Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 11, 15:17)
o kaip cia suprast 315g pieno? blush2.gif tai gal ml ? ir miltu kaip idomiai 555g o kodel ne 560gr,lygtais tie 5gr kazka nulemtu smile.gif

gali buti kad site vienetai isversti is kokiu nors uzsienietisku matavimo vienetu ir gaunasi tokie idomus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 11, 17:41)
gali buti kad site vienetai isversti is kokiu nors uzsienietisku matavimo vienetu ir gaunasi tokie idomus  biggrin.gif

nu gal drinks_cheers.gif zodziu,viska kruopsciai atmatavau gramais biggrin.gif ziuresiu kas gausis,bet miltu tai labai daugoka pasirode.Bus matyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 11, 15:17)
o kaip cia suprast 315g pieno? blush2.gif tai gal ml ? ir miltu kaip idomiai 555g o kodel ne 560gr,lygtais tie 5gr kazka nulemtu smile.gif

Jei matuoja kaip su svarstykliais, tai ir išeina g, bet kiek matavau ir svėriau, tai atitinka g ir ml
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 11, 18:02)
Jei matuoja kaip su svarstykliais, tai ir išeina g, bet kiek matavau ir svėriau, tai atitinka g ir ml


pienas atitiko miltai schmoll.gif

pradejo maisyt pasirode kad tesla per kieta dapyliau siek tiek pieno unsure.gif
Atsakyti
opapa - tai faktas, kad skystis ml atitinka g, o visa kita ne smile.gif
Aklai recepto galima laikytis tada, kai jis jau yra išbandytas, o darant pirmą kartą visad reik pasižiūrėt ar nieko netrūksta...
Buvau Vlniuj, įsigyjau ir aš tas formeles duonai thumbup.gif dukra jau neatstoja - kada kepsim doh.gif O vakar kaip tik iškepiau varškės ir cinamono vyniotinių duoną duonkepėj - taip skanu, bet kepalas sulyg viršum gavosi, tai reik suvalgyt ir tada kauptis forminei duonai. Bet kaip faina tokie sumuštiniai vaikų gimtadieniui thumbup.gif

Aš taip mėgstu alyvuoges, fetą, džiovintus pomidorus ir taip noriu tokios duonytės, bet dar nebuvo taip, kad visko vienoj vietoj turėčiau. Vat dabar trūksta alyvuogių ir viskas dėl to, kad aliejus.com sveriamom nedažytom nebeprekiauja gun_bandana.gif O pavalgius gero daikto š... nebesinori. Gal esat užtikę kokią gurmanų vietelę, kur galėčiau jų gauti? Ryt vėl būsiu Vlniuj, tai galėčiau prasilėkt...
Tiesa, dėl knygų ir žurnalų, kurių prašiau mūsų kaimo bibliotekai.... Gal kas Fabijoniškėse gyvena? Aš ten sukinėsiuos, galiu prilėkt kur nelabai sudėtinga ir toli blush2.gif
Atsakyti
Mrs.R ,tai as tiek dauk nekepu dar tai susibalamutinau siek tiek blush2.gif
Atsakyti
niu zinokit iskepe ta pieniska duona,nu labai skani,labai graziai iskepe ir bakaniukas savaitei valgymo biggrin.gif tiesa,kaip minejau miltu tai per dauk,dapylinejau pieno.Kepsiu sia duonele pusryciams thumbup.gif Aciu mergaitei kuri idejo si recepta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 11 sausio 2010 - 19:17
QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 11, 19:21)
Buvau Vlniuj, įsigyjau ir aš tas formeles duonai  thumbup.gif 



g.gif vis skaitau skaitau, ale, gal kažką pražiopsojau.. g.gif blush2.gif mačiau, kaip atrodo duona (jei apie tas formeles kalbama, kur ale, saulutės formos kepalas gavosi..), bet gal galima būtų pamatyt foto, kaip tos formelės atrodo, kad žinoti, ko ieškoti? g.gif taip norėtųsi kokios formos gražios, bet kažkaip neteko aptikti, tai labai įdomu kaip Jūsų rastosios atrodo? blush2.gif
Atsakyti
labas vakaras, Nataliuncika kepu ruginę duonelę pagal Jūsų receptą, gaunasi neblogai, bet nežinau kaip reikia elgtis, ar miltus užplikytus verdančiu vandeniu reikia išmaišyti ar palaukus kol pravės dėti kitus produktus ir tik tada įjungti maišymą g.gif
Atsakyti
QUOTE(AngeleZ @ 2010 01 11, 19:11)
labas vakaras, Nataliuncika kepu ruginę duonelę pagal Jūsų receptą, gaunasi neblogai, bet nežinau kaip reikia elgtis, ar miltus užplikytus verdančiu vandeniu reikia išmaišyti ar palaukus kol pravės dėti kitus produktus ir tik tada įjungti maišymą g.gif

As viska supyliau, tada laukiau 30min ir tada maisyma ijungiau... tada 1val kildinau ir 1val kepe.... Zodziu jugiau savo rugines duonos programa ir super gavos, nes grynai tokie laiko tarpai ir buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 11, 18:21)
Aš taip mėgstu alyvuoges, fetą, džiovintus pomidorus ir taip noriu tokios duonytės, bet dar nebuvo taip, kad visko vienoj vietoj turėčiau. Vat dabar trūksta alyvuogių ir viskas dėl to, kad aliejus.com sveriamom nedažytom nebeprekiauja gun_bandana.gif O pavalgius gero daikto š... nebesinori. Gal esat užtikę kokią gurmanų vietelę, kur galėčiau jų gauti? Ryt vėl būsiu Vlniuj, tai galėčiau prasilėkt...
Tiesa, dėl knygų ir žurnalų, kurių prašiau mūsų kaimo bibliotekai.... Gal kas Fabijoniškėse gyvena? Aš ten sukinėsiuos, galiu prilėkt kur nelabai sudėtinga ir toli blush2.gif


O kaip marinuoji alyvuoges ir kokias marinuoji? Mes fantastiškas marinuotas perkam Elguvoj (ten labai ilgai jos buvo 30 Lt./kg, tai daug pigiau nei kitur). Dabar jau seniai nebuvau, bet tikiu, kad ten jos dar yra. Paskutinį kartą pirkau marinuotas dideles V.Gerulaičio g. 1, ten tokia gurmanų krautuvė Emgusta yra, bet kaina tokia kosminė, kad 1 alyvuogė keli litai gaunas, eina sau (80 Lt./kg).

O kaip suprast aliejus.com neprekiauja nedažytom? O ką prekiauja dažytom??

Aš tai vis laukiu, kada iš manęs knygas paimsit. Aš Lazdynėliuose gyvenu...
Atsakyti
Laba diena, kepėjėlės 4u.gif

Kiaušinių milteliai jau ir internetinėje DeLonoje mirksiukas.gif

Išbandžiau tuos miltelius kepdama saldžią duoną ir nesaldų beždžionpyragį (su atlikusiais kotletais biggrin.gif ). Abiem atvejais gavosi thumbup.gif

Beje, kepdama beždžioniuką, į tešlą dėjau šiek tiek maltos ožragės. Neatsimenu, kieno čia buvo idėja, bet labai ačiū už patarimą 4u.gif Skonis gavosi toks, hmm, kaip čia pasakius, gal gilesnis, sodresnis... Žodžiu, labai skanu bigsmile.gif
Atsakyti