Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

LUNG o kaip su miltais reikalai?
ir koks ten slaptas ingredientas toj duonelej kur salia bezdionduones dejai? listen.gif

as pati tik kita savaite jauciu atleksiu iki jumi nes sia ir taip blaskymosi per akis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AngeleZ @ 2010 01 11, 21:11)
labas vakaras, Nataliuncika kepu ruginę duonelę pagal Jūsų receptą, gaunasi neblogai, bet nežinau kaip reikia elgtis, ar miltus užplikytus verdančiu vandeniu reikia išmaišyti ar palaukus kol pravės dėti kitus produktus ir tik tada įjungti maišymą g.gif

Viską sudėt pagal recepto eiliškumą ir duot pastovėt apie 30min(nemaišant!), po to įjungt tešlos režimą. Kai tešla bus išmaišyta, duot pastovėt apie valanda, o po to kept smile.gif

QUOTE(Lung @ 2010 01 12, 10:20)

Kiaušinių milteliai jau ir internetinėje DeLonoje  mirksiukas.gif

Išbandžiau tuos miltelius kepdama saldžią duoną ir nesaldų beždžionpyragį (su atlikusiais kotletais  biggrin.gif ). Abiem atvejais gavosi  thumbup.gif

Beje, kepdama beždžioniuką, į tešlą dėjau šiek tiek maltos ožragės. Neatsimenu, kieno čia buvo idėja, bet labai ačiū už patarimą  4u.gif Skonis gavosi toks, hmm, kaip čia pasakius, gal gilesnis, sodresnis... Žodžiu, labai skanu  bigsmile.gif

thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 12, 10:20)
Kiaušinių milteliai jau ir internetinėje DeLonoje  mirksiukas.gif

thumbup.gif aš vis aną savaitę pasidairydavau internetinėje svetainėje, ale neradusi - maniau, kad nemoku ieškoti biggrin.gif

noriu paklausti o kaip su proporcijom - kiek miltelių atitinka 1 kiaušinį ?
Atsakyti
Sveikos,

ačiū Lung už gerą širdį 4u.gif ji sutiko mano knygas pasaugoti savo krautuvėlėj smile.gif Tai vat dabar mergytės suregsiu aš verslo planą - atnešat knygą, o tuo pačiu juk kils noras apsipirkt, kad jau atėjot smile.gif

Pafotkinsiu vakare tas formeles mirksiukas.gif Aš MB užsakymą daviau jas Ermitaže surast, sakė buvo prie indų, taigi tikrai rasit, jei mano 'šeimininkas' rado smile.gif ant dėžutės trys pailgos lyg tūtelės formos (širdies, gėlės, žvaigždės) nupieštos, iš jų - duona....

Na, dėl alyvuogių - kiek paprastai parduotuvėse matau, tai jos lygios juodos - kažkokiu geležies sulfatu dažytos, kad net blizga doh.gif Reiks aplankyt Elguva thumbup.gif

Ir Delonon kiaušinių miltelių užsukt, nes kiaušinių pas mane dažnai nerasta, o kai tik atsiradna - suvartojam smile.gif

Lung - ryt viena po Vlnių klaidžiosiu, bandysiu nepaklyst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 12, 12:18)

noriu paklausti o kaip su proporcijom - kiek miltelių atitinka 1 kiaušinį ?

va sito ir as norejau klausti bigsmile.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 12, 12:49)


Na, dėl alyvuogių - kiek paprastai parduotuvėse matau, tai jos lygios juodos - kažkokiu geležies sulfatu dažytos, kad net blizga doh.gif Reiks aplankyt Elguva thumbup.gif



tai gelezies sulfatas juk ne dazai kazkokie o mineraline medziaga g.gif kaip suprantu jo deda kad juodos alyvuoges isliktu juodos o ne isbluktu..nors man tai spalva ne motais biggrin.gif
Atsakyti
Lauksiu nuotraukėlių tada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 09, 15:14)
Lukrecij@, dekui. As matai, kepiau su veju, tai mano pluta gavos stoora... Vakar kepiau duonkepej, super gavos. Negaliu nufotkint tik...


as visada kepu su veju, bet kaip rasiau pridengiu popieriumi kepimo dregnu
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 12, 12:49)
ačiū Lung už gerą širdį  4u.gif  ji sutiko mano knygas pasaugoti savo krautuvėlėj smile.gif Tai vat dabar mergytės suregsiu aš verslo planą - atnešat knygą, o tuo pačiu juk kils noras apsipirkt, kad jau atėjot smile.gif

Na, dėl alyvuogių - kiek paprastai parduotuvėse matau, tai jos lygios juodos - kažkokiu geležies sulfatu dažytos, kad net blizga doh.gif Reiks aplankyt Elguva thumbup.gif


O tai čia reikėjo iki šiandien tas knygas atnešt ar kaip? Baisiai jau nepatogioj vietoj Delona, su parkavimu daug problemų, tai stengiuos kuo rečiau važiuot. Aš turiu sudėjus knygas ir žurnalus, bet jei jau per vėlu, tai dzin.

Aš alyvuoges labiau žalias mėgstu, tikiuos, jų nedažo?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 12, 12:49)
Ir Delonon kiaušinių miltelių užsukt, nes kiaušinių pas mane dažnai nerasta, o kai tik atsiradna - suvartojam smile.gif

Lung - ryt viena po Vlnių klaidžiosiu, bandysiu nepaklyst smile.gif

Ar būtų labai nekuklu paprašyti ir man atvežti 2 pak.. kiaušinių miltelių. blush2.gif Juk tu Panevėžietė, ar aš klystu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upė: 12 sausio 2010 - 17:59
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 12, 12:18)
thumbup.gif  aš vis aną savaitę pasidairydavau internetinėje svetainėje, ale neradusi - maniau, kad nemoku ieškoti  biggrin.gif

noriu paklausti o kaip su proporcijom - kiek miltelių atitinka 1 kiaušinį ?

Atitikimas: 100 g = 8 kiaušiniai; 1 kg = 80 kiaušinių.
Vartojimo instrukcija: 250 g miltelių sumaišant su 750 g vandens kiekiu gaunamas 1 kg kiaušinių masės kiekis (20 kiaušinių).

Tai 25g miltelių sumaišant su 75 g vandens kiekiu gaunamas 100 g kiaušinių masės kiekis (2 kiaušiniai). bigsmile.gif
Atsakyti
nataliuncik, kepiau ruginę duoną su tais rupiais miltais, tai labai gerai gavosi. Prieš kepdama užplikiau vandeniu salyklą ir tada supyliau viską ant tų ruginių miltų.
Dėkui už patarimą.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 12, 18:20)
nataliuncik, kepiau ruginę duoną su tais rupiais miltais, tai labai gerai gavosi. Prieš kepdama užplikiau vandeniu salyklą ir tada supyliau viską ant tų ruginių miltų.
Dėkui už patarimą.

Prašom smile.gif
Tiesiog kai užplikai, suminkštėja ir puikiai gaunasi, o jei neplikit, galima ir dantis sulaužyt biggrin.gif
Atsakyti