Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 23, 12:42)
Jolanta, o kur tiksliau tu Vilniuje gyveni? smile.gif

spėjai perskaityti mano žinutę dėl salyklo biggrin.gif
ištryniau - nes pamaniau užsikrausiu darbą šventėms dar vieną

aš tau brūkštelsiu į a.ž. nes pasiūlymas galioja mirksiukas.gif
tik pamigdysiu greit
( regis mūsų kiek pamenu rūgpjūtinukai ar ne )
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 12 23, 13:53)
spėjai perskaityti mano žinutę dėl salyklo  biggrin.gif
ištryniau - nes pamaniau užsikrausiu darbą šventėms dar vieną

aš tau brūkštelsiu į a.ž. nes pasiūlymas galioja  mirksiukas.gif
tik pamigdysiu greit
( regis mūsų kiek pamenu rūgpjūtinukai ar ne )


Spejau biggrin.gif Tik as zinok kazin ar per sventes vaziuociau....esu uzdaryta namuose su 3 vaikais biggrin.gif

Bet brukstelk, jei labai toli, tai biggrin.gif Mes rugpjutinukai biggrin.gif tik mes siek tiek anksciau gimeme smile.gif
Papildyta:
Dar niekaip negaliu persirikiuot i duonkepe...O tai ta tesla kuciukams...tiesiog sumetu visus reikalingus produktus i kibireli ir viskas? blush2.gif Ar reikia ten tas mieles su pienu skiest, palaikyt? blush2.gif
Atsakyti
mielosios jau patyrusios kepejeles, jau savaite kaip virtuveje gyvena Kenwood BM350 duonkepe, bandziau issikepti pacia paprasciausia balta duona pagal recepta pridetoje knyguteje, bet g.gif abu kartus duona neiskepe arba tiksliau iskepe plyta. O atrodo stropiai vykdziau visas instrukcijas...
Gal miltai ne tie (Kauno extra)??? gal kas gali patarti, nes jau bijau...
aciu is anksto uz patarimus

geru artejanciu visoms svenciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 23, 13:12)
Dar niekaip negaliu persirikiuot i duonkepe...O tai ta tesla kuciukams...tiesiog sumetu visus reikalingus produktus i kibireli ir viskas? blush2.gif Ar reikia ten tas mieles su pienu skiest, palaikyt? blush2.gif

jau antrą kartą kepiau šiandien Kūčiukus tešlą paruošiant duonkepės pagalba - viską sudedu iškart - nelaikau atskirai jokio pienu su mielėm ir cukrumi, tik mieles pagal savo duonkepės reikalavimus dedu ant viršaus ( yra duonkepių kur atvirkščiai riekia mieles ant apačios dėti, tai tu jau žiūrėkpagal savo duonkepės reikalavimus ) - tešla būna thumbup.gif

QUOTE(miaurelija @ 2009 12 23, 13:54)
Gal miltai ne tie (Kauno extra)??? gal kas gali patarti, nes jau bijau...

spėju, kad čia ir problema - nes extra miltai naudojami sausainiams, pyragams , biskvitams kepti, duonai jie netinkami - per geri lotuliukas.gif ( paskaityk šios temos pirmą žinutę, ten yra info apie miltus )
geriau kepk iš aukščiausios rūšies miltų, arba kaip aš iš pirmos ( 812 C ) bei trečdalį dedu rūpaus malimo kvietinių miltų mirksiukas.gif

taip pat laikykis savo duonkepės produktų dėjimo eiliškumo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 23 gruodžio 2009 - 14:03
jau radau info apie 812 D miltus - reiks paieskot, o auksciausios rusies kokius rekomenduotumet?
Atsakyti
miaurelika, maniske okia pat...tik as pl miltus siandien naudojau-Luksusova smile.gif


QUOTE(J@lanta @ 2009 12 23, 15:02)
tik mieles pagal savo duonkepės reikalavimus dedu ant viršaus

O kur tie reikalavimai...matyt kazka praleidau...

Vienu zodziu tesla jau makaluojas lotuliukas.gif
Atsakyti
na tikiuos, kad man trecias kartas nemeluos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 23, 12:24)
miaurelika, maniske okia pat...tik as pl miltus siandien naudojau-Luksusova smile.gif
O kur tie reikalavimai...matyt kazka praleidau...

Vienu zodziu tesla jau makaluojas lotuliukas.gif

Kiekviena duonkepe turi produktu eiliskuma wink.gif Vienur pirma dedas sausi produktai, paskui vanduo, kitur- pirma skysciai, paskui sausi produktai wink.gif Skaityk instrukcijoj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 12 23, 15:30)
Kiekviena duonkepe turi produktu eiliskuma wink.gif Vienur pirma dedas sausi produktai, paskui vanduo, kitur- pirma skysciai, paskui sausi produktai wink.gif Skaityk instrukcijoj wink.gif

Paziurejau pagal receptukus, visur pirma skysciai...fuuuuu...jau persigandau doh.gif biggrin.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 23, 05:44)
swoon.gif cia jau aukstasis pilotazas laugh.gif man jau visai nieko kad i recepta nereik ziuret.. mintinai prisimenu kiekius  biggrin.gif

TAURE aciu wink.gif neturiu visko tai nekepsiu  blush2.gif

einu kuciukam teslos ruost wink.gif

Bet verta pamėginti kai turėsi 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Taurė @ 2009 12 23, 15:56)
Bet verta pamėginti kai turėsi  4u.gif

nu kad nzn ar tokiu produktu rasiu LT lotuliukas.gif cia as apie tuos miltelius bulviu kosei blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 23, 15:41)
Paziurejau pagal receptukus, visur pirma skysciai...fuuuuu...jau persigandau doh.gif  biggrin.gif aciu

skysciai skysciams,bet turbut visose duonkepese kepant druskos kartu su mielem negali berti.pas mus pirma vanduo,tada druska,visa kita ir paciam virsuj mieles.matyt paskui gal druska neleidzia mielems veikti g.gif
Atsakyti