Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(zundyte @ 2009 12 22, 00:02)
geras variantas,kas dar? gal kokį paveiksliuką kas turit juokingą?

na man tai juokingas sitas uzsiraukes katinas, vis zadu sau kaledom issisiuvinet biggrin.gif :
user posted image
tik uzrasas kaledinis, bet galima butu pakeisti. Dar buna tokia serija marskineliu "Happy Bunny", tai ten tokiu ziauresniu posakiu yra, pvz "Let's focus on me" arba "It's all about me. Deal with it" ax.gif na cia graziausius is tu isrinkau blush2.gif
Atsakyti
atkeliauju su keleta savo kalėdinių dovanėlių ax.gif

raktų pakabukai

user posted image

atvirutė

user posted image

užrašų knygutė su apvalkaliuku. tai mano pirmas bandymas siuvinėti ant lino, tai pasirodo, jis ne toks baisus, kaip galvojau lotuliukas.gif

user posted image

Atsakyti
oho kiek pridirbus blink.gif 4u.gif saunuole drinks_cheers.gif vienas raktu pakabas (D) matau man lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 22 gruodžio 2009 - 00:47
QUOTE(astulia @ 2009 12 22, 00:20)
atkeliauju su keleta savo kalėdinių dovanėlių  ax.gif


bigsmile.gif nuostabios dovanėlės 4u.gif
Atsakyti
astulia, labai dailios ir stilingos tavo davanėlės wub.gif knygelės aplankas ypač gražus drinks_cheers.gif
Atsakyti
astulia, nuostabiai pasidarbavai thumbup.gif

o aš jau galvojau, kad merginos visos pasiruošę kalėdoms atsipūsti nusprendė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 12 22, 01:20)
atkeliauju su keleta savo kalėdinių dovanėlių  ax.gif

Kokios dovaneles wub.gif uzrasu knygute tai nuostabi wub.gif o as niekaip nerasdavau ka tokio smulkaus raktu pakabukui issiuvinet galima butu, o tie ornamentai thumbup.gif atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar kas bandėt siuvinėti ant pvz 28 ar 32 lino bet adatą duriant ne per dvi medžiagos gijas, o vieną? Ar verta pradėti? Siuvinėjant per du - per didelis darbas gautųsi, noriu išsiuvinėti užrašą, sukilo abejonės.
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 21, 20:16)
pasiuvinėčiau su tipstančia kanva(būtų proga išbandyt ją)

O galima nesuprantančiai paaiškinti kas per tirpstanti kanva blush2.gif aciuks.gif

Koks Rudolfas nuostabus. wub.gif Jei galima taip pat norėčiau shemutės į anzelikasat@gmail.com
Aš tai ežiukus ant 14 aidos siuvinejau ir orches taip pat,bet pirkau brangią tai nepasakyčiau kad ji prasta,nors nžn kaip prasta atrodo biggrin.gif o su metaliku tai ir vargau kai teko pasiuvinėti,juk aš dar tik pradedančioji cool.gif

Labai dailūs raktų pakabukai ir gnygutė thumbup.gif
Atsakyti
Mano Nimue siuvinėtas taip per 1 siūlą mirksiukas.gif O užrašas manau, kad lenviau siuvinėtųsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 22 gruodžio 2009 - 11:22
NA va, ir vėl užderėjo pulkas darbelių bigsmile.gif bigsmile.gif Kalėdų senio palydovas tikras šaunuolis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O užrašinė tiesiog fantastiška 4u.gif 4u.gif Na ir aš vėl su savais darbais ax.gif ax.gif Parsinešiau iš rėminimo leliuką
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 21, 23:25)
na man tai juokingas sitas uzsiraukes katinas, vis zadu sau kaledom issisiuvinet biggrin.gif :


man irgi patinka katinai iš šitos serijos ,reiks pasidairyt ,gal kuri tiks ,tik nelabai įsivaizduoju kaip kanvai ištirpus užrašas iš BS laikysis ant trikotažinių marškinėlių g.gif ,kryžiukai tai tvirti ,o BS tai skystas,nežinau ,man rodos praras formą ir perskaityt neis...

QUOTE(astulia @ 2009 12 22, 00:20)
atkeliauju su keleta savo kalėdinių dovanėlių  ax.gif

nu gerai pasidarbavai,labai gražu ir subtilu wub.gif wub.gif

QUOTE(Kaliteja @ 2009 12 22, 11:15)
O galima nesuprantančiai paaiškinti kas per tirpstanti kanva  blush2.gif aciuks.gif

yra tokia lotuliukas.gif ,prisiuvi pvz ant marškinėlių,išsiuvinėji ,išplauni ,ji ištirpsta ,o siuvinėlis lieka ant marškinėlių,nes kitaip ant trikotažo manau būtų nedailu ,kryžiukai išsikraipę ir tt pirkti galima čia

http://www.kasiulai....nva-p-1032.html
Papildyta:
QUOTE(čiolė @ 2009 12 22, 12:13)
NA va, ir vėl užderėjo pulkas darbelių  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Kalėdų senio palydovas tikras šaunuolis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O užrašinė tiesiog fantastiška  4u.gif  4u.gif  Na ir aš vėl su savais darbais ax.gif  ax.gif  Parsinešiau iš rėminimo leliuką

gražu ,ir rėmas tinka labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti