Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Viso grūdo maltų miltų būna maximose, na gal didžiosiose. Kvietinius pirkau ekologinių produktų skyriuje. Manau, kad didieji prekyb. centrai visi turi. Tiesa kitos miltus perka iš malūnų pvz. Kaune Kalvarijos g.
Atsakyti
aciukas pipete 4u.gif As is provincijos, nors visi prekybos centrai yra, bet nedideli, todel turbut pas mus nera, teks tisti is didesniu miestu biggrin.gif
Atsakyti
Tik grįžau iš IKI, jie prekiauja ruginiais ir rupiais kvietiniais Ustukių malūno miltais.
Atsakyti
aciukas, IKI tureciau rasti 4u.gif nu va truksta tik...duonkepes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 06, 08:51)
Sveikos kepejeles, as dar tik duonkepes pirkimo stadijoje, bet smagu man pas jus paskaityti ir is anksto pradeti mokytis.
O kur jus perkate rupius miltus, as kazkaip parduotuvese nematau... g.gif
Dar vyra  (cia va sunkiausia tesla biggrin.gif )reikia nuteikti koks geras daiktas duonkepe yra, aisku galiu ir be jo palaiminimo nusipirkti, bet jei nesigaus man ta pirma duona, tai negaliu suteikti malonumo jam uzjuokti mano pirkinio biggrin.gif


Perku IKI, MAximoj, RIMI būten Ustukių rupius miltus. Dar perku turguj, ten ūkininkai atveža.
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 06, 11:49)
aciukas, IKI tureciau rasti 4u.gif  nu va truksta tik...duonkepes biggrin.gif

Pažiūrėk, dabar netgi provincijoj prekiauja, o šiaip, pas ūkininkus pasidomėk, nes mes iš ten perkam(parduotuvei brangiau) arba galima į malūną nuvažiuot ir nupirkt, bet čia jau kada kepsi smile.gif
Papildyta:
Vilnietės, gal kas nori kooperuotis pirkt miltukus pigiau(ruginių rupaus malimo, kvietinių 550 C, kvietinių pilno grudo). Kg išeina +/- 1Lt/kg
Atsakyti
Mergaitės, o tai Vilniuje kokiame turguje perkat, aš kažkaip miltų niekur nepastebėjau. Ruginius pirkau Prismoj - suomiškus, tai labai geri pasitaikė.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 06, 12:40)
Mergaitės, o tai Vilniuje kokiame turguje perkat, aš kažkaip miltų niekur nepastebėjau. Ruginius pirkau Prismoj - suomiškus, tai labai geri pasitaikė.

Kalvarijų, Hales, dar ekologiškam
Atsakyti
Vilnietės, gal kas nori kooperuotis pirkt miltukus pigiau(ruginių rupaus malimo, kvietinių 550 C, kvietinių pilno grudo). Kg išeina +/- 1Lt/kg

Parašykit kiek ir kokiu norėsit, planuoju važiuot rytoj arba max.poryt smile.gif
Atsakyti
nu gerai....o tai kokia programa kepat batonus? nugi vakar dar karta sudejau produktus gramu ir mililitru tikslumu,vel plesiau nauja pakiuka mieliu,tiesa,miltai buvo kvietiniai jubiliejiniai ten kazkokie.Vyras parbogino......ir vel plyta,neiskilo.Tai gal sakau kazkokia spec programa reikia juos kepti? nes kepiau tai NORMAL

nu jei kam bus idomu nepatingesiu pafotkint,tos plytos doh.gif
Atsakyti
sossssssssssssssssssssssssss...

Iškildinau beždžionėlių tešlą, o ana net nepanaši, kad būtų kočiojama... blink.gif blink.gif skysta.. Tarkim pridėsiu miltų, perminkysiu..

O kam dalint tešlą į dvi dalis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 06, 15:19)
nu gerai....o tai kokia programa kepat batonus? nugi vakar dar karta sudejau produktus gramu ir mililitru tikslumu,vel plesiau nauja pakiuka mieliu,tiesa,miltai buvo kvietiniai jubiliejiniai ten kazkokie.Vyras parbogino......ir vel plyta,neiskilo.Tai gal sakau kazkokia spec programa reikia juos kepti? nes kepiau tai NORMAL

nu jei kam bus idomu nepatingesiu pafotkint,tos plytos doh.gif


nu sunku isivazduoti g.gif pafotkink, jei ka... as kepu su normalia programa arba skirta prancuziskai duonai. abi kepa gerai. teslos pagrandukas pas mane buna mazas, bet paskui iskyla iki normalaus kepaliuko. o mieliu galiojima ziurejai?

ratuto, gal reikejo kelis saukstus miltu prideti g.gif beja dar silta mieline tesla tai buna kaip gumine, is jo ssunka ka nors padaryti, nes jei kocioji ji vel traukiasi. siulau ja atvesinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 06 sausio 2010 - 15:29