Įkraunama...
Įkraunama...

Krešulinis kraujavimas neštumo metu

QUOTE(Lera @ 2010 01 26, 10:22)
pirmoji būtinoji ir skubioji pagalba iškeičiama telefonu ( 030) o neieškant pagalbos forume  doh.gif

... galima pagalvoti, kad greitoji taip jau ir ima ir lekia, vos išgirdusi apie kraujavimą unsure.gif
Atsakyti
na mum devinta savaite, pirmadieni pradejau kraujuot, nulekiau i klinikas, apziurejo,nuramino,vaikutis gyvas. Kraujuot pradejo hematoma atsiradusiis kazkur, kazkoks atsisluoksniavimas. pagulde i ligonine, palasino vaistuku, kraujavimas sustojo, vakar grizom namo. Bet sirdelej vistiek neramu. po velyku eisiu pas gydytoja, o po dvieju savaiciu darys echoskopija.lb lb laukiu patvirtinimo, kad viskas tikrai gerai.
Atsakyti
Tik pamacius reikia begti greitajai skambinti drinks_cheers.gif

o siuo atveju manau baigesi liudnai... kraujavimas, tai kraujavimas, kaip minejote gali kraujuoti kiti dalykai, bet kresuliai, tai tikrai negeri pranasai manau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rakste @ 2010 04 03, 12:10)
na mum devinta savaite, pirmadieni pradejau kraujuot, nulekiau i klinikas, apziurejo,nuramino,vaikutis gyvas. Kraujuot pradejo hematoma atsiradusiis kazkur, kazkoks atsisluoksniavimas. pagulde i ligonine, palasino vaistuku, kraujavimas sustojo, vakar grizom namo. Bet sirdelej vistiek neramu. po velyku eisiu pas gydytoja, o po dvieju savaiciu darys echoskopija.lb lb laukiu patvirtinimo, kad viskas tikrai gerai.



sveika...na kaip tu?
gal jau buvai pas gine?
Atsakyti
sveikos smile.gif taip siandien buvau pas gine, bet nepasakyciau,kad man ramiau.. dave daug tyrimu pasidaryt, tai ryt eisiu, ir toliau namie sedet liepe, o ar viskas ok suzinosiu tik 19d, kai darys echoskopija... verysad.gif bet as labai stengiuosi tiket,kad viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rakste @ 2010 04 06, 17:47)
sveikos smile.gif  taip siandien buvau pas gine, bet nepasakyciau,kad man ramiau.. dave daug tyrimu pasidaryt, tai ryt eisiu, ir toliau namie sedet liepe, o ar viskas ok suzinosiu tik 19d, kai darys echoskopija... verysad.gif  bet as labai stengiuosi tiket,kad viskas bus ok smile.gif



stiprybes 4u.gif
juk kitaip ir negali buti! tik gerai!
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2010 04 07, 17:12)
stiprybes  4u.gif
juk kitaip ir negali buti! tik gerai!

aciu labai uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergytes,
galit pykti ant manes, galit smerkti, bet pasakysiu ziauria tiesa. Kraujavimas kraujavimui nelygus ir jo priezastys gali buti ivairios, gali buti placentos problemos, gali buti cistos, jau neminesiu blogiausio... Taip kad tokiu atveju butina skubeti i priimamaji ir isiaiskinti kraujavimo priezastis. Linkiu, kad tokios bedos jus aplenktu 4u.gif
Tik kad kraujavimo atveju daznai daktarai bejegiai padeti, ypac jei nestumas yra mazas. Paskiria gulima rezima, kartais paskiria Duphastona pagerti ir viska palieka motulei gamtai. Uzsienyje isvis net jokiu vaistu nepaskiria, tipo pabegs leliukas, tai pabegs blink.gif
Atsakyti
Sveikutes, aš naujokė šitam forume, deja negaliu pasigirti sėkme. tik patarsiu iškart jei tik pamatėt tepliojimą greit į ligoninę.Papasakosiu savo istoriją.
Mums irgi buvo šešios savaitės, vakar rytą pradėjo teplioti rusvai vos vos, paskambinau gydytojai, liepė gulėti, bet nuramino, kad viskas gerai,po valandos prasidėjo krešuliai stiprus kraujavimas išsikviečiau greitąja nuvežė į ligoninę apžiūrėjo ir pareiškė, kad viskas verysad.gif leliukas pabėgo, iškart paleido į namus pareiškę, kad dėl tokio mažo nėštumo nėra ko daktarų vaikyt. Labai supykau, kad visiems nusispjauti ant musu, nors jis buvo ir mažas, bet man labai brangus. verysad.gif
Atsakyti
Man buvo du kraujavimai su kresuliais, 10 ir 11 savaitemis. 12 savaite kraujavimas be kresusliu, tiesiog raudonu krauju. Laukiuosi dvynuku. Bet gydytojas nuramino, kad abu auga toliau, priezastis neaiski. Rekomendavo dabar genetinius tyrimus pasidaryti..
Atsakyti
Man 9sav ir prieš valandą pajaučiau, kad kažkas išbėgo. Lėkiau namo ir pamačiau krešulį ir kraujo. Greit į ligoninę, ir db lašina lašelines, geriu vaistus ir guliu. Mažylis gyvas, juda spurda, o iš kur kraujas nemato kolkas. Tikiuosi pavyks išsaugot..
Atsakyti
Na va, dvi paros, kai pasirode krešuliai, tai dabar liko tik rudas tepliojimas. Embrionas sveikas, toliau gersiu vaistus ir gulimas režimas namie. Gerai tai, kad man nebuvo jokių spazmų. Bet žodžiu, nelaukit, jei kraujuoja raudonai ir krešuliais, važiuokit į ligoninę iškart.
Atsakyti