Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Junda @ 2010 01 04, 15:20)

O koks mišinys buvo? Man tai neįdomu iš mišinių kepti, eksperimentuot įdomiau smile.gif

Kokius aliejus pilate į duoną?

Mandras doh.gif Labai daug sudėtinių dalių (įvairių rūšių miltai..spelta, rugių, kviečių, avižų ir t.t.), grūdų (nesmulkintų) ir ekologiškai sertifikuotas biggrin.gif ("Demeter"). Nepatinka man ta duona, nors mano diedas valgo ir jam gerai biggrin.gif

Šiaip buvau nusipirkusi, dėl įdomumo, bet kaip tokiam Flinstounų kepaliukui, tai beveik 8 Lt labai gaila biggrin.gif

Aš tuos kur turiu: alyvuogių, sezamo (suteikia riešutų kvapą ir prieskonis pan.), avokadų (balta duona įgauna gelsvą, maždaug saulėgrąžų aliejaus atspalvį, nes pats avokadų aliejus tamsiai/sodriai žalias) ir šaltalankio ( ir tuo pačiu balta duoa su karotinu gaunasi, nes karotinoidai dažo švelnia oranžine spalva ir laaaaabai sveika cool.gif ) smile.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais wub.gif

Neskaiciau, gal veliau blush2.gif

Kepiua gi ta agurkine duona su krapais-neskani schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 04, 14:30)
Aš žinau kodėl taip vadinasi šis pyragas. ne dėl to, kad valgomas plėšant rankomis  schmoll.gif O dėl to, kad krūva duonos kepėjų 'nusibeždžioniauja' šį receptą. Ir aš šiandien beždžionė, jau kepu..o kvapas...o grožis pyrago thumbup.gif
Ačiū labai už foto...Beje, dariau mielinę tešlą iš "Duonos kepėjėlių" temos, viskas  thumbup.gif


lotuliukas.gif
Pagal viska, tiks BET KOKS tešlos receptas, tai aš padariau tešlą pagal gretuko receptą, išvoliojau prieskoniuose, sudėjau ir kepimo programa užstačiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 04, 15:38)
Aš tuos kur turiu: alyvuogių, sezamo (suteikia riešutų kvapą ir prieskonis pan.), avokadų (balta duona įgauna gelsvą, maždaug saulėgrąžų aliejaus atspalvį, nes pats avokadų aliejus tamsiai/sodriai žalias) ir šaltalankio ( ir tuo pačiu balta duoa su karotinu gaunasi, nes karotinoidai dažo švelnia oranžine spalva ir laaaaabai sveika cool.gif ) smile.gif


Aš turiu avokadų aliejaus, bet jis ryškiai geltonas ir labai tirštas. Nedrįsau jo į duoną pilt, nes ant buteliuko prirašyta vien kūnui naudot. Labai rankas suminkština ir staigiai įsigeria, pabandyk. Reikės bandyt man jį į duoną pilt. Dar esu pylus dygminų, tai nieko ypatingo.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 01 04, 15:39)
Aš turiu avokadų aliejaus, bet jis ryškiai geltonas ir labai tirštas. Nedrįsau jo į duoną pilt, nes ant buteliuko prirašyta vien kūnui naudot. Labai rankas suminkština ir staigiai įsigeria, pabandyk. Reikės bandyt man jį į duoną pilt. Dar esu pylus dygminų, tai nieko ypatingo.

Tai jau tokio tai nepilk i duona... Gi nevisi aliejai tinka kepiniam wink.gif

Mano ''Bezdzionine'' duona biggrin.gif Viduj- persiku gabaliukai, sokolado gabaliukai ir apvolioti cukraus, cinamono misiny.... Ciuju per mazai pieno namuose yra biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
fantastika drinks_cheers.gif
reiks ir man iskepti thumbup.gif
Atsakyti
laurechka, nerealu bigsmile.gif
Atsakyti
Laurechka, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Gal receptuka?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 04, 18:07)
Laurechka, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Gal receptuka?

Gi keli psl atgal yra LUNG idejus wink.gif O siaip- saldi mieline tesla ir toliau viskas parasyta yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 04, 20:07)
Laurechka, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Gal receptuka?

BABA nu atversk puslapi atgal laugh.gif

tiksliai persiku gi galima det sokiai.gif yahoo.gif

ale vis tiek greit nekepsiu, sukirtom sian surio duona, skanu nu thumbup.gif alia.. ka daryt su ta baranka ant pilvo unsure.gif unsure.gif dideja........... cool.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif neseniai cia buvo minetos kanapes- na man labai skanus prieskonis i duona, siuo metu skaniausias rolleyes.gif (apskrudinu mikrobangu korsneleje ir sumalu kavamale).
dar yra tokia islandine kerpena, labiau sveikatai, nei skoniui, nes karti cool.gif ir turintiems prolemu, ir siaip, nes daug naudingu medziagu. as ja irgi sumalu kavamale. perku vaistineje, bet saltajam sezonui kokio pakelio ir uztenka, pastoviai nenaudoju 4u.gif
http://www.ngc.lt/augalaistr.php
Atsakyti
user posted image

Na tada ir aš parodau savo beždžionių duona, tik ji pas mane nesaldi ir su kalakutiena
Tešlą dariau pagal šį greituko receptą + 2v.š.miltų, apvaliojau paprikoj, cibiržoleje ir žolelių mišinyje, o į vidų sudėjau švelniai parūkytą kalakutienos krūtinėlės gabaliukai thumbup.gif

Papildyta:
Duonos jau nėra, visi subėgo, net mažoji pasistengė, sau gabalą išrovė ir suvalgė dainuodama MAMAMAMA biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti