Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 10:46)
kaip priedas  biggrin.gif  nes ne miltai ieina, bus man is atminties rasyt  doh.gif  doh.gif

sudetis:
skaldytos saulegrazos, rugiu GRUDAI  blush2.gif , linu semenys  4u.gif

Na va...ir vėl reiks važiuot doh.gif Nes man tokio reikia biggrin.gif Man labai patiko naminės duonelės su sėklom, grūdais, ko nepasakysi apie pirktines..niekad tokių nepirkdavau, neskanios jos man būdavo ax.gif

Dar vakar "Iki" mačiau miltų ruošinį duonos kepimui ("Gurmanų" produktų linija).
Tereikia skysčių įpilti ir galima duonelę pakildinus kepti duonkepėje arba orkaitėje. Matyt dar naujiena, nes jų tinklapyje inf-jos dar nėra. Kaina tai berods apie 5 Lt buvo, bet galiu ir smarkiai suklaidinti, neįsidėmėjau ax.gif
Aišku, kad kasdien kepančioms duonelę visai neapsimoka, nebent šiaip kartelį išbandyti.
Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 10:46)
RASMA pgl koki recepta rugine kepi? nu man vel jos noris  blush2.gif siandien jau kepu plikyta, ir balta dar kepsiu, isskrenda sesei anos  biggrin.gif  o sau noriu rugines  blush2.gif

Aš kepiau pagal šitą: http://www.kenwoodwo...es/Brown-Bread/ (pridėjau tik 1.5 a.š. raugo ir vietoje vandens naudojau užplikytą apynių salyklą..turėjau iš seniau alui daryt biggrin.gif ir minimumą kvietinių rupių miltų dėjau...vien iš ruginių iškepti dar nesiėmiau, dar esu per daug 'žalia', blush2.gif )
Bet tas receptas beveik viens prie vieno su receptais iš šios temelės (kur duona su gira (Laumikė receptas) ar norali parašytas duonelės receptas, netgi tame pačiame puslapyje abu, čia : http://www.supermama...?...480&st=540)
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 12 29, 09:23)
Noriu pasidalinti vienu atrastu ir išbandytu būdu, kad ruginė duonelė nesigautų kieta("kaip plyta"). Vietoj paprasto vandens ar šiaip kokių skysčių, aš pilu mineralinį gazuotą vandenį. Duona gaunasi minkštesnė ir švelnesnė. Na, nepykit už tuos svaičiojimus, bet gazuotą vandenį pabandykite, nenusivilsite!

Rugine duona nebandžiau su mineraliniu, bet darau prancūzišką, tai trapumas pluteles pasakiškas, o minkštumą... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 12 29, 11:03)
Na va...ir vėl reiks važiuot doh.gif Nes man tokio reikia biggrin.gif Man labai patiko naminės duonelės su sėklom, grūdais, ko nepasakysi apie pirktines..niekad tokių nepirkdavau, neskanios jos man būdavo ax.gif

Aš kepiau pagal šitą:

as dedavau dazniausiai i Terros plikyta po valg sauksta kmynu, sezamu ir linu semenu man labai tiko toks misinys biggrin.gif i rugine visad kmynu, o i balta nieko nededu biggrin.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
aciukas visoms uz patarimus!
bandysiu ieskot tinkama sprandima blush2.gif
Nerute, kai isbandysit ta nauja daikciuka duonytej parasykit savo ispudzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triksi26 @ 2009 12 29, 11:11)
Nerute, kai isbandysit ta nauja daikciuka duonytej parasykit savo ispudzius  4u.gif

Jus apie ta misini ? tai esu dejus bet pora saukstu tai labai ok viskas, gal net daugiau skaniau butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2009 12 28, 14:54)
Labas kepejėlės. Skubu pasidalinti info. Kalėdom nespėjau, bet Naujiems mėginsiu kepti prancūziško batono tešlos -  gražių formų duonytę.
Neckerrman kataloge buvau nusižiūrėjusi teflonines skardeles duonai. Ir radau Ermitaže - tiesa skardinės -  dėžutėje 3vnt. gėlytės, širdutės, žvaigždutės. Tos formelės skirtos  sumuštinių duonytei. Kainuoja apie6 lt. iš galų užsidaro, kepama  apie 20min, jau paruošta tešla. 3 formelėm apie 500gr tešlos reikia.Įsivaizduojų kad pilnai užpildyti nereikia, nes tešla kyla ir savaime forma užsipildo.
Aprašymas kuklus, bet eksperimentuojant turi pavykti.


nea as apie sita, bet gal kazka blogai supratau!? blush2.gif
Atsakyti
Nerut, mane labai sudomina tuos formeles, išbandysi ir iškart parašyk, įdomu ar normaliai išsiims duonelės
Atsakyti
QUOTE(Triksi26 @ 2009 12 29, 11:14)
nea as apie sita, bet gal kazka blogai supratau!? blush2.gif

gerai gerai viska supratai biggrin.gif jo pirkau biggrin.gif turiu, bandysiu tik nzn kada, butinai parasysiu 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 29, 11:15)
Nerut, mane labai sudomina tuos formeles, išbandysi ir iškart parašyk, įdomu ar normaliai išsiims duonelės

aha man ir idomu kaip issims, nes nu pgl viska atrodo neturetu issiimt doh.gif lotuliukas.gif nu bet kai 6 lt uz visas tris, tai baisiai nesvarsciau pirkdama blush2.gif
Atsakyti

aha man ir idomu kaip issims, nes nu pgl viska atrodo neturetu issiimt doh.gif lotuliukas.gif nu bet kai 6 lt uz visas tris, tai baisiai nesvarsciau pirkdama blush2.gif
[/quote]

na as jau labai labai laukiu blush2.gif
Atsakyti
tai klausimelis - kuri duonyte butu kazka spanasaus i tokia?
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 13:18)
gerai gerai viska supratai  biggrin.gif  jo pirkau  biggrin.gif turiu, bandysiu tik nzn kada, butinai parasysiu  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

aha man ir idomu kaip issims, nes nu pgl viska atrodo neturetu issiimt  doh.gif  lotuliukas.gif  nu bet kai 6 lt uz visas tris, tai baisiai nesvarsciau pirkdama  blush2.gif


kad gerai issiimtu duona is formu pries dedant i jas tesla reikia formas patepti aliejumi,kitaip sunkiai issimsi produkta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 12 29, 12:34)
kad gerai issiimtu duona is formu pries dedant i jas tesla reikia formas patepti aliejumi,kitaip sunkiai issimsi produkta mirksiukas.gif

bigsmile.gif aciuuuu smile.gif
man dar mistika kaip ten ir kiek sukist kad uzsipildytu pilnai doh.gif doh.gif
Atsakyti