Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(pipete @ 2010 01 09, 17:10)
3 puodeliai duonos miltų

O kas čia per miltai? g.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 09, 17:21)
Ane? bigsmile.gif  Nebus kieta? blush2.gif  Paruosiu tesla su teslos ruosimo programa ir tada viska ant skardos? O idara is karto deti galiu ant virsaus ar kaip?

Aciu uz recepta 4u.gif

O kaip suprast, kad neperkeptu doh.gif
Gal pabandysiu paprasta mielines teslos padaryt, bet kaip ten viskas daroma...sudedu i skarda ir idara dedu is kart g.gif  blush2.gif

Aš darau mielinę tešlą, iškočioju, sudedu viską ir statau kept, nei karto nebuvo kieta
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 09, 18:25)
O kas čia per miltai?  g.gif
Aš darau mielinę tešlą, iškočioju, sudedu viską ir statau kept, nei karto nebuvo kieta

O as net nepastebejau, kad duonos miltai blush2.gif biggrin.gif

Padariau mieline kaip bezdzioniu pyragui dariau biggrin.gif jau maiso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 09, 17:38)
O as net nepastebejau, kad duonos miltai blush2.gif  biggrin.gif

Padariau mieline kaip bezdzioniu pyragui dariau biggrin.gif jau maiso biggrin.gif

Jau apie beždžionių ir girdėt nenoriu, po kelis kartus per diena kepiau, pagaliau šian ruginės užprašė biggrin.gif
Atsakyti
Žinoma tešlą galima daryti bet kokią, man su kiaušiniu ir pienu dar geriau, pakyla labiau ir šiaip tokia visai nieko. Bet rimtas picos receptas turi buti kuo paprastesnis be jokių ten pagerinimų.
Neperkepti, tai kai sūris jau lydosi ar burbulioja - traukti lauk, kraštai bus kiek kietesni, bet vidurys bus liuks - minkštas.
O produktus ant tešlos (kiek kepiau) tai dedu jau tešlai pakilus, kitaip sunku jai pakilti, dar jei šaltus ant viršaus sudedi, tai išvis vargas.
Atsakyti
Tai kai tesla jau gatava bus duonkepeje, tai man ja isimt, iskociot , padet ant skardos ir tada dar leist pakilt? Paskui sudedu viska ir i orkaite...o kiek laiko kept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 09, 17:51)
Žinoma tešlą galima daryti bet kokią, man su kiaušiniu ir pienu dar geriau, pakyla labiau ir šiaip tokia visai nieko. Bet rimtas picos receptas turi buti kuo paprastesnis be jokių ten pagerinimų.
Neperkepti, tai kai sūris jau lydosi ar burbulioja - traukti lauk, kraštai bus kiek kietesni, bet vidurys bus liuks - minkštas.
O produktus ant tešlos (kiek kepiau) tai dedu jau tešlai pakilus, kitaip sunku jai pakilti, dar jei šaltus ant viršaus sudedi, tai išvis vargas.

drinks_cheers.gif Tešlą galima daryt kokia tik mėgstat, svarbu kad jums ir jūsų šeimynai patiktu
O dėl produktu tai aišku kad negalima dėt šaltus, geriausia prieš darant picą, maišant tešlą, išimt produktus, kad temperatūra išsiligintu

Papildyta:
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 09, 18:25)
Tai kai tesla jau gatava bus duonkepeje, tai man ja isimt, iskociot , padet ant skardos ir tada dar leist pakilt? Paskui sudedu viska ir i orkaite...o kiek laiko kept doh.gif

Taip, o kepk kol suris nesiburbuliuos
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 09, 18:28)


Taip, o kepk kol suris nesiburbuliuos

as tai suri dedu ant padazo, po to produktus likusius, o kai iskepa tada dar gausiai ant virsaus pakraunu ir porai min orkaiten kol issilydo thumbup.gif
Atsakyti
Picos padas jau paruostas, pastaciau pakilti...kol kociojau, tai siek tiek traukesi i pradine padeti hihihi.gif itariu storas padas labai bus biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai padą linkusi iškočioti labai plonai, bet mano šeimynai skaniau storesnis. Dar storesnis gerai, kai daug ant viršaus visko sukrauni, na: grybai, pomidorai, paprikos ir t.t.
Natalinčik: duonos miltai - bread flour (visi duonai kepti tinkami kvietiniai miltai su daug gliuteno).
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 09, 20:32)
Aš tai padą linkusi iškočioti labai plonai, bet  mano šeimynai skaniau storesnis. Dar storesnis gerai, kai daug ant viršaus visko sukrauni, na: grybai, pomidorai, paprikos ir t.t.
Natalinčik: duonos miltai - bread flour (visi duonai kepti tinkami kvietiniai miltai su daug gliuteno).

drinks_cheers.gif ir mes storesne arba perlenkiama darom
Aišku, reiškia tinka 405 B, 405 C, 550 C, 812 B, 812 C bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif kepu duonelę tik nuo Kalėdų, tai dar naujokė. Prie duonkepės esančiuose receptuose dažnai nurodyta, kad dėti šveistinių rupinių miltų, kas čia per daiktas suorentuokit? Ar duonkepėje galima kepti duoną su raugu?
vakar kepiau ruginę duoną (200 kvietinių, 500 ruginių), truputį subliuško į pabaigą, manau, kad recepte neteisingai svoris buvo nurodytas, nes pagal produktus susidaro apie 1300, o nustatyti buvo rekomenduota 1000g.
Šiaip kepiau Pienišką duoną, išėjo puiki, balta kaip pyragas, tinka skrudinti.

PIENIŠKA DUONA
315g pieno
70g minkšto sviesto
2 a.š. druskos
2 v.š. cukraus
555g kvietinių miltų
2 a.š. sausų mielių
Atsakyti
Šveistiniai rupiniai miltai - 1800, didelio paleningumo ir gan stambaus malimo, nemačiau, bet suprantu kad stambiai skaldyti grūdai beveik (info malsenos puslapyje).
Duonkepėje duoną su raugu galima kepti.
Gal duona sukrito, nes per daug ruginių miltų recepte, ją sunkiau iškelti. Tokią geriau kepti su raugu ir ilgai kildinti, čia specės pakomentuos smile.gif .
Atsakyti