
Tai ta nevientysa yra skirta ruginiu miltu gaminiam wink.gif


O pas mane abejos vientisos tik dydis skiriasi smile.gif Vienas mazesnes nufotografavau, o kitos duonkepeje dabar. As kai pradejau su tom didesnem, tai taip ir kepu su jom.

user posted image

Nataliuncik, lyg ir jusu tokia duonkepe..tai kaip ten su tom mentem? Instrukcijoj neradau, arba neatidziai skaiciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 14, 22:37)
O pas mane abejos vientisos tik dydis skiriasi  smile.gif Vienas mazesnes nufotografavau, o kitos duonkepeje dabar. As kai pradejau su tom didesnem, tai taip ir kepu su jom.

O čia ne "Kenwood" mentelė g.gif ? Labai panašios..
Nes pas mane jos skiriasi abi irgi. Viena skirta stačiakampiam kibirėliui, kita -apvaliam ax.gif
Atsakyti
Na, kad ne ax.gif pirkom tai sekmadieni duonkepe ETA biggrin.gif
Ju yra dvi poros, nes kibiras nemazas ir mentes montuojasi po 2.
Tik del to ju skirtingo dydzio kazko nesuprantu, kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 14, 22:59)
O čia ne "Kenwood" mentelė g.gif ? Labai panašios..

mano Moulinex OW5003 - tai mentelės ir tokios pačios mirksiukas.gif ( tiesa tik du vienetai ir jie iškart dedami į kibiriuką, antros poros nėra )

pavėluotai bet geriau nei niekada - didelis dėkui Lung už nuostabią bezdžionėlės pyrago idėją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kepiau jau porą kartų - nerealu thumbup.gif

jolanka sveika įstojus į kepejėlių gretas drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 14, 22:37)
O pas mane abejos vientisos tik dydis skiriasi  smile.gif Vienas mazesnes nufotografavau, o kitos duonkepeje dabar. As kai pradejau su tom didesnem, tai taip ir kepu su jom.

Mano irgi Eta, bet naudoju tik tas didesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 14, 23:49)
jolanka sveika įstojus į kepejėlių gretas  drinks_cheers.gif


smile.gif dekui. Kad tik sektusi ax.gif

QUOTE(rsc @ 2010 01 14, 23:56)
Mano irgi Eta, bet naudoju tik tas didesnes g.gif


Seniai kepate duonele? Man kazkaip vis paskrunda daugokai. Idomu, gal Etoje reikia rinktis maziausia apskrudima?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 14, 23:24)
Tai tešlos kildymo medžiaga, bet didelės dozės, gali trukdyti įsisavinti įvairias medžiagas. Manoma, kad gali sukelti: kaulų retėjimą, šlakų nusėdimą ir vaikų hiperaktyvumą, trikdo virškinimą unsure.gif


doh.gif šiaip lyg dozės gan didelės, kad kažką blogo padarytų, bet mn vienodai kyla ar su soda, ar su kėlimo milteliais, ir kam aš jų prisipirkau doh.gif

alia borodino trys kepaliukai pas mani orkaitėj kepa šiandien essen.gif essen.gif
labai patinka man kepaliukus formuot staciakampius, islgosciau islipdziau thumbup.gif
o kalendros taip paiilgom, kad anksciau issikepe sulapnojom nepastebeje... o vyras nemegsta jokios egzotikos, sake kokiu cia prieskoniu dedi, nevalgysiu. bet pamirso, kad "egzotika", paragaves... biggrin.gif
Atsakyti
sveikos kepejėlės, ateisnu su pasiūlymu, turiu atliekamą pokiuką sauso raugo ir salyklo, pirkto prieš šventes delonoje, mokėta už abu 9lt, bet norėčiau pasiūlyti, gal kam reikia pigiau, nes žmogus kuriam pirkau nesugeba paimt ir suderint laiko jau mėnesiukas, dėl kainytės suderinsim, arba galima keisti į ką nors, jums atlikusio ar kokius prieskoniukus, nu nekyla ranka išmest, nors salyklas ilgai galioja(raugas trumpiau)bijau, kiad nesunaudosiu nes sau atidariau tik neperseniausia naujus pokiukus, rašykit man až drąsiai ,,, 4u.gif
Atsakyti
Mano ką tik iškepta Ciabatta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 15, 01:10)

Seniai kepate duonele? Man kazkaip vis paskrunda daugokai. Idomu, gal Etoje reikia rinktis maziausia apskrudima?

Pas mane ir tokia pat duonkepe,tai as plutele vidutine darau,pats tas.Pirma karta kepiau ant didziausio apskrudimo,man nepatiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 15, 14:32)
Mano ką tik iškepta Ciabatta 4u.gif


labai grazus kepaliukai thumbup.gif tik vidus i ciabata nelabai panasus blush2.gif turetu but su sklylem,ar as klystu unsure.gif
galu gale koks skirtumas tas vidus svarbu skonis geras butu biggrin.gif

o as liepiau duonkepei mieline tesla paruost,kepsiu ceburekus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 15 sausio 2010 - 13:11