Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(dzhina @ 2010 01 05, 17:59)
as visada batona kepu toki: drinks_cheers.gif

Balta duona
vandens ar pieno 300ml, sviesto/margarino/aliejaus pusantro sauksto, druskos saukstelis, cukraus saukstas, miltu 540g (dedu per puse auksciausios ir 1 rusies), sausu mieliu 1,5 saukstelio.



aciu 4u.gif o gal galit pasakyt koks mazdauk kepaliukas gaunasi blush2.gif nes pries tai kepiau lygiai is tokiu paciu ingridientu tik vos vos mazesnio kiekio(na kaip recepte nurodyta) tai man gavosi grynai plytos aukscio batonelis,nors nuotraukoj prie recepto kepaliukas ne toks jau ir mazas pasirode.Viduj batonelis koretas,nesukrites,nesupratau kas ne taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 01 05, 16:19)
žalias klausimas.
Jei be duonkepės, tai ruošti kaip paprastą mielinę tešlą? pienas+cukrus+mieles. pakyla, tada suminkom su likusiais ingridientais. Formuojam, leidžiam pakilti ir kepam? taip?

Jei pakildinsi mielės su pienų ir cukrumi, greičiau tešlą pakils smile.gif

o-pa-pa, tu dariai pagal mano receptą batoną ir neiškilo? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

o-pa-pa
as balta paprasta batonine duona kepu tokia: (jos receptukas mano duonkepes instrukcijoje buvo, kaip pirmosios duonos pabandymui smile.gif )
350 vandens (as daznai pilu piena)
2a.s. druskos
2v.s. cukraus
2 v.s. aliejaus (as ipilu ir daugiau)
2v.s. pieno milteliu (jei pili vandeni)
600g miltu
1,5s mieliu (jei kartais ipilu 2s, iseina labai koreta duona)

kepu 1 programa, nustacius 1kg svori ir gaunasi labai nemazas kepalas iki pat virsaus iskyla smile.gif

o-pa-pa,
o gal mieles jau "nudukusios" g.gif kai baiginejau savo senasias man duonele lyg ir maziau pakildavo, pries naujus papirkau nauju, tai iskyla daug geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 05 sausio 2010 - 16:55
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 05, 16:39)
aciu 4u.gif o gal galit pasakyt koks mazdauk kepaliukas gaunasi blush2.gif nes pries tai kepiau lygiai is tokiu paciu ingridientu tik vos vos mazesnio kiekio(na kaip recepte nurodyta) tai man gavosi grynai plytos aukscio batonelis,nors nuotraukoj prie recepto kepaliukas ne toks jau ir mazas pasirode.Viduj batonelis koretas,nesukrites,nesupratau kas ne taip g.gif

man gaunasi didesnis nei plyta ax.gif
bet ne per visa duonkepes auksti rolleyes.gif
Atsakyti
SOS!!! As cia del bezdzioniu pyrago...sudejau jau rutuliukus atgal...parasyta, kad dar valanda pakildinti ir kepti...O kokia programa man statyti? doh.gif Juk jei kildinimo programa 10 (Kenwood 350) pastaysiu, tai juk pirma maisys g.gif doh.gif Padekit, ku daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 05, 12:18)
SOS!!! As cia del bezdzioniu pyrago...sudejau jau rutuliukus atgal...parasyta, kad dar valanda pakildinti ir kepti...O kokia programa man statyti? doh.gif  Juk jei kildinimo programa 10 (Kenwood 350) pastaysiu, tai juk pirma maisys g.gif  doh.gif Padekit, ku daryt doh.gif


manau, nestatyk jokios programos, tiesiog, palik neijungta duonkepej valanda ir turetu pakilt kambario temperaturoj, o po valandos ijunk kepima

speju, pavelavau atsakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 05, 16:18)
SOS!!! As cia del bezdzioniu pyrago...sudejau jau rutuliukus atgal...parasyta, kad dar valanda pakildinti ir kepti...O kokia programa man statyti? doh.gif  Juk jei kildinimo programa 10 (Kenwood 350) pastaysiu, tai juk pirma maisys g.gif  doh.gif Padekit, ku daryt doh.gif

biggrin.gif susijuokiau garsiai biggrin.gif Nu gi palik neijungta duonkepe valanda laiko ir viskas wink.gif Pakils viskas kaip reik wink.gif O tada jau junk kelima 1val ir lafa smile.gif
Atsakyti
Na as dabar tundra pasirodysiu blush2.gif lotuliukas.gif Idet kibiriuka i duonkepe, ja ijungt, kad rodytu ekranelis ir viskas? Praejus valandai, nustatyti kepimo programa ir viskas? blush2.gif lotuliukas.gif O kokio dydzio statyt ta kepaliuka? Ir kokio apskrudimo plutele? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 05, 16:25)
Na as dabar tundra pasirodysiu blush2.gif  lotuliukas.gif Idet kibiriuka i duonkepe, ja ijungt, kad rodytu ekranelis ir viskas? Praejus valandai, nustatyti kepimo programa ir viskas? blush2.gif  lotuliukas.gif  O kokio dydzio statyt ta kepaliuka? Ir kokio apskrudimo plutele? smile.gif

Nereik nieko jungt. Man neleido nieko statyt ant kepimo programos... Manau, kad didelis cia kepaliukas. 1kg drasiai. Apskrudimo irgi nenustaciau, nes neleido...
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 05, 18:25)
Na as dabar tundra pasirodysiu blush2.gif  lotuliukas.gif Idet kibiriuka i duonkepe, ja ijungt, kad rodytu ekranelis ir viskas? Praejus valandai, nustatyti kepimo programa ir viskas? blush2.gif  lotuliukas.gif  O kokio dydzio statyt ta kepaliuka? Ir kokio apskrudimo plutele? smile.gif

Gali kibiriuką ir prie radiatoriaus palikt, kai pakils, įstatyk kibirėlį, po to įjunk kepimą, automatiškai įsijungs kepime nustatymai, gali nekeist
Atsakyti
Oj aciu jums, o as jau istaciau ir ijungiau duonkepe, tik programos nejungiau lotuliukas.gif einu istrauksiu ir prie radiatoriaus padesiu biggrin.gif
Atsakyti
O šiaip, kai reikia pakildint duonkepei ir ji šalta, tai 2min įjungiu kepimo programa, vidus išyla ir išjungiu, palieku pusvalandžiui-valandai, o po to kepu, man taip paprasčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 05 sausio 2010 - 18:40