Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Gal kas gali pagelbėt, kokie čia siūlai? g.gif
user posted image
Atsakyti
Raeliai labiau susilieja, iš toliau net nesimato. Čia su fotiko taip išryškėjo. O dizainas Ruskojo runo.
Atsakyti
dovyda, puikūs procesai thumbup.gif Labai įdomu žiūrėti, kaip tokio dydžio paveikslai ryškėja

astisius, labai dailiai įrėminta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 01 09, 18:54)
Dovyda, na ir kantrybe  doh.gif 40 lapu  blink.gif  kokio dydzio darbas bus? gal jau kaip geras kilimas wink.gif


Issiuvinetas turetu buti mazdaug 80x70cm, niuuu paklode tokia lotuliukas.gif

aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif jo man dar uiiiiiii kaip prireiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 sausio 2010 - 19:55
Beje -
KALITEJA - nuosirdus sveikinimai gimtadienio proga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paule kaip saule: 09 sausio 2010 - 19:59
O jau ir grožių prisiuvinėjot. wub.gif

Jau ir temos tęsinio reikia, lekiu kurti.

O ŠTAI IR NAUJI NAMUČIAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 09 sausio 2010 - 20:41
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 09, 18:13)
Gal kas gali pagelbėt, kokie čia siūlai? g.gif



Man rodos, kad čia pats gamintojas turi savo siūlus, tas WL reiškia, kad siūlai vilnoniai. O pagal pavadinimą šio rinkinio galintojas yra janlynn.

user posted image
Atsakyti
Labas, kiek pamenu, niekad čia pas jus nerašiau, siuvinėju sau patyliukais blush2.gif
O dabar "pribrendo" net du klausimai. Gal dar sulauksiu atsakymo šioj temutėj, jei ne, kartosiuos ir naujojoj.
1. Ar teko kuriai siuvinėt su rusiškais Kirovo fabriko siūlais? Kokie atsiliepimai? Kiek bandžiau pati, tai jie mažiau blizgūs už man įprastus DMC, labiau mazgosi ir yra kiek plonėlesni. Kita vertus - jų daug ir jie pigūs. Dabar noriu siuvinėt juosteles savo būsimų kūdikėlių pataliukams viena spalva, tai, galvoju, gal ir jie tiktų? Kaži, kaip skalbiasi - dėvisi? Ar vis gi gali nutikt, kad "skūpas moka du kartus", ir geriau rinktis įprastus, nors ir brangius DMC?.. g.gif
2. Gal kuriai teko siuvinėti elfus iš serijos Nimue? Ant kokios medžiagos siuvinėjot ir kaip patiko rezultatas?..
Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
sveika prisijungus 4u.gif blogiausia , kad tie rusiski siuliukai neturi numeriu ir juos gali derinti tik is akies arba pagal paletes mirksiukas.gif kazkada senaisiais gerais rusu laikais juk siuvinejom jais, kiek pamenu lyg ir nieko rezultatas budavo, bet jei nori tureti isties kokybiska darbeli, siulyciau vis del to rinktis ir kokybiskas medziagas mirksiukas.gif

as Nimue dar nesiuvinejau, gal kuri siuvinejusi tau placiau atsakys, bet kiek zinau, tai jie ant lino siuvinejami drinks_cheers.gif

ir butinai parodyk tuos savo patyliuku darbelius ax.gif 4u.gif

va siandien tuos visteliu pasnekesius baigiau siuvineti, liko BieSas doh.gif unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 sausio 2010 - 23:17
Tiesiog pasaka visų darbeliai ir procesai 4u.gif 4u.gif ,ir tempai pavydėtini,man taip greit nesigauna ,šiandien visą pusdienį sėdėjau,o tik vieną medelį išsiuvinėjau,kažkokia lėtapėdė aš blush2.gif

QUOTE(Sazha @ 2010 01 09, 21:30)

1. Ar teko kuriai siuvinėt su rusiškais Kirovo fabriko siūlais? Kokie atsiliepimai? Kiek bandžiau pati, tai jie mažiau blizgūs už man įprastus DMC, labiau mazgosi ir yra kiek plonėlesni. Kita vertus - jų daug ir jie pigūs. Dabar noriu siuvinėt juosteles savo būsimų kūdikėlių pataliukams viena spalva, tai, galvoju, gal ir jie tiktų? Kaži, kaip skalbiasi - dėvisi? Ar vis gi gali nutikt, kad "skūpas moka du kartus", ir geriau rinktis įprastus, nors ir brangius DMC?..  g.gif
2. Gal kuriai teko siuvinėti elfus iš serijos Nimue? Ant kokios medžiagos siuvinėjot ir kaip patiko rezultatas?..



1,esu siuvinėjus rusiškais siūlais(nežinau ar jie Kirovo ar ne ,tiesiog vaikystėje pirkti gulėjo gal 20 metų stalčiuj blush2.gif ,ir prireikė vienos spalvos netyčia ,DMC neturėjau tai pasinaudojau jais ),tai galiu pasakyt,kad nepatiko,mazgiojasi ,beveik neblizga..ko gero ir skalbiasi blogai,aš manau,kad geriau nepagailėt pataliukams brangesnių ,kokybiškesnių siūlų ,tada rezultatas bus tikrai toks kokio lauki,nes kai pagalvoji ,tai pataliukus skalbsi tikrai dažnai ,tai jei po kelių skalbimų jie bus kaip siuvinėtas skuduriukas ,tiesiog nusivilsi ,be to juk vaikučiai tikrai verti geriausio varianto wub.gif mirksiukas.gif
2.pati dar nedrįstui siuvinėt Nimue,nes tai NIMUE!!!..asmeniškai man labai patrauklūs tie visi elfai ir nykštukai,tikrai kada nors bandysiu....bet tik ant lino arba evenweavo,gal todėl dar ir nedrįstu ,nes man kol kas siuvinėt ant lino ,kaip iššūkis blush2.gif blush2.gif ..o gerą rezultatą siuvinėjant Nimue ,tai tik ant lino matau...manau patvirtins bet kuri siuvinėtoja drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti