Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

labai jau sugundet su ta surio duona wub.gif
eisiu kepti arba siandien arba rytoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2009 12 30, 16:35)
Koks variantas pradedanciajai duonos kepejai geresnis - man kazkaip atrodo tas kur turi daugiau galimybiu?

Is anksto aciu uz patarimus ir nuomones.  4u.gif

man tai vyras parnese, net nezinau kodel tokia, o ne kitokia - nespejau pasigilinti i jo sumanymo ipatumus, o siaip apie duonkepes aparatus kalbama prie "prekiu, parduotuves, nuolaidos" - tikrai rasi geru patarimu. Labai geras patarimas buvo pirma isbandyti issikepti duona orkaitej, ir jei patiks, vadinasi duonkepes jumi reik. bet manau ir taip aisku, kad sava duona skanesne - kitaip ir buti negali :smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 30, 16:54)
Ko man reikia? ohmy.gif juokauji gal tongue.gif

O tai su pelesiu tu koki dedi? Nes as liliputa dedu smile.gif

Šiaip, tinka bet koks, bet ko stipresnis skonis/kvapas sūrio, tuo duona skanesne
Žinai, man šita duona patinka tuo, kad ten sutarkuoju sūri koks užsilieka blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 30, 17:09)
Šiaip, tinka bet koks, bet ko stipresnis skonis/kvapas sūrio, tuo duona skanesne
Žinai, man šita duona patinka tuo, kad ten sutarkuoju sūri koks užsilieka blush2.gif



hmm, tai galima paprasta geltona suri det?! mniam mniam eisiu kept duonytes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos duonytes kepejeles 4u.gif

noriu prasytis i saunu Jusu buri blush2.gif MB Kaledom islose duonkepe (apie kuria seniai pasvajojau, bet vis nebuvo atliekamu pinigeliu), tai dabar atsiraitoju rankoves ir noriu kepti duonyte tik namie. Kadangi turiu maza padauzyte laiko daug nera, bet tikiuosi issiversim bigsmile.gif Tiek trumpai apie mane.

Pradziai toks klausimelis: noriu baltos duonos, na saldzios bulkos. Perziurejau daug receptu prieki, bet kadangi pirma duonyte bijau nesugadint "markes" hihihi.gif gal turit kokia patikrinta varianta? na zaliai pradziamokslei? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na ka gi - prasom jusu teismui (gaila, negaliu perduoti tikro kapalo sad.gif) - mano antra duona "kvietine su sauleje dziovintais pomidorais" 750 g. kepaliukas (is Kenwood receptu knygeles ir Jusu pagalba):

user posted image

user posted image

user posted image

aisku, truputi modifikavau recepta: vietoj paprasto aliejaus pyliau is sauleje dziovintu pomidoru indelio alieju, dadejau sauksciuka salyklo, jungiau didziausio apskrudimo programa.
rezultatas ir ivertinimas: ta traski plutele is visu galu mane varo is proto, kaip skanu, nors pjaustosi sunkokai, bet vistiek niam niam. minkstima prispaudus prie pluteles jis geyzta atgal i savo padeti. Mano dukra siaip jau ne bulkine, bet va- puse kepalo jau neber thumbup.gif

aciu uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
Šiandien Šiaulių Akropolio maximoje mačiau Moulinexą - su nuolaida berods 239 ar 249Lt. tai man rods labai padori kaina, o ir gamintojas neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2009 12 30, 21:00)
na ka gi - prasom jusu teismui (gaila, negaliu perduoti tikro kapalo sad.gif) - mano antra duona "kvietine su sauleje dziovintais pomidorais" 750 g. kepaliukas (is Kenwood receptu knygeles ir Jusu pagalba):


Labai šauniai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2009 12 30, 21:00)


aisku, truputi modifikavau recepta: vietoj paprasto aliejaus pyliau is sauleje dziovintu pomidoru indelio alieju, dadejau sauksciuka salyklo, jungiau didziausio apskrudimo programa.
rezultatas ir ivertinimas: ta traski plutele is visu galu mane varo is proto, kaip skanu, nors pjaustosi sunkokai, bet vistiek niam niam. minkstima prispaudus prie pluteles jis geyzta atgal i savo padeti. Mano dukra siaip jau ne bulkine, bet va- puse kepalo jau neber  thumbup.gif

aciu uz pagalba!  4u.gif

o tai cia ne dziovinti pomidorai dedasi? g.gif
ir as turiu bonkute su dziovintais aliejuje ir vis nesumastau kur juos deti...reiks pabandyti i duonele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2009 12 30, 15:35)
labas kepejeles  4u.gif
Su praejusiomis ir ateinanciomis sventemis!

Noriu pirkti duonkepe ir dabar blaskausi tarp pigaus varianto (severin 149 lt, galingumas 450 W) ir Kenwood (BM 350 + apvalus papildomas indas, galingumas ~700 W, kaina 429 lt)

Koks variantas pradedanciajai duonos kepejai geresnis - man kazkaip atrodo tas kur turi daugiau galimybiu?

Is anksto aciu uz patarimus ir nuomones.  4u.gif

Sveika!
Aš pradėjau ir tęsiu su Kenwood350. Labai patenkinta. Tiesa, kainos atžvilgiu aš labiau nukentėjau, palyginti už kokią dabar galima įsigyti šią duonkepę. Pirma, tai nebuvo papildomo indo, kurį įsigijau pati už 75Lt., o ir duonkepė birželio mėn. man kainavo 458Lt. Taigi viso gavosi 533Lt. O dabar 429Lt. Net neabejokit! Jei tik leidžia finansinės galimybės čiupkit Kenwood350. Tiesa, ten dižiausias kepaliukas 1kg svorio, jei norisi didesnio, teks rinktis kitą.
Šiandien dar tikiuosi išsikepti nataliunchiko sūrio duonelę.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 31, 00:14)
Labai šauniai gavosi  thumbup.gif

aciu smile.gif

QUOTE(dzhina @ 2009 12 31, 00:23)
o tai cia ne dziovinti pomidorai dedasi? g.gif
ir as turiu bonkute su dziovintais aliejuje ir vis nesumastau kur juos deti...reiks pabandyti i duonele thumbup.gif

na siaip jie naudojami labai daug kur, ir as ju vienu galiu bonkele visa suvalgyt, bet siaip dar pabai skanu ant patostontos duonos uzsidet. Arba susmulkinta i salotas kaip papildoma ingredienta. Na ir i duona pasirodo galima, tik as susmulkinus nusausinau alieju is ju kad is to indelio isbirtu.

O nezinau, reik ieti visa receta? kaip jus darot?
Atsakyti
Sveikos gyvos,

nusipirkau Speltos miltų 'Ustukių malūno' - 1kg/2,9Lt
Mėginsim maišyt ir kept smile.gif
Atsakyti