Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

[quote=SuperBaba,2010 01 13, 18:27]
Iskepiau pagal si recepta: Spanguoliu-Aguonu keksas

Labai graziai atrodo bigsmile.gif Dabar sakyk ar skanus? Ir dar, recepte rasoma, kad deti 2a.s kepimo milteliu ir 1a.s sodos g.gif Kazkaip galvojau kad kai dedame kepimo mileteliu sodos nebereikia?
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 01 13, 17:44)
salyklas priduoda duonai kvapa ir juoda spalva wub.gif


kur jo gaut, niekad su juo nekepiau, noreciau kad mano duona butu puresne, gal galetumet ka patart?

na o keksas koks patrauklus, net seile nutyso bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukrecij@: 13 sausio 2010 - 20:56
QUOTE(July @ 2010 01 13, 21:01)

Labai graziai atrodo bigsmile.gif  Dabar sakyk ar skanus? Ir dar, recepte rasoma, kad deti 2a.s kepimo milteliu ir 1a.s sodos g.gif  Kazkaip galvojau kad kai dedame kepimo mileteliu sodos nebereikia?


Tikrai labai skanus - rekomenduoju thumbup.gif Dejau viska kas nurodyta smile.gif nezinau ar reikia , ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 13, 18:27)
Labai graziai atrodo bigsmile.gif  Dabar sakyk ar skanus? Ir dar, recepte rasoma, kad deti 2a.s kepimo milteliu ir 1a.s sodos g.gif  Kazkaip galvojau kad kai dedame kepimo mileteliu sodos nebereikia?


Ne viename recepte esu mačius abu ir soda, ir kepimo miltelius. Nežinau kodėl. Bet ar dedu abu, ar viena, man vis tiek gaunas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junda: 13 sausio 2010 - 23:14
QUOTE(Junda @ 2010 01 13, 23:13)
Ne viename recepte esu mačius abu ir soda, ir kepimo miltelius. Nežinau kodėl. Bet ar dedu abu, ar viena, man vis tiek gaunas.

Jei galima ko mažiau naudot chemijos ir viskas gausis gerai, tai kam naudot papildomai, jei dedat kepimo miltelius, sodos nedėkit, jei dedat soda(tik išmaišykit grietinėj arba kefyre) nedėkit kepimo milteliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2010 01 13, 20:52)
kur jo gaut, niekad su juo nekepiau, noreciau kad mano duona butu puresne, gal galetumet ka patart?


dauguma ji perka Delonoje
neuzplikintas salyklas neatskleidzia savo viso aromato, todel reik pilikinti. o rugine duona retai gaunasi puri - tokia ji jau yra ypac is rupiu miltu, bet uztai skalsi smile.gif
o norint kad butu puresne reik ilgiau kildinti, bet kepi su duonepes programa tai ji jau kildina tiek kiek kildina. galima tesla uzmaisyti su mielines teslos programa ir palikti duonele kilti o paskui ijungti kepima ir kepti mirksiukas.gif (nors as taip niekad nedarau blush2.gif )


Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 14, 01:06)
Jei galima ko mažiau naudot chemijos ir viskas gausis gerai, tai kam naudot papildomai, jei dedat kepimo miltelius, sodos nedėkit, jei dedat soda(tik išmaišykit grietinėj arba kefyre) nedėkit kepimo milteliu  ax.gif


aš pasiskaičiau sudėtį kepimo miltelių ir pasigailėjau, kad juos pirkau o ne sodą doh.gif efektas tai tas pats, o soda bent jau grynas produktas be jokių E

QUOTE(svarelis @ 2010 01 13, 19:28)

Ir kokia klaida darau, kad duona tokia sunki, tanki gaunasi kartais  blush2.gif


sunki greičiausiai dėl to, kad tešla buvo per kieta ir mažai pakilo.
kietumas gali būti įvairus, bet minkomas, kuo minkštesnė, tuo poretesnė man duona gaunasi, kuo tankesnė, kietesnė, tuo skalsesnė ir tinka ilgesniam laikymui. o ruginiai miltai sunkiai kyla, todėl ir kildint reik ilgiau.
Atsakyti
4u.gif
man ir MB, bei kitiemsmano duona patinka, taip ji skalsi, bet mano sunus jos nevalgo beveik, priprates prie ispurentu duonu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 14, 11:25)
galima tesla uzmaisyti su mielines teslos programa ir palikti duonele kilti o paskui ijungti kepima ir kepti  mirksiukas.gif (nors as taip niekad nedarau blush2.gif )

o as visada tik taip ir darau...issiminko ir palieku kilti tiek kiek man reikia ir patinka ax.gif del manes duonkepeje gali buti tik dvi prigramos: minkymo ir kepimo lotuliukas.gif ai dar laiko atidejimo geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif
O kartais neissiminko visa tesla - dalis lieka ant duonkepes sonu, ar cia duonkepe kalta, ar tesla? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svarelis @ 2010 01 14, 13:03)
Aciu visoms uz atsakymus  4u.gif
O kartais neissiminko visa tesla - dalis lieka ant duonkepes sonu, ar cia duonkepe kalta, ar tesla?  blush2.gif


tikriausiai rugine tesla nelabai isiminko, ar ne? reikia padeti jai minkytis - as su mediniu sauktu pamakaluoju. siaip buna atskiros menteles ruginei duonai - jau kalbejom apie jas.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 01 14, 11:34)
aš pasiskaičiau sudėtį kepimo miltelių ir pasigailėjau, kad juos pirkau o ne sodą  doh.gif  efektas tai tas pats, o soda bent jau grynas produktas be jokių E
sunki greičiausiai dėl to, kad tešla buvo per kieta ir mažai pakilo.


Aš visada naudoju soda vietoj kepimo miltelių, dar dadėdu šaukštą grietinės suaktyvinimui ax.gif
Atsakyti