Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 12 30, 13:11)
Terra2 kokį mineralinį pilat? Ir dar kilo klausimas kaip vadinasi ta 3 programa, nes mano ne Kenwood duonkepė.

Kokį turėsi, tokį pilk, Svarbu gazas! Aš pyliau Neptūno gazuotą vandenį. O 3 programa pas mane tai grūdų duona iš stambaus malimo miltų. Ji ilgoka, trunka 4:20 val. su 0,30val. pakaitinimu; 4kartus maišo ir 3 kartus kildina.
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 12 30, 10:15)
o rugine su raugu naminiu ar su mielem? g.gif  as su raugu palieku visada per nakti ax.gif

su mielem g.gif nu gavos geriau nei pries tai , iki batono tai aisku kad neuzkilo lotuliukas.gif bet kazkokio purumo joje yra thumbup.gif Terros duona nukopinta 4u.gif aciu biggrin.gif
Atsakyti
labas kepejeles 4u.gif
Su praejusiomis ir ateinanciomis sventemis!

Noriu pirkti duonkepe ir dabar blaskausi tarp pigaus varianto (severin 149 lt, galingumas 450 W) ir Kenwood (BM 350 + apvalus papildomas indas, galingumas ~700 W, kaina 429 lt)

Koks variantas pradedanciajai duonos kepejai geresnis - man kazkaip atrodo tas kur turi daugiau galimybiu?

Is anksto aciu uz patarimus ir nuomones. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2009 12 30, 14:35)
Noriu pirkti duonkepe ir dabar blaskausi tarp pigaus varianto (severin 149 lt, galingumas 450 W) ir Kenwood (BM 350 + apvalus papildomas indas, galingumas ~700 W, kaina 429 lt)

Aš rinkčiausi Kenwood 350, jei tik yra galimybė ax.gif
Pati blaškiausi tarp pigių-brangių variantų doh.gif Bet man Kenwood šiuo atveju atrodo patikimiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 12 30, 14:43)
Aš rinkčiausi Kenwood 350, jei tik yra galimybė ax.gif
Pati blaškiausi tarp pigių-brangių variantų doh.gif Bet man Kenwood šiuo atveju atrodo patikimiau g.gif


Rasma, aciu 4u.gif kai nusipirksiu - tai lauks pazinimo procesas smile.gif labai smagu skaityti kaip mamos kepa duonyte wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
klausimas greitukas- ka daryt su sausu skrudintu salyklu? kepu kvietine duona su dziovintais pomidorias. noriu tamsesnes spalvos ir idejau puse saukstuko sauso salyklo ant 750 g. kepalo. Kazin jau prigadinau ar viskas gerai?
o ta sausa delonos rauga kaip naudoti?
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2009 12 30, 13:34)
klausimas greitukas- ka daryt su sausu skrudintu salyklu? kepu kvietine duona su dziovintais pomidorias. noriu tamsesnes spalvos ir idejau puse saukstuko sauso salyklo ant 750 g. kepalo. Kazin jau prigadinau ar viskas gerai?
o ta sausa delonos rauga kaip naudoti?

Nepagadinai. O sausas raugas duoda rugstuma duonai...
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2009 12 30, 15:34)
klausimas greitukas- ka daryt su sausu skrudintu salyklu? kepu kvietine duona su dziovintais pomidorias. noriu tamsesnes spalvos ir idejau puse saukstuko sauso salyklo ant 750 g. kepalo. Kazin jau prigadinau ar viskas gerai?
o ta sausa delonos rauga kaip naudoti?

Aš tai salyklą užplikau vandeniu ax.gif
Bet laisvai galima dėti ir sausą.
Bet tai labai mažai salyklo tokiam kepalui, labai nepatamsės duonytė.
Atsakyti


Kitos mergikės keičia ta sausa grietinėle, kur parduodama kavai 4u.gif


Ar skaitet tos sausos grietineles sudeti, ten ieina stabilizatoriai, emulsikliai, tai kam tada kept duona su siais visais priedais, jei galima nusipirkt.As del to ir kepu, kad mano duonoje nebutu tu visu 'pribombasu' su E raidem.
Atsakyti
nataliuncik, bet jau tavo duona surio, na niekaip negaliu atsivalgyt, jei sustoresiu-tave kaltinsiu biggrin.gif

Uzstaciau kept sv agurku duona su krapais, ziuresim kas cia man gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 30, 16:25)
nataliuncik, bet jau tavo duona surio, na niekaip negaliu atsivalgyt, jei sustoresiu-tave kaltinsiu biggrin.gif

Uzstaciau kept sv agurku duona su krapais, ziuresim kas cia man gausis biggrin.gif

Nieko, per šventes leistina, o tau dar ir reikia irnesakyk.gif
Pati užstačiau sūrio duoną, o tai suris su mėlynų pelėsių apdžiuvo jau nuo gulėjimo. Tai puikiai tiks prie meksikietiško troškinio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 30, 17:52)
Nieko, per šventes leistina, o tau dar ir reikia irnesakyk.gif
Pati užstačiau sūrio duoną, o tai suris su mėlynų pelėsių apdžiuvo jau nuo gulėjimo. Tai puikiai tiks prie meksikietiško troškinio  thumbup.gif


Ko man reikia? ohmy.gif juokauji gal tongue.gif

O tai su pelesiu tu koki dedi? Nes as liliputa dedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 30 gruodžio 2009 - 16:54