Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Nu zinokit as i kampus nededu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niu va, gal Dolli bus drąsiau... Pirmyn, mergyt, pamatysi, užsikabliuosi, negalėsi sustot smile.gif)))

Miargai, nu tai kap Jum Kenwoodo matavimo indų užrašai? Nesitrina?
Atsakyti
Sveikos .Skaičiau skaičiau jau seniai jūsų temą ir vis duonkepei pnigų gaila buvo, tik kartą netyčiom užmačiau parduotuvėj iš Anglijos parvežtą duonkepę ir dar su nemaža nuolaida, tai griebiau. Instrukcija angliškai, receptų niema tongue.gif Tai bandau dabar kažką suregzti. Pirmam kartui sugalvojau ruginę duoną kepti doh.gif Tai vargau prie jos, nežinau kaip ta duonkepė veikia, kelis kart programas perstačiau, atrodė, kad nemaišo, tai vėl perjunginėjau kol galop iškepė. Tai duona išėjo rūgštoka ir tokia lipni (nors ir iškepusi) , bet niekis ta suėjo į girą, paskui sekė balta prancūziška duona, ta pavyko, ale nesaldi ir dar su razinomis, tai stovėjo kokią savaitę ir tik aš valgiau. Paskui kepiau keksą, gavosi thumbup.gif Tik tešlą tai kombaine suplakiau ax.gif duonkepėj tik kepiau . Suvalgėm per pusdieni. Šiandien iškepiau pagerintą mielinį pyragą, tai pusę sukimšau pati su pienu, dabar vaikai į likusią kėsinasi, tuoj manau neliks, einu dar ką uždėsiu kepti. Tikslai pagal receptus nemėgstu gaminti, tai atsidarau šaldytuvą, spinteles ir improvizuoju. Ne visada gaunasi, arba ne taip kaip turėtų , bet užtai įdomu biggrin.gif Taigi Dolli nebijok gaminti ir eksperimentuoti wink.gif
Atsakyti
as taip pat nieko i kampus nededu. supilu skyscius, riebalus, sumetu druska, cukru ir pilu miltus o ant virsaus mieles. tik jei dedu sausa rauga tai i kampa, kad ne su mielem butu. psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 06, 16:07)
kaip suprasti kaip manojoj duonkepej tuos produktus deti, jei receptu knygutei pirma surasyta pvz

ir kaip jau viskas sudedu tada galima jungti duonkepe ir ji pati susiminkys ir pakildins ta duonyte? bet kada reikia isjungti ja kad galeciau issimti ta dali kuri minko ta duonyte nes nesinori kad kartu su ja iskeptu, vienu zdziu zale kaip reikalas as, bet labai noriu ismokti kepti  blush2.gif

Kaip parašyta, ta seka ir sudėk smile.gif Mano duonkepės variante visi sausieji produktai pačiam gale, tai aš dedu į atskirus kampus, ypač jei programa su pradiniu įkaitinimu (t.y. rupių grūdų, tamsiai duonai).

Sudedu, įjungiu ir pamirštu (pirmom dienom pro lagelį kas 5 min. žiūrėjau, nes baisiai smalsu buvo biggrin.gif ). Aš to maišytuvo/minkytuvo niekada neišiminėju schmoll.gif Iškepa duona ir nusimauna nuo jo, duonoje (dugne/pade) aišku lieka nedidelė skylutė, ale tai maža bėda smile.gif O kodėl jums nesinori, kad su juo iškeptų? g.gif Galit išimti, jei labai trukdo drinks_cheers.gif , bet vis vien pvz. mano duonkepėje yra toks strypukas ant kurio maunasi tas minkytuvas ir tas strypukas neusiima, vis vien duona gaunasi 'pamauta' biggrin.gif

QUOTE(ratuto @ 2010 01 06, 16:31)
Miargai, nu tai kap Jum Kenwoodo matavimo indų užrašai? Nesitrina?

Aš mažai naudoju, bet nesitrina ax.gif Miltus man greičiau susvert el. svarstyklėm, o skysčiams dar turiu graduotą 'menzūrėlę' iš turgaus n metų ir užsimiršus kartais ja pamatuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 06, 17:54)

Sudedu, įjungiu ir pamirštu (pirmom dienom pro lagelį kas 5 min. žiūrėjau, nes baisiai smalsu buvo biggrin.gif ). Aš to maišytuvo/minkytuvo niekada neišiminėju schmoll.gif Iškepa duona ir nusimauna nuo jo, duonoje (dugne/pade) aišku lieka nedidelė skylutė, ale tai maža bėda smile.gif O kodėl jums nesinori, kad su juo iškeptų? g.gif Galit išimti, jei labai trukdo drinks_cheers.gif , bet vis vien pvz. mano duonkepėje yra toks strypukas ant kurio maunasi tas minkytuvas ir tas strypukas neusiima, vis vien duona gaunasi 'pamauta' biggrin.gif
Aš mažai naudoju, bet nesitrina ax.gif Miltus man greičiau susvert el. svarstyklėm, o skysčiams dar turiu graduotą 'menzūrėlę' iš turgaus n metų ir užsimiršus kartais ja pamatuoju ax.gif

Aš t.p. palieku su peiliais, nes pora kartu išiminėjau, tai tešla nepakildavo taip gerai, o tuos skylutės man nemaišo, skonis nesikeičia bigsmile.gif
Aš ir miltus, ir skysčius matuoju su svarstyklėmis, pastačiau kibirėlį, sudėjau ir į duonkepę blush2.gif
Atsakyti
Na, ir prikalbėjusios, kol perskaičiau.. doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Margareta @ 2010 01 05, 22:30)
balta duona ar juoda? as i juoda visad pilu alieju o i balta duona dedu sviesta  ax.gif


Aš tada kelis kartus iš eilės duona kepiau su aliejum.. nepamenu dabar pavadinimo, tai bijau sumeluot.. ir man nepakilo.. o kepiau, kaip įprasta jau namie - valstiečių duoną ir baltą. Na, kartais valstiečių duonoje miltų proporcijas koreguoju pagal save - dažniausiai padidinu ruginių miltų kiekį, o kvietinių atitinkamai pamažinu smile.gif Tiesa, iki to karto kai neiškilo dažnai naudodavau aliejų.. bet kokį, kokį nauddojau virtuvėj smile.gif

QUOTE(ratuto @ 2010 01 06, 17:31)
Miargai, nu tai kap Jum Kenwoodo matavimo indų užrašai? Nesitrina?


Aš tą vadinamą puodelį tai naudoju kasdien.. bet tik vandenį matuoju su juo, na, užrašai kaip ir visi gražiai laikosi, matosi aiškiai, tik ant tos "auselės" neliko firminio užrašo - visiškai nusitrynė biggrin.gif miltus matuoju su iš senų laikų turimu matavimo indu. O šaukštas buvęs prie duonkepės taip pat naudojamas kasdien ir visi užrašai puikiai laikosi.
Tuos indus aš tik šiltu vandeniu praskalauju jei reikia.. na, jei kokį pieną į tą puodelį pilu.. smile.gif
Atsakyti
Mergikės, mielosios, iškepė mano Beždžionėlių krūva... AJAAAAIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ... bigsmile.gif Nerealiai skanu..įdarų pridariau gal 5 rūčšių, tai tik ryjam, ryjam, kiekvienas spėlioja.. Nuostabuuuuuuuuuu wub.gif
AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ wub.gif

darysiu tokią bandelių krūvą ir su lašinukais - mėsyte - kopūstų įdarais... Prie aliuko tokia kruūva...jaučiat? bigsmile.gif
Atsakyti
Reikės ir man tą bezdžionėlę išsikepti.. visos čia tik giriat.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 01 06, 19:36)
Mergikės, mielosios, iškepė mano Beždžionėlių krūva... AJAAAAIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ... bigsmile.gif Nerealiai skanu..įdarų pridariau gal 5 rūčšių, tai tik ryjam, ryjam, kiekvienas spėlioja.. Nuostabuuuuuuuuuu  wub.gif
AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ  wub.gif

darysiu tokią bandelių krūvą ir su lašinukais - mėsyte - kopūstų įdarais... Prie aliuko tokia kruūva...jaučiat?  bigsmile.gif

bigsmile.gif aš dabar padariau tokia aštria (meksikietiški prieskoniai, žolelės+mesytė) thumbup.gif Skanumėlis nenupasakojamas, dabar maniškiai TW žiūri ir valgo biggrin.gif
Atsakyti
nu kad visos taip giriat, tai ir as ta "Bezdzione" kepu ax.gif pas mane surio su kumpeliu idaras..ragausim kas gavosi, bet kalnas didziausias, pilnas kibirelis iskilo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 06 sausio 2010 - 20:27
na aisku tada, aciu uz padrasinima ir info smile.gif
Ryt bandysiu kepti jusu isgirta bezdzioniu pyraga ir kokia duonyte, iseis tai bus liux neiseis bandysiu dar karta smile.gif
Atsakyti