Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Sveikos 4u.gif as su dideliu klausimu smile.gif merginos turbut esat siuvinejusios kazkuri is siu meskiu ? gal kuri konvertavote siuliukus i DMC ? man kazkaip negraziai ziurisi tie siuliukai siuvinejant schmoll.gif ar as konvertavau blogai ar geriau anchor siuliukais siuvinet ? ax.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 06, 18:17)
Mur mur ,jau supratau,jei sumaišysiu kasas ,tai tikrai bus karamba lotuliukas.gif  ,atskirai bandysiu rinkti,nu žiūrėsim ,kada čia eilė prieis,dabar tegu maiše guli,kol subręsiu tokiam įvykiui lotuliukas.gif


jei turi galimybe issideti (kad niekas per ilgesni laika nesumaisys siulu ir popieriuku) kur nors placiai ir neskubant risti i kartoneli, tai linkiu pradeti smile.gif pamatysi, paskui net idomu pasidarys pradek nuo vienos kasos ir elementariu spalvu, kaip juoda, balta, kur viskas aisku. kai tokias istraukysi, pamatysi, kad ne taip ir sudetinga lieka, juolab, kad yra ir giju skaicius, kuris lb gelbeja.

as irgi kai pamaciau, tai vos is koju nenuvirtau Dim siulu "surusiavima". bet man lb patiko vienas rinkinukas, tai nusipirkau ir prisiverciau siuliukus sudeliot. tik dar siuvinet nepradejau lotuliukas.gif nemoku taip greitai kaip daugelis cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 06, 17:17)
anchor siuvinėjau kelis vaikiškus rinkinukus ,bet ten nors ant to kartoniuko simboliai nupiešti,tai pagal spalvas šiaip ne taip atrinkau,bet ten spalvos nelabai panašios ir jų nedaug ,nu o čia viskas mėlynais tonais tai jaučiu pamėlynuosiu kol atrinksiu doh.gif ...kažkas siuvinėjo šitą rinkinį,atsimenu ,kad rodėsi,įdomu ar originalą siuvinėjo ar konvertuotą


Aš turiu Anchor golden rinkinį- tai ten siūlai jau buvo ant kartoniukų suverti, nupiešti simboliai ir surašyti numeriukai. Taip pat pridėta dar kelios tolkelės tų siūlų, kurių reikia daug.

Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 06, 18:55)
zuzanele, labai grazu  bigsmile.gif
(paveiksliukuose man tos serijos nameliai atrodė labai blankūs, o tu maloniai nustebinai)



Malonu girdėti Jūsų pagyrimus. Džiaugiuosi, kad tik viskas gerai atrodo ir nieko nesugadino.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 01 06, 17:55)
yra ir giju skaicius, kuris lb gelbeja.

vat tame ir reikalas,kad nėra tų gijų skaičiaus,yra tik kiek gijų kokį simbolį siuvinėt,o bendro gijų skaičiaus nėra ,gal kad dizainas 1993 metų ,labai senas ,o gal šiaip ,kad nebūtų per daug lengva lotuliukas.gif ,net ant kartoniuko kur siūlus rišti nėra simbolių doh.gif ,nu vienu žodžiu ,visiška laisvė nuojautai lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia aš vėl su savo HAED nerimstu doh.gif
gal žinot kas čia per daiktas
siūlai KBF, numeris 013, spalva beige
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 06, 18:09)
Čia aš vėl su savo HAED nerimstu  doh.gif
gal žinot kas čia per daiktas
siūlai KBF, numeris 013, spalva beige

Greičiausiai vėl Kreinik Blending Filament
va, čia visos spalvos: http://www.kreinik.c...hp?productid=51
Atsakyti
zuzanele, nuostabus namelis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 06, 19:06)
vat tame ir reikalas,kad nėra tų gijų skaičiaus,yra tik kiek gijų kokį simbolį siuvinėt,o bendro gijų skaičiaus nėra ,gal kad dizainas 1993 metų ,labai senas ,o gal šiaip ,kad nebūtų per daug lengva lotuliukas.gif ,net ant kartoniuko kur siūlus rišti nėra simbolių doh.gif ,nu vienu žodžiu ,visiška laisvė nuojautai lotuliukas.gif


o pas tave tokio lapo nera?
user posted image

tiesa, tas kartoniukas su skylutem pas mane irgi be jokiu simboliu ar skaiciu, kai risau siulus pati piestuku uzrasinejau ant tos korteles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 06 sausio 2010 - 20:02
Na as irgi turiu del spalvu makalynes neisiuvineta rinkini. Pirkau ebay Thomas Kinkade rinkini. Na velniop. Sviesiai roziniai rausva, rausvai sviesi rozine arba samanine sviesi zalia ir sodri zalia sviesi ir giju skaicius vienodas. Bandziau kelis kartus, ir spjoviau. doh.gif
Bet tau, Zundyte, ryskiai truksta to lapo. Pirkau ne viena, ir ne desimt Dimensions rinkiniu, tai visada budavo tas lapas. g.gif
Atsakyti
Ačiū labai labai, Kibirkštėle clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 01 06, 20:00)
o pas tave tokio lapo nera?tiesa, tas kartoniukas su skylutem pas mane irgi be jokiu simboliu ar skaiciu, kai risau siulus pati piestuku uzrasinejau ant tos korteles



QUOTE(Toli @ 2010 01 06, 20:57)
Na as irgi turiu del spalvu makalynes neisiuvineta rinkini. Pirkau ebay Thomas Kinkade rinkini. Na velniop. Sviesiai roziniai rausva, rausvai sviesi rozine arba samanine sviesi zalia ir sodri zalia sviesi ir giju skaicius vienodas. Bandziau kelis kartus, ir spjoviau.  doh.gif
Bet tau, Zundyte, ryskiai truksta to lapo. Pirkau ne viena, ir ne desimt Dimensions rinkiniu, tai visada budavo tas lapas.  g.gif

nėra mergaitės tokio lapo verysad.gif ,yra tik schema ir va tokie simboliai prie schemos tame pačiame lape kur schema ,va toks ,kaip internete atskiram lape
user posted image
numečiau ta rinkinį ir žiūriu ,kad nerandu vietos lotuliukas.gif ,tai išsitraukiau ir padariau taip...susikonvertavau siūlų numerius į DMC,ir išsitraukusi DMC paletę,rinkau spalvas iš kasų ir dėliojau prie jau konvertuotų į DMC paletėje esančių
spalvų...,nu ir šiaip ne taip suderinau,bet turiu pasakyt kad visiškai atspalviai atitiko tai gal kokių 5-6 spalvų,o visos kitos tai tikrai keliais tonais skiriasi,tai daugiau pagal spalvos pavadinimą ,pagal simbolių skaičių schemoje ir siūlų gausą..vienu žodžiu žiūrėsim eigoje,gal viskas reiks keisti ir ardyti kai pradėsiu siuvinėt ,bet kol kas lyg ir nei pritrūko nei liko laisvų spalvų ,tai gal ir atrinkau g.gif ...nors pasikartosiu , dauguma konvertuotų spalvų žymiai skiriasi nuo originalių doh.gif ,vat dabar supratau ,kad DMC paletę neveltui nusipirkau ,be jos būčiau pražuvusi lotuliukas.gif
Atsakyti