Įkraunama...
Įkraunama...

..gal parskrisi voratinkliu baltu - angelui Vaivai

kokia liudna ir pabaigoj grazi istorija verysad.gif wub.gif sekmes mamytei ir abiem dukrytem thumbup.gif
Atsakyti
verysad.gif wub.gif
Atsakyti
verysad.gif Negaliu sulaikyt asaru... Ilsekis,Angeleli,ramybeje....
Atsakyti
Taip nuostabiai aprasyta be galo graudi ir liudna istorija.. Net sunku isivaizduoti ka jums teko patirti.. Dideles laimes auginant savo princeses saugant angeliukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif
sekmes jusu graziai seimynai 4u.gif
Atsakyti
Ir ašara nurieda...Tikiu, iš aukštai mergytė jūs šypsosi...Jai ten gera ir ramu.

P.S. poetiška jūsų siela, turit rašytojos talentą 4u.gif
Atsakyti
Taip graudu, kad apsiašarojusi nulėkiau pažiūrėti ar mano dukrytė palaimingai miega. Stiprybės jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
grazi istorija, bet be galo graudi...
Atsakyti
aną dieną žiūrėjau pasirėmusi rankom ant palangės... debesėlis toks baltas, lengvas.. Žiūrėjau ir šypsojausi.. Jai... ant to debesėlio sėdinčiai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dieve, kaip mamos isgyvena po tokiu atveju... Nezinau, ar man uztektu atsikelti gyvenimui. Stiprybes ir ramybes, visa kas geriausia jusu seimai...
Atsakyti
Dievuliau kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
dievuli kaip man sirdele sopa skaityti tokias istorijas.... verysad.gif

zinot sakoma,kad Dievas nezadejo dienu be skausmo,
juoko be liudesio,
saules be lietaus.....
Taciau jis tikrai zadejo stiprybe visai dienai,paguoda asaroms,sviesa kelyje.....

ir jeigu atsuksite veida i saules sviesa, jus nematysite seseliu(bent jau jie nebus tokie ryskus) as jums linkiu,kad ta sviesa butu jusu dvi dukrytes,stiprybes jums ir jusu seimai 4u.gif
Atsakyti