Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 07, 15:47)
tinka xsd thumbup.gif  7taskeboruze@gmail.com arba per skype susirandi boruze7taske  4u.gif  reiskia ne taip dariau doh.gif  reiks pabandyt, okaip paskui formata spausdinimui padaryt ten kazkoks is pnd? ir dar  kas per цветовой модели HSV? nu negi as negalesiu tos elfes siuvinet unsure.gif


Aš jau tave susiradau skype. Aš donalita-
geriausiai tempti vėlai vakare. Mano internetas užšalo. Kažkur nuo Kalėdų pašalo, paskui dar ir užsnigo, ir nuo to laiko galiu tik puslapius šiaip ne taip vartyt. Tą vieną xsd tikrai kaip nors parsitempsi.
Padariau tau vieną lapą schemos kaip sau tokiu atveju darau - nukopijavau į Word ir padalinau į keturias dalisir išdidinau, kad net aklas matytų. Pamatysi.
Atsakyti
Labutis, kiek daug grožių pamačiau. wub.gif

O aš šiandien nusitempiau siuvinį darban (valdžia gi atostogauja), o ji man ryte paskambino ir liepė sutvarkyti praeitų metų popierius ir priduoti juos į archyvą. Tuo ir pasibaigė mano siuvinėjimas, bet poryt niekas netrukdys.
Atsakyti
QUOTE(ambere @ 2010 01 07, 14:58)
Sveikos visos,
Štai mano namelio procesas liko tik 2.5 lapo. smile.gif


oho kokie tempai ,mano namukas tai lėtai juda ,tris lapus pilnai išsiuvinėjau ,o dar trys maždaug po pusę,šį savaitgali jei niekas nesutrukdys gal ir juos pabaigsiu....nu niekaip neįsivaizduoju kaip galima taip greit suktis g.gif ,juk čia tiek spalvų? nu aš kol atsitrenku siūlą,kokio reikia ,kol atskiriu ,kol įveriu,pasiuvinėju kiek ir vėl žiūrėk siūlas baigėsi,man neišeina greitai schmoll.gif ...,o kai prisėst kokias dvi val per dieną teišeina ,tai ir vos vos juda tas darbas...
Atsakyti
labas vakaras noriu paklausti gal esate kas siuvineje ant aidos11 geles ar graziai ziurisi bijau truputi kad nebutu grubus paveikslas turiu uzsakyma orchideju ir svarstau ka daryti.
user posted image
gal kas esate tokia saka siuvinejusi gal galite pasakyti kokia medziagyte tiktu ar aida 14 ar 11
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evitele: 08 sausio 2010 - 00:39
QUOTE(evitele @ 2010 01 08, 01:18)
labas vakaras noriu paklausti gal esate kas siuvineje ant aidos11 geles ar graziai ziurisi bijau truputi kad nebutu grubus paveikslas turiu uzsakyma orchideju ir svarstau ka daryti.
gal kas esate tokia saka siuvinejusi  gal galite pasakyti kokia medziagyte tiktu ar aida 14 ar 11

Na as tai paskutiniu metu ipratau ant 16 aidos/32 lino siuvinet, tai man ta 11 ziauriai stambi atrodo doh.gif o sitai orchideju sakai as rinkciausi evenweave arba lina, nes daug nesiuvinetos medziagos lieka, bet kai uzsakymas tai aisku ant aidos lengviau ir pigiau g.gif man graziau smulkesni kryzeliai, tai is tavo variantu rinkciaus aida14 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2010 01 08, 00:18)

kuo smulkesnė medžiaga, tuo gražiau žiūrisi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 08, 05:59)
bet kai uzsakymas tai aisku ant aidos lengviau ir pigiau  g.gif


man tai savigarba neleistų užsakymą klientui atlikti prasčiau negu sau pačiai ax.gif

Atsakyti
ambere,tavo namukas suuuuper!!!! nu ir tempai pas tave - ogo!!!
nepamenu kuri dare zirkluciu dekla - koks mielas,koks fainutis o ir ideja super!!!
Atsakyti
Mažas darbukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 08, 12:42)
Mažas darbukas


Vau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif Per kiek laiko išsiuvinėjai?..
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 08, 11:47)
Vau koks grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif Per kiek laiko išsiuvinėjai?..

ačiū 4u.gif tiksliai neskaičiavau, maždaug 4dienas po 3-4val
Atsakyti
Paagaliau įrėminau Kalijas ax.gif

user posted image
Atsakyti