Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiklydo prekybos centre

Man atrodo visada atsiras zmoniu, norinciu padet mazam pypliukui. Vaikystei su broliu buvom pasiklyde Palangos pliaze. Ejom ejom abu susikibe uz rankyciu, kol kazkoks dede mus uzkalbino, prisedom pas ji ant dekiuko, limonado mums ipyle, o uz kokiu 15 min. ziu ir mama ateina apsiverkus, visa pliaza skersai isilgai ismaisius. clap.gif
Atsakyti
Maniske kaskarta pasiklysta kai tik nueinam i prekybos centra, as jau beveik pripratus, i vezimus neseda, rankos neduoda, o pasiklydus su niekuo nesneka visus stuma tolyn ir verkia, tyliai saukia mama kur tu, po to garsiau. kol kas tik viena karta pamacius kad kazko ieskau pardaveja paklause gal ko ieskom, ir parode vaika sedinti persirengimo kabinoj, ir surask tu ji ten sulindus niekaip. Reikai mokyt kad nesinervuotu pasimetus, o geriau kad is vis nepasimestu, bet negaliu jinai tokio judrumo ir tokiu pasiutymo kad siaubas, tad prekybos centruose as ja labai atidziai stebiu.
Atsakyti
Toki soka turejom ir mes, kai musu 2 metu 2.gif Maximoj islipo is masinos-vezimelio ir nuejo kazko ieskoti. Atrodo nusisukom tik akirmirkai ir dingo. As pasileidau tiesiai pas apsauga, kad pranestu per mikrofona, vyras ieskojo tarp lentynu - rado greitai, nes jis apziurinejo kompaktus, viena jau buvo issirinkes smile.gif

Atsakyti
Papasakosiu ir aš savąjį košmarą.
Su mažium (2 metų) atėjom pasiimt sesės pirmokės iš mokyklos.Kol ta rengėsi rūbinėje,mažiukas prie rūbinės durų žaidė.O duryse - įkištas raktas.Aš įėjau į rūbinę šaliko jai užrišt,o mažius tik TRAKŠT ir užrakino mus rūbinėje. Mes aišku suakmenėjom abi su dukra.O jis užrakint greitas,o atrakint - nebemoka.O buvo pamokų metas.Vaikai,mokytojos ir visas kitas mokyklos personalas kabinetuose sėdi.O mažasis persigandęs,kad mama ir sesė kažkur dingo blink.gif ,garsiai bliaudamas puolė bėgt,tik girdžiu tolsta balsas...O mes užrakintos.Rėkiam,daužom duris.Tas kvailiukas nebesupranta,kas atsitiko ir nusimalė rėkdamas koridoriais tolyn kažkur.O dieve,galvoju,o jeigu jis pro mokyklos duris sugalvos išeit,o ten gatvė...ir padaryt nieko negaliu...O jis nė kalbėt nemoka. doh.gif galvojau nuprotėsiu,bet laimei,po keliolikos minučių,kai jau maniau amen,vaiko neberasiu,nublūdijo kažkur - mūsų mažojo riksmus išgirdo kažkokia mokytoja,paėmė jį už rankos ir ėjo mamos ieškot.tada ir mūsų baladojimus išgirdusi atėjo ir išleido...
Nu nepamiršiu niekada,dar ir dabar šaltas prakaitas išpila.... wacko.gif
Atsakyti
Ir as aprasysiu savo baisia istorija- nors jau 1.5m praejo, bet dar atsimenu. Vaikas irgi.
tada jam buvo 4.5metu. O pasiklydo jis pliaze siltuose krastuose. Tiksliau- per akimirka tiesiog isgaravo!
O pliaze- visi vienodi atrodo...
Palikom vyresni prie ranksluoscio "budeti", patys pajuriu, po pliaza apsidairem- nu nera, nors verk...
tada priejom prie apsauginio, pasakiau, kad lost my child, kiek metu, kokie plaukai, kokios kelnaite, kad kalba tik lietuviskai.
apsauginis mane puole raminti, ok, lady, cia viskas normal, kasdien pasiklysta po kelis vaikus, juo visus suranda, yra netgi tokia spec. tarnyba.
pranese per racija visiems pajurio postams, pasake, kad jau yra pranesimu apie vaikuti, ir liepe laukti (lenva jam pasakyti...)
O man tik viena mintis- kad tik jis nesugalvotu link viesbucio eiti!
Truko neilgai, gal 20min. Atvede mano vaikeli. Tas tik apsivijo man apie koja rankom...
Paskui klausem, kaip jam buvo. Sako, ejau pajuriu, supratau, kad jau nerandu, tai apsisukau ir ejau atgal(o jau buvo nepazai nuzingsniaves, kad mes ko nepasivijom). Klausiu, ar niekas nekalbino verkiancio vaiko (nes ispanai ir siaip demesi i vaikus atkreipia, tai galvele paglosto, tai pakalbina)
O Robertas: kalbino, klausinejo, bet as nieko neskiau, juk jie nemoka lietuviskai...
Va koki mes turjom "strioka", o Robertas nuo to laiko nelieka namie vienas...
Atsakyti
Pametusi nesu, bet esu radusi toki grazu storuliuka, na dvieju ar triju metu biggrin.gif eina vaikis, asaros kaip pupos, toks graudus, dairosi...... pakalbinau tai nelabai ir supratau ka jis man sako, nera mamos ir viskas...... dar bandziau raminti, ta prasme vedu ir aiskinu kad tuoj ateis mama, kad tuoj nuvesime einame dairomes jis visur ziurineja ir nemato mamos....... nusprendziau i informacija vesti, nuvedu........ ir prilekia motina to vaiko ....... ko jus mano vaika nuvedete as jam liepiau laukti ....... sakau as ji radau verkianti ir ne ten kur jus liepete o jau kitame p/c gale....... pasirodo kad taip negali buti, kad jis visada laukia... trumpai tariant kalta likau
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 05 20, 10:16)
Pametusi nesu, bet esu radusi toki grazu storuliuka, na dvieju ar triju metu biggrin.gif eina vaikis, asaros kaip pupos, toks graudus, dairosi...... pakalbinau tai nelabai ir supratau ka jis man sako, nera mamos ir viskas...... dar bandziau raminti, ta prasme vedu ir aiskinu kad tuoj ateis mama, kad tuoj nuvesime einame dairomes jis visur ziurineja ir nemato mamos....... nusprendziau i informacija vesti, nuvedu........ ir prilekia motina to vaiko ....... ko jus mano vaika nuvedete as jam liepiau laukti ....... sakau as ji radau verkianti ir ne ten kur jus liepete o jau kitame p/c gale....... pasirodo kad taip  negali buti, kad jis visada laukia... trumpai tariant kalta likau

Na va, žmogau, ir daryk gerą mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur kur , o jau "Maximoj" maniskiui be sansu pasiklysti. Jei jau dingo - tai zinau kur ieskoti - ogi zaislu skyriuje rolleyes.gif O jei siaip kur tarp lentynu nubludija, tai rekia "mama, kur tu" - kad ir kur bebuciau, savo brangiausiojo balsa isgirstu smile.gif .
Atsakyti
O aš žinau kur "Save" ieškot Gabrielės, o gi prie fontano biggrin.gif
Atsakyti
maniškis stovėdamas per metrą pakėlė tokį aliarma kad daug raminančių atsirado
apsidairė ir nerado ,kažkodėl biggrin.gif
Atsakyti
Mano kinderis( 6m.) Klaipedos Hiper Maximoi pasiklydo sad.gif , tikslaiu, buvo. Na ka..as pasirodo labai aktyvi pasirodziau tongue.gif , bet adrenalino per akis blink.gif blink.gif , begau, apsauginius visus prisisaukiau, parduotuve aplekiau, informacijoje pati per mikrafona paieska paskelbiau ir pan.O mano atzalele ne asarytes ne zodelio ...Pasiklydo, isejo ir lauke musu lauke prie isejimo biggrin.gif
Bet va jai pasimestu Juros sventeje ar kazkas panasaus tai amen blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif Nepavydziu tai mamytei kuriai jau taip buvo nutike...
Atsakyti
Kai mano maze Egle buvo 4 metu taip pat buvo pasprukusi!
Karta susitikom savo pazystamus ir pradejom kalbeti. O Egle vis zyze ir zyze kad nori sokoladuko. As jai sakau :
-palauk, pakalbesiu o tada nueisim ir pasiimsim ta sokoladuka.
Tai kol as ten plepejau Egle slapcia pabego is masinytes-vezimelio ir patrauke Maximos link. Praieskojom jos visur o ziurim vel ateina su sokoladu rankoi ir valgo.
- kur buvai dingus? Ir is kur gavai sokolado?
- kol jus kalbejot as pati nuejau ir pasiemiau!
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte_Ewa: 11 rugpjūčio 2005 - 08:34