Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Elika @ 2010 01 03, 21:28)
Sveikutės  4u.gif  Su naujaisiais, mergaitės  drinks_cheers.gif

Noriu pagalbos  blush2.gif buvo čia kažkurioj temelėj kažkuri Jūsų įmetusi nuorodėlę, kur galima nusipirkti duonkepei kibiriuką.. Na, nerandu, nors užsimušk  doh.gif gal pamenat kuri netyčia? Mano pirmoji duonkepė Melissa dar puikiai veikia, tik kibiriukui šakutės.. o pagal aprašymus ir išvaizdą ta melissa tip top, kaip boman'as.. tai sakiau, bandysiu kibiriuka pirkti ir galima bus tą duonkepę sėkmingai toliau naudot  ax.gif  nereikės man į butą naujos pirktis  blush2.gif

Čia pažiūrėk
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 03, 22:45)


Va, kaip tik šitos ir ieškojau. Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2010 01 03, 21:49)
Va, kaip tik šitos ir ieškojau. Labai ačiū  4u.gif

Prašom smile.gif
O ko pas tave rašo liniuotė paseno? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 03, 20:21)
Pyragas vadinasi "Beždžionių", nes ne pjaustomas, o plėšomas rankomis  biggrin.gif  Receptas tinka bet koks: duonkepėje paruošiau paprastą saldžią mielinę tešlą, pakilusią padalinau į gabaliukus...

Kaip ja ruost, kiek ko deti - niekada nedariau schmoll.gif O pyragas begaliniai patiko, noreciau issikept rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 03, 22:54)
Prašom smile.gif
O ko pas tave rašo liniuotė paseno?  blush2.gif


Čia kalėdinė liniuotė.. reikia pasikeisti blush2.gif kaip tik ir einu blush2.gif

boman kibirėlių ten nėra... na, gal pasiseks dar kur rasti.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 03 sausio 2010 - 22:00
Aš vakar kepiau ruginę duonelę, tai gavosi labai neblogai g.gif
O ką jūs vadinate 'plyta'? Juoda duona ir negali būti 'lengva', net ir orkaitėje kepant ji nebus tokio minkštumo kaip balta g.gif Jei aišku į ją neįeis kažkokie nenatūralus ingridientai, rimtesni maisto priedai, nei salyklas, raugas, mielės..

Mano duonkepė (Kenwood 450), tai 3 programa man pasirodė per ilga g.gif Stebėdama procesą pamačiau, kad likus 30 min. iki kepimo duona 'pakrito'. Buvo taip gražiai pakilusi, o po to vidurys 'pasmego' ir taip ir iškepė, be jokio kauburėlio. Kitąkart badysiu pati programą surašyti palikdama pusvalandžiu trumpesį kildinimą..Bet nepaisant visko duonytė buvo visai kaip "Močiutės", skirtumas tik toks, kad iš išorės apskrudinta-traškesnė plutelė, bet vidus purus, minkštas, kvapnus wub.gif

Reiks išbandyt ir su mineraliniu drinks_cheers.gif
[/quote]

parašyk prašau, pagal kokį receptą kepei."Kankinamės"su vyru abu -nesigauna mums ruginė duona ir viskas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ramunė*: 03 sausio 2010 - 23:25
Del Bezdzioniu duonos - tuos gabalelius as pavolioju tirpintam svieste - taip ir receptas liepe - geriau paskui atsiskiria nuo bendro katilo. O kad nereiketu daryt rutuliuku - pakocioju ir rombais supjaustau....
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 03, 06:06)
Kepiau duoną iš gatavo mišinio ir pirmąkart nesigavo doh.gif O siaubeli. Su ja žmogų užmušt galima, neveltui vyras nuo pat ryto iš namų paspruko cool.gif  lotuliukas.gif
Ji ne tik kad neiškilo ir plytų plyta, gelžbetonio konstrukcija, bet jau skonio šlykštumėlis blink.gif Kažkokia klaikiai sūri, gliti blink.gif Nors dariau pagal instrukciją, sudėjau tik vandenį ir mieles. Ne 'Rugelio' tipo duona, o pemza kulnams šveisti su avižomis  biggrin.gif

lotuliukas.gif jau kai apibūdinsi lotuliukas.gif

Aš damušinėju mišinukus. Turėjau 6 pakuotes. Duonytė labai skani iš mišinukų ir tik 1 kartą nesigavo kai kepiau natrą kartą gyvenime.
Šiaip pagal receptus smagiau, bet turiu ir mišinukus, nes pvz šiandien teturėjau 10 minučių laisvo laiko duonai užstatyti.
Atsakyti
Lung, o kai pavalioji aliejuje neblogiau iškyla duona? g.gif Nes kiek žinau sunkiau kyla ir geriausia siūlo voliot svieste arba kiaušinio baltyme ar tryne
Atsakyti
Prabudau ryte nuo Bezdzioniu duonytes sapno..... biggrin.gif vis masciau kokius idaryus galima daryt biggrin.gif Tai grisim is miesto ir eisim su vaikais taada daryt... Gales patys paeksspermentuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 03, 15:58)
Atnešu parodyti du labiausiai patikusius kepinius:
"Beždžionių" pyragas (su daug daug cinamono ir marcipaniniais rutuliukais):

Aš žinau kodėl taip vadinasi šis pyragas. ne dėl to, kad valgomas plėšant rankomis schmoll.gif O dėl to, kad krūva duonos kepėjų 'nusibeždžioniauja' šį receptą. Ir aš šiandien beždžionė, jau kepu..o kvapas...o grožis pyrago thumbup.gif
Ačiū labai už foto...Beje, dariau mielinę tešlą iš "Duonos kepėjėlių" temos, viskas thumbup.gif

Priminsiu ir kitoms, kad "Beždžionių duonos" recpetukas čia: http://www.supermama...?...0205&st=396 (Mrs. R žinutė), bet aš kepiau pagal Terra2 tešlos receptą čia: http://www.supermama...?...5257&st=384

QUOTE(laurechka @ 2010 01 04, 11:47)
Prabudau ryte nuo Bezdzioniu duonytes sapno..... biggrin.gif

Aš su "Karvutės" saldainių ketvirtadaliais dariau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, kepejėlės! Sveikinu visas su praėjusiom šventėm!

QUOTE(mazhule @ 2009 12 30, 14:35)
Noriu pirkti duonkepe ir dabar blaskausi tarp pigaus varianto (severin 149 lt, galingumas 450 W) ir Kenwood (BM 350 + apvalus papildomas indas, galingumas ~700 W, kaina 429 lt)


Dar būna vidutinio brangumo variantai (250-280 lt.), kurie turi viską, ko reikia ir dar daugiau smile.gif Pvz., Panasonic SD254, kurias amazon.co.uk nebrangiai parduoda ir greitai atsiunčia į Lietuvą. Man ji dar patinka ir dėl to, kad max. vartoja 500W energijos.

QUOTE(dresin @ 2009 12 30, 15:34)
klausimas greitukas- ka daryt su sausu skrudintu salyklu? kepu kvietine duona su dziovintais pomidorias. noriu tamsesnes spalvos ir idejau puse saukstuko sauso salyklo ant 750 g. kepalo. Kazin jau prigadinau ar viskas gerai?
o ta sausa delonos rauga kaip naudoti?


Aš kai noriu, kad spalva ir skonis geras būtų, tai dedu 3 v.š. sauso salyklo.

QUOTE(panterele35 @ 2009 12 30, 16:17)
Ar skaitet tos sausos grietineles sudeti, ten ieina stabilizatoriai, emulsikliai, tai kam tada kept duona su siais visais priedais, jei galima nusipirkt.As del to ir kepu, kad mano duonoje nebutu tu visu 'pribombasu' su E raidem.


Man irgi nesuvokiama, kam kepti duoną su chemikalais...

QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 02, 13:11)
Jezau jezau tiek paršsiau ir vietoj ctrl C, paspaudziau ctrl V doh.gif doh.gif doh.gif ištryniau viską.....


Tai galima paspaust Ctrl+Z ir viska atgal padaro smile.gif

QUOTE(rsc @ 2010 01 02, 14:36)
As nezinojau, kad mieles pabaigoj reikia det unsure.gif Kartu viska sudedu...


Tai čia priklauso nuo duonkepės. Pas mane mielės pačios pirmos dedamos, skysčiai paskutiniai.

QUOTE(Rasma @ 2010 01 02, 18:01)
Noriu paklausti, gal kas kur užmatėt pirkti kvietinių sėlenų? Ne sėmenų (linų), o sėlenėlių (tiktų ir ruginės, avižinės ax.gif )...Kažkaip parduotuvėse nebesimato, nors anksčiau tikrai būdavo g.gif


IKI būna.


QUOTE(Rasma @ 2010 01 03, 13:06)
Kepiau duoną iš gatavo mišinio ir pirmąkart nesigavo


O koks mišinys buvo? Man tai neįdomu iš mišinių kepti, eksperimentuot įdomiau smile.gif

Kokius aliejus pilate į duoną? Aš pirkaus įvairių Delonoj, bet kad ten labai brangu. Suradau, kad Halės turguj yra aliejaus parduotuvėlė ir ten gerokai pigiau, tai ėmiau eksperimentuot su įvairiais aliejais (ne tik į duoną, bet ir vietoj kūno kremo naudoju). Duonai kol kas skaniausias pasirodė makadamijų aliejus.
Atsakyti