Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 04, 21:11)
net mažoji pasistengė, sau gabalą išrovė ir suvalgė dainuodama MAMAMAMA  biggrin.gif  blush2.gif

ir as dainuociau kad kas tokia duonele pavaisintu biggrin.gif kalakutiena zalia dejai unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 04, 21:23)
ir as dainuociau kad kas tokia duonele pavaisintu  biggrin.gif  kalakutiena zalia dejai  unsure.gif  blush2.gif

Ne, šaltai rūkyta kalakutų krūtinėlė ARVI bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 04, 19:17)
Tai jau tokio tai nepilk i duona... Gi nevisi aliejai tinka kepiniam wink.gif

Mano  ''Bezdzionine'' duona biggrin.gif Viduj- persiku gabaliukai, sokolado gabaliukai ir apvolioti cukraus, cinamono misiny.... Ciuju per mazai pieno namuose yra

Kiek laiko kepei? Gavosi puiki spalva!
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2010 01 03, 22:34)
Sveikos merginos

Sian Maximoj uzmaciau Malsenos "VISO GRUDO" miltu, pakelis 1.750, o kainuoja virs 4 lituku, gal kuri jau bandet kepti is siu  miltu? tel lentynoj prie siu miltu yra lapelis su raugo ir plykinio repeptais.



Ir aš tokių nusipirkau prieš keletą dienų, bet dar neišbandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 01 05, 08:19)
Kiek laiko kepei? Gavosi puiki spalva!

Kepiau valanda laiko. Seimyna ivertino puikiai thumbup.gif Tik vaikai supyko ant mb, kad jis neplese, o atsipjove smile.gif Tai turejom pjaustyt... smile.gif
Atsakyti
mergaites,norejau issikept kazko paprasto ir panasaus i batona,na kad butu galima rytais prie arbatos/kavos su desryte ar kumpeliu,tai pasirinkau viena recepta is esanciu pirmam puslapi,berods,nataliunciko.Ir man nesigavo verysad.gif gal kuri galit pasiulyt nesunku ir isbandyta.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 05, 15:40)
mergaites,norejau issikept kazko paprasto ir panasaus i batona,na kad butu galima rytais prie arbatos/kavos su desryte ar kumpeliu,tai pasirinkau viena recepta is esanciu pirmam puslapi,berods,nataliunciko.Ir man nesigavo  verysad.gif gal kuri galit pasiulyt nesunku ir isbandyta.Aciu 4u.gif

as visada batona kepu toki: drinks_cheers.gif

Balta duona
vandens ar pieno 300ml, sviesto/margarino/aliejaus pusantro sauksto, druskos saukstelis, cukraus saukstas, miltu 540g (dedu per puse auksciausios ir 1 rusies), sausu mieliu 1,5 saukstelio.
Atsakyti
Gal kas galetu imesti paprastos mielines teslos receptuka? Noriu ta Laureshkos berdzionini padaryti blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 05, 13:59)
Gal kas galetu imesti paprastos mielines teslos receptuka? Noriu ta Laureshkos berdzionini padaryti blush2.gif

Ale skaityt nebemoki smile.gif Keli psl atgal buvo Rasma imetus 2 nuorodas wink.gif
As dariau tesla pgl Terra2 rec irgi. NIAM...
QUOTE(Rasma @ 2010 01 04, 12:30)

Priminsiu ir kitoms, kad "Beždžionių duonos" recpetukas čia: http://www.supermama...?...0205&st=396 (Mrs. R žinutė), bet aš kepiau pagal Terra2 tešlos receptą čia: http://www.supermama...?...5257&st=384
Aš su "Karvutės" saldainių ketvirtadaliais dariau thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 05, 17:04)
Ale skaityt nebemoki smile.gif Keli psl atgal buvo Rasma imetus 2 nuorodas wink.gif
As dariau tesla pgl Terra2 rec irgi. NIAM...


Tikriausia blush2.gif doh.gif pirmame puslapyje ieskojausi blush2.gif kaip daryt tai as susiradus jau vakar, bet pacios teslos ir neradau. Aciuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 01 05, 15:59)
as visada batona kepu toki: drinks_cheers.gif

Balta duona
vandens ar pieno 300ml, sviesto/margarino/aliejaus pusantro sauksto, druskos saukstelis, cukraus saukstas, miltu 540g (dedu per puse auksciausios ir 1 rusies), sausu mieliu 1,5 saukstelio.


žalias klausimas.
Jei be duonkepės, tai ruošti kaip paprastą mielinę tešlą? pienas+cukrus+mieles. pakyla, tada suminkom su likusiais ingridientais. Formuojam, leidžiam pakilti ir kepam? taip?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 01 05, 16:19)
žalias klausimas.
Jei be duonkepės, tai ruošti kaip paprastą mielinę tešlą? pienas+cukrus+mieles. pakyla, tada suminkom su likusiais ingridientais. Formuojam, leidžiam pakilti ir kepam? taip?

as visada kepu su sausom mielem tai ju kiek zinau nereikia atskirai kildinti g.gif
Atsakyti