Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Dolli (kalbu pilna burna beždžionyčių, tai biški spjaudaus, nepyk).. teisingai - neišeis, tuoj pat bandyk vėl. Realiai visiškai neišeit negali. Tikrai smile.gif))


Margareta, kaip ten sūrio kumpio įdaras? bigsmile.gif

Atsakyti
Oho koks beždžionėlių balius bigsmile.gif thumbup.gif Nespėju visko suskaityt, bet jau pyragų gražumas nuotraukose wub.gif

Nataliuncik, mačiau, miltų nebesulaukus jau pati organizuojiesi blush2.gif Sorry, kol kas niekaip neturiu laiko... O tai dabar, kai bus proga, vežtis dar miltų, ar jau nebereikia? ax.gif
Merginos, DeLonoje jau galima įsigyti kiaušinių miltelių mirksiukas.gif (į internetinę įdėsiu ryt)

QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 06, 22:50)
na aisku tada, aciu uz padrasinima ir info smile.gif
Ryt bandysiu kepti jusu isgirta bezdzioniu pyraga ir kokia duonyte, iseis tai bus liux neiseis bandysiu dar karta smile.gif

Nuo nesėkmių niekas neapdraustas, bet tai nieko nereiškia - reikia bandyti toliau ir tikrai gausis drinks_cheers.gif
Va parodysiu, koks man kartą grožis iškepė. Receptas buvo ne kartą išbandytas, viską dariau kaip įprastai, sudėjau, įjungiau ir užmiršau. Po signalo jau atėjau traukti duonelės, atidarau dangtį, o ten blink.gif blink.gif blink.gif
Taip ir nesupratau, kas buvo negerai lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

Na, kas moka tokį iškepti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lung: 06 sausio 2010 - 23:31
QUOTE(Lung @ 2010 01 06, 23:30)
Nataliuncik, mačiau, miltų nebesulaukus jau pati organizuojiesi  blush2.gif

Na, kas moka tokį iškepti?  biggrin.gif

Maniškiai mirs be duonos, o miltai baigėsi, tai ryt-poryt varysiu po maišiuką paimt sau (na ir mergynom dar paimsiu) blush2.gif yra ir naujiena, pilno grudo bigsmile.gif

Ir pas mane buvo, kai 3nakties stačiau, vaikas rėkė, tai ir mielių neįdėjau, tas pats buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 06, 23:48)
1.  yra ir naujiena, pilno grudo  bigsmile.gif

2. Ir pas mane buvo, kai 3nakties stačiau, vaikas rėkė, tai ir mielių neįdėjau, tas pats buvo  doh.gif

1. Pilno grūdo sakai g.gif Pažiūrėk prieš pirkdama, ar jie tau pasirodys tinkami, ir man po to papasakok. Nes tokių turiu maišą parduotuvėj, bet man jie pasirodė jau visai per "pilno grūdo" biggrin.gif Net nesiūliau niekam ir ruošiausi atgal gražinti ax.gif
2. biggrin.gif Aš lyg ir dėjau mieles biggrin.gif O kartą buvau užmiršus maišymo mentelę įstatyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 07, 00:07)
1. Pilno grūdo sakai  g.gif Pažiūrėk prieš pirkdama, ar jie tau pasirodys tinkami, ir man po to papasakok. Nes tokių turiu maišą parduotuvėj, bet man jie pasirodė jau visai per "pilno grūdo"  biggrin.gif Net nesiūliau niekam ir ruošiausi atgal gražinti  ax.gif
2.  biggrin.gif Aš lyg ir dėjau mieles  biggrin.gif  O kartą buvau užmiršus maišymo mentelę įstatyt  lotuliukas.gif

Vievyje pirkai?
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 07, 00:10)
Vievyje pirkai?
lotuliukas.gif

Ne biggrin.gif Seniai jau tas maišas stovi, mėnuo koks...
Nežinojau, kad ir Vievyje yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 07, 00:17)
Ne  biggrin.gif Seniai jau tas maišas stovi, mėnuo koks...
Nežinojau, kad ir Vievyje yra  smile.gif

Na žiūrėsiu tada, sakysiu kad rodytu biggrin.gif
O tu matei tuos paruoštus mišinius? Kur t.p. maišais prekiauja g.gif
Atsakyti
panos, mestelkit ir man beždžionių duonelės receptą. Ir aš noriu prisijungti prie " bandos" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 07, 00:30)
Merginos, DeLonoje jau galima įsigyti [B]kiaušinių miltelių[/b]  mirksiukas.gif (į internetinę įdėsiu ryt)




O kur jie naudojami? Kol kas niekur neuztikau blush2.gif

Taure,

Bezdzioniu pyragas

Pyragas vadinasi "Beždžionių", nes ne pjaustomas, o plėšomas rankomis Receptas tinka bet koks: duonkepėje paruošiau paprastą saldžią mielinę tešlą, pakilusią padalinau į gabaliukus (man gavosi 32 ). Į kiekvieno vidų įmontavau marcipaninį rutuliuką (galima dėti bet kokią tirštesnę uogienę), gavosi tokios mažytės bandelės. Tada kiekvieną gausiai apvoliojau cinamono ir cukraus mišinuke ir tankiai sudėjau į duonkepę. Pakildinau dar valandėlę ir įjungiau kepimą. Labai patogu: pastačiau tokį kvepiantį pyragą ant stalo ir kiekvienas atsiplėšia po bandelę - nereikia pjaustyti Plėšėm plėšėm, kol neliko



As vakar vel pyraga si kepiau...kadangi labai megstam visi cinamona, tai as padariau mazycius rutuliukus ir laaaaabai gerai apvoliojau cinamone ir cukruje...Padauginau ir toks stipriai apskrudes isejo doh.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 01 06, 17:31)
Niu va, gal Dolli bus drąsiau... Pirmyn, mergyt, pamatysi, užsikabliuosi, negalėsi sustot smile.gif)))

Miargai, nu tai kap Jum Kenwoodo matavimo indų užrašai? Nesitrina?

Trinasi, trinasi...Bet, kai tik tą dalyką pastebėjau, iškart ėmiausi tam priešintis. Tiesiog su geliniu šratinuku viską paryškinau ir užklijavau lipnią juostelę. Kaip pastebėjau greitai nuima užrašymus, naudojant kad ir fairy. Aš net anr pačios duonkepės užklijavau juosteles, kur yra užrašai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 01 06, 20:36)
Mergikės, mielosios, iškepė mano Beždžionėlių krūva... AJAAAAIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ... bigsmile.gif Nerealiai skanu..įdarų pridariau gal 5 rūčšių, tai tik ryjam, ryjam, kiekvienas spėlioja.. Nuostabuuuuuuuuuu  wub.gif
AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ  wub.gif

darysiu tokią bandelių krūvą ir su lašinukais - mėsyte - kopūstų įdarais... Prie aliuko tokia kruūva...jaučiat?  bigsmile.gif



O as paklaust noreciau, su lasinukais nebuna suru?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 07, 02:40)
O kur jie naudojami? Kol kas niekur neuztikau blush2.gif

Taure,

Bezdzioniu pyragas

Pyragas vadinasi "Beždžionių", nes ne pjaustomas, o plėšomas rankomis  Receptas tinka bet koks: duonkepėje paruošiau paprastą saldžią mielinę tešlą, pakilusią padalinau į gabaliukus (man gavosi 32  ). Į kiekvieno vidų įmontavau marcipaninį rutuliuką (galima dėti bet kokią tirštesnę uogienę), gavosi tokios mažytės bandelės. Tada kiekvieną gausiai apvoliojau cinamono ir cukraus mišinuke ir tankiai sudėjau į duonkepę. Pakildinau dar valandėlę ir įjungiau kepimą. Labai patogu: pastačiau tokį kvepiantį pyragą ant stalo ir kiekvienas atsiplėšia po bandelę - nereikia pjaustyti  Plėšėm plėšėm, kol neliko 
As vakar vel pyraga si kepiau...kadangi labai megstam visi cinamona, tai as padariau mazycius rutuliukus ir laaaaabai gerai apvoliojau cinamone ir cukruje...Padauginau ir toks stipriai apskrudes isejo doh.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Ačiū , duok ir paprastos mielinės tešlos receptą g.gif Ir kas per marcipanas ?
Einu sapnuoti beždžionių pyrago tongue.gif
Atsakyti