Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiklydo prekybos centre

Musu siaubo istorija atsitiko, kai prekybcentryje su vyru gincijomes koki torta pirkti maziui g.gif ...gimimo dienos proga...oi, apsidairau -nera, mano vaiko. Istikruju isgyvenau didziausia koshmara gyvenime. ir nors po 5 minuciu mazasis turistas buvo rastas, strioko apturejome ir mes, ziopli teveliai, ir vaikis.
Na ish visos tos baisios istorijos, ishejo mums gera pamoka blink.gif Bet as pagalvojau, o kas jeigu taip atsitiktu ne prekybcentryje, o kur nors mieste, koncerte, renginyje? ohmy.gif
ar jusu keturmetis jau zino kur gyvena, ar pasakytu adresa? manishkis, tai visus(seneliu, tetu, musu adresus) suplaka i viena rolleyes.gif taip, kad manau, stresineje situacijoje, tikrai dar nieko dorai neisaiskintu.
ar teko jums "pamesti" vaika? huh.gif
P.S. aishku, man ziauriai geda, bet gerai bent jau kad pas mus zioplu teveliu nebaudzia ir pvz. i kalejima nesodina blink.gif , kaip kokioje JAV wink.gif
Atsakyti
O tu ji ismokyk kreiptis i pardaveja, jeigu pasimeta. Sakyk - ramiai, neverk, nueik pas pirma pasitaikiusia pardaveja ir pasakyk, kad nezinai, kur mama, ir nebijok, ta mama tuoj pat atsiras smile.gif Arba jei i kokia svente nueini, tai iskart parodyk koki orientyra arba parodyk kur kreiptis, jeigu ka, i policininka koki ar kur. Mieste idek i kisene kortele su adresu. Ir aisku, pirmiausia ikalk - neit su neuniformuotu zmogum, ta prasme, ne policininku, ne pardaveja...

Buvau savo vyresneli pora trejeta karteliu maximoj prateriojus, irgi panasiai 3-4 -5 metu buvo, bet paskutini karta tai jis net nesusinervino - jau buvo gaves instrukcijas, tai nuejo ir pranese pametes mama, o paskui sau spakainas sedejo ir su apsauginiu zaide smile.gif
Atsakyti
Nesijaudink taip ir nesigraužk - ir nežiopliems pasitaiko biggrin.gif (juokauju aišku wink.gif )
Beveik prieš mėnesį buvom Vilniuj Akropoly, tai mano didžioji sugebėjo 5 kartus pradingti blink.gif g.gif , tai į vitriną užsižiūrėjus, tai į fontaną, tai dar Dievai žino kur - čia yr čia nėr ohmy.gif .
Tiesa, dar prieš metus, kai mažei vežimėlį pirkom, turguj numaklino, nespėjom net susigaudyt kaip dingo iš akiračio, o visada, aišku, pagalvoji blogiausią - gal kas nusivedė ohmy.gif doh.gif . O pas mus turgui nėra net vietinio radijo, tai ne juokais išsigandę buvom, visa laimė, kad atsiranda gerų žmonių, viena moteriškė, pamačius, kad klaidžioja verkdama, pasiėmė ir nebeleido maklinėti, o tai dievai žino kiek būtume ieškoję huh.gif
O kai dėl vardų pavardžių ir adreso, šiaip tai žino visus "rekvizitus", bet stresinėj situacijoj, kažin ar pasakytų g.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 04 22, 12:26)
bet paskutini karta tai jis net nesusinervino - jau buvo gaves instrukcijas, tai nuejo ir pranese pametes mama, o paskui sau spakainas sedejo ir su apsauginiu zaide smile.gif

jo thumbup.gif nerealiai tu cia savo vaikina paruoshei thumbup.gif
Atsakyti
čia dar yra keletas košmariškų istorijų biggrin.gif pasimetę vaikai
Atsakyti
g.gif jooo baisiai cia....
Atsakyti
Labutis,

Mes didziuose prekybos centruose savo pilietį stengiamės įmontuoti į vežimėlį - mašiną, taip kad tuo metu, kai mes maklinėjam, jis būna užsiėmęs vairavimu.
Kita vertus - aišku, mokyti vaiką, ką daryti pasimetus, būtina. Ir reikia įkalti į galvą, kaip jau minėta, kad niekur neitų su bet kuo, o tik su pardavėjais, apsaugininkais ar policininkais.
O mintis įdėti kortelę su adresu - labai puiki ( arba kartais striukėse vidinėje nugaros pusėje būna tokia vietelė užrašui ) Aš tik gal visgi vietoj adreso parašyčiau tėvų mobiliuosius telefonus - kad greičiausiai susisiekti. O dėl adreso - nenorėčiau, kad jis būtų žinomas kokiam nors atsitiktiniam žmogui - šiais laikais visko prisiklausau.
Nors visos apsidraudimo priemonės geros, ypač kai tokia bėda atsitinka.
Užjaučiu mamas, tai patyrusias.
Atsakyti
Na mano paskutinis įvykis buvo maloniai nustebinęs mane prieš kelias dienas. Nuėjom su abiem vaikais 7,5 ir3,5m į pigių rūbų parduotuvę. vaikai pasiliko žaisti lauke, o aš nuėjau medžioti gerų skudurų biggrin.gif mažius sugalvojo atvaryti pas mane į parduotuvę. Atlėkė, apsidairė, pats mamos nerado-tai priėjo prie ardavėjos ir sako: atsiprašau, gal žinot kur mano mama? thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu tai pardavėja aišku, susilydė nuo tokio pyplio mandagumo-už rankutės ir mamos ieškot po skyrius... biggrin.gif Svarbiausia, kad nei mes jį kada mokėm ko nors panašaus, nei ką... LIkau labai maloniai nustebusi, kad mano pyplys 3,5m nepasimetė situacijoj ir rado išeitį... wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 04 23, 09:39)
pats mamos nerado-tai priėjo prie ardavėjos ir sako: atsiprašau, gal žinot kur mano mama? thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu tai pardavėja aišku, susilydė nuo tokio pyplio mandagumo-už rankutės ir mamos ieškot po skyrius...

thumbup.gif shaunuolis mazius!
Atsakyti
Pirma karta mano vaikas pasimete 2 m., kai pirkome ciuzini ir pildem saskaita. Nu ten per 3 min viskas ivyko. Bet jau buvau suprakaitavusi. blink.gif blink.gif
Kitas kartas buvo 4m, kai rinkdamasi darzoves Sauluteje girdziu toki aida:maaaama. Pasirodo, mano vaiko salia nera, o as lekiu ten, kur girdziu balsa. Tik ziuriu, pardaveja uz rankos veda. Taip laimingai viskas ir baigesi. Net nezinau, rodos ir rami mergaite, bet parduotuveje gal save isbandyti nori, amzinai tarp zmoniu koju manes iesko. O tai toli nereikia, kad ir 2 metrai i sona, tuoj akys stulpu.
Klaikiausiai atrodo, kai vasara prie juros gelbetojai pranesineja "rastas toks ir toks". Jei vaikas netycia pasimeta, gal geriausia jam butu imti garsiai saukti MAMA, tada jau tuoj kas demesi atkreiptu. O ir mama kiekbviena sukrustu, kas cia saukia.
Atsakyti
Aš tai tokio pasiklydimo bijau kaip nežinau ko blink.gif Savo bernus susirenku už rankų ir niekur nepaleidžiu. blush-anim-cl.gif O dar geriau, tai mažiuką sodinam į vežimą arba į mašiną, nes jis pro žmones iriasi rankomis, tai tik spėk gaudyti. smile.gif O jei tik dingsta kuris nors už lentynų eilės, tai karštis ir išpila... blink.gif Pasakyt tai nei vienas nieko nepasakytų. sad.gif
Atsakyti
Mano sunus karta buvo pasimetes Klaipedos centre, per Juros svente... Isivaizduojate, pasimesti tokioje minioje! Galvojau, nesurasiu, issigandus buvau ziauriai ohmy.gif ohmy.gif . Ejau paklaikusiom akim centrine gatve ir priejau policijos automobili. Ziuriu- prie jo mano vaikas clap.gif , apsiverkes, bet su ledu porcija smile.gif. Pasirodo, kazkokia gera moteris nupirko ledu ir nuvede prie policininku auto. Is to streso, net neatsimenu, ar jai padekojau...
Atsakyti