Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Sveikutes,

As irgi susirgau sia liga, gavau dovanu duonkepe tai dabar negaliu atsidziaugti, kol kas iskepiau tik keleta kepaliuku, bet pirmoji duonele kuria kepiau mamytes, nu super man labai patiko. Tai dabar landzioju ir ieskau visokiu receptu.
Radau nebloga psl kuriame yra daugybe receptu, taigi dalinuosi su jumis, gal bus ir jums naudinga.
http://www.carrsbrea...ipes/index.html

Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 31, 15:23)
Sveikos gyvos,

nusipirkau Speltos miltų 'Ustukių malūno' - 1kg/2,9Lt
Mėginsim maišyt ir kept smile.gif

Sveikos, mačiau tų miltų maximoi ir pagalvojau, kad įdomu būtų pabandyti su jais ką nors iškepti. Mrs. R, gal kai iškepsi duonikę papasakok įspūdžius. Įdomu ar riešutų skonis jaučiasi?
Sūrio duoną kepiau pagal rusų forumo receptą, tai maniškiai nebuvo sužavėti, blankus skonis (matyt daug priklauso nuo sūrio), dar dėjau keptų svogūnų ir kmynų. Na ir rieboka sumoi ji gaunasi, jei kam tai aktualu. smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kepu sūrio duoną pagal nataliuncik receptą. Kvapas visuos namuos nerealus, o koks bus skonis parašysiu rytoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(AngeleZ @ 2010 01 01, 21:48)
Labas vakaras, kepu sūrio duoną pagal nataliuncik receptą. Kvapas visuos namuos nerealus, o koks bus skonis parašysiu rytoj  g.gif


skonis taip pat nerealus!!!! mirksiukas.gif mes jau ne viena kepaliuka iskepe thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su Naujaisiais metais!!!
Ir įdedu savo naujametinę duoną-tigriuką
Oranžinį tešlą
200 ml vandens
360 g miltų
1 a.š. druskos
1 v.š. aliejaus
1,5 v.š. sausos saldž. paprikos
1 a.š. sausų mielių
Rudą tešlą
2 v.š. salyklo užplikit 40 ml vandens
165 ml vandens (bendras kiekis vandens 205ml)
1 v.š. aliejaus
275 g miltų
0,5 a.š. druskos
1 a.š. sauso raugo
1 a.š. sausų mielių

Sudedam tešlą sluoksniais, įstrižai, truputi pakildinam ir kepam. Pas mane kepimo programa trunka 1val.
user posted image
Atsakyti
laba vakara smile.gif
Perskaiciau visa temute kur apie pacias duonkepes pripliurpta, bet taip ir liko klausimas, visos matau susipirkusios tas brangs duonkepes, kadangi nezinau kad as jos nenumesu i sona tai labai bijau tiek pinigeliu jai aukoti, sakykit ar ta MOULINEX OW2000 verta demesio, kaip tokiai pradedanciai, ar yra kas tokia turi? Ar yra toks dalykas kad atideti laika kad ryte rastume sviezia duonele, instrukcijoj matau raso kad atidejimas iki 13 val tai gal tada eina atideti g.gif ir ar ji taip pat gerai sumaiso ta tesla ir ar uzteka tokiu kokiu yra ten tu programu g.gif buciau labai dekiga jei kas pasidalintu info ax.gif
Atsakyti
O ta sausa rauga kaip naudoti? Deti kaip mieles - tiesiog miltelius i konteineri ir viskas? Ar jis atstoja mieles ar der ir mieliu reik det?

Rasma, o salykla plikai verdanciu vandeniu ir viskas? Cia del spalvos tamsumo ar yra ir kitos priezastys kodel ji plikai?
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2010 01 02, 11:02)
O ta sausa rauga kaip naudoti? Deti kaip mieles - tiesiog miltelius i konteineri ir viskas? Ar jis atstoja mieles ar der ir mieliu reik det?

Sausas raugas neatstoja mieliu. Reikia deti ir ji, ir mieles i kepimo inda rolleyes.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif 4u.gif Sveikos kepejeles...visu pirma visas su Naujais metais,graziais,siltais ir viso zadanciais.Lai buna skanios jusu duonutes....isradingumo,ir sekmes thumbup.gif

Vakar pirkau "Virtuves"nauja numeri,ten yra straipsnis apie DUONA... bigsmile.gif
Atsakyti
Jezau jezau tiek paršsiau ir vietoj ctrl C, paspaudziau ctrl V doh.gif doh.gif doh.gif ištryniau viską.....

Dolli - pirk tau prieinamą duonkepę ir ji tikrai puikiai keps, o jei nekeps, vadinasi - brokas ir pasikeisi. Šiaip, kaip rodo praktika, duona neiškepa ne dėl aparato kaltės, o dėl nepatyrimo. Dauguma mūsų turi tikrai ne tas brangiąsias ir nesijaučia nuskriaustos ar mažiau galinčios smile.gif

Kitas klausimas - ar tikrai aš noriu kepti duoną ir ją valgys mano šeima, juk yra žmonių, iš principo nevalgančių miltinių gaminių, bet ir čia galima prieiti kompromisą, nes kepsi tai, ko norėsi - stambiagrūdžių, įvairiarūšių....

Papasakosiu aš jums savo istoriją apie kavą ir kavavirę. Nors nugyvenau jau netrumpą gyvenimą - nemėgstu kavos. Ir tokią bandžiau, ir kitokią, ir namuos, ir svečiuos, ir kavinėse - schmoll.gif
Ir nusprendžiau, kad man reik kavavirės ir tokią jau aš gersiu... Nusipirkom, suplojom gražaus pinigėlio (pinigų buvo, proto, matyt, ne hihihi.gif), nes norėjau labai labai geros, mat sukos mintis, kad iš brangaus aparato kavą tai jau aš pamėgsiu gert lotuliukas.gif deja, deja, nepamėgau....

Va čia žiūriu, kiek daug įvairių dalykų, tik, matyt, pavieniams asmenims nieks neparduoda g.gif

http://www.bakans.lt/index.php?id=15
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2010 01 02, 11:02)
O ta sausa rauga kaip naudoti? Deti kaip mieles - tiesiog miltelius i konteineri ir viskas? Ar jis atstoja mieles ar der ir mieliu reik det?

Rasma, o salykla plikai verdanciu vandeniu ir viskas? Cia del spalvos tamsumo ar yra ir kitos priezastys kodel ji plikai?

Sausą raugą reikia dėt kaip ir mielės, pačioj pabaigoj(dažniausia), tik į skirtingus kampus. Raugas duoda rūgštingumą ir purumą. Salyklas reikalingas dėl skonio/kvapo ir rudos spalvos


QUOTE(Mrs. R @ 2010 01 02, 13:11)

Dolli - pirk tau prieinamą duonkepę ir ji tikrai puikiai keps, o jei nekeps, vadinasi - brokas ir pasikeisi. Šiaip, kaip rodo praktika, duona neiškepa ne dėl aparato kaltės, o dėl nepatyrimo. Dauguma mūsų turi tikrai ne tas brangiąsias ir nesijaučia nuskriaustos ar mažiau galinčios smile.gif

Va čia žiūriu, kiek daug įvairių dalykų, tik, matyt, pavieniams asmenims nieks neparduoda g.gif

http://www.bakans.lt/index.php?id=15

drinks_cheers.gif Visos duonkepes geros, nėra blogu

Skambinau, parduoda, tik reikia kooperuotis ax.gif
Atsakyti
Aš 'Bakans' parašiau laiškelį, paprašiau kainų ir kiekio vienos pakuotės, nes taip visko norisi, bijau dabar tik, kad neišgąsdintų su kainom unsure.gif
Labai daug gaminių su jų priedais matosi crusto kepyklėlėj - gal čia sutapimas, o gal ir ne smile.gif
Atsakyti