Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(isdykele @ 2010 01 06, 17:30)
Labai gražus darbas 4u.gif ir rėmas super priderintas thumbup.gif


Aš manau, kad tinka ir pasportas ir rėmas. Šiaip turėjau kelis variantus, bet šis ne taip išryškėjo ir neužgožia siuvinio. Manau gerai parinko viską ir patenkinta šiuo deriniu. Po savaitės bus įteiktas mamai dovanų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 06, 16:04)
Rodausi su savo įrėmintu nameliu ax.gif


Super kaip gražuuu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nuostabus darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 05, 22:18)
ka dabar siuvinesi? rolleyes.gif


Dabar siuvinėsiu šį tik be hieroglifo ir kontūro- tik gėlę (laiko mažoka tai reikia suktis smile.gif )
user posted image

P.S.- namelis puikus wub.gif
Atsakyti
gavau šiandien Dimensions rinkinį iš darbštuolės ir rankos nusviro-prieš siuvinėjant kokius metus siūlus atrinkinėsiu kaip kuris vadinasi,nes į kasą surišti bendroj krūvoj ,nei skaičiuko ,nei numeriuko doh.gif ,o ten tiek panašių spalvų ir tiek blendingo ,kad man norint tai išsiuvinėt ,reiks metus spalvas rankiot...nu netikėjau ,kad tokia žymi firma taip klaikiai siūlus pateikia,pasiklausius jūsų pagyrų ir norėdama gerą darbą padaryt(nevogt iš interneto schemos),nusipirkau originalų rinkinį ir stovės dabar kelis metus ,kol atrasiu kantrybės ten tuos siūlus atrinkt...jokio patogumo...ieškok dabar internete spalvų gamos ,lygink prie monitoriaus prikišus kiek atitiks kiek ne tos spalvos ,arba lygink su konvertuotais DMc siūlais ,kurią schemą ir taip turėjau,tai jau geriau būčiau nusipirkus DMC,ir viskas būtų aišku ,o dabar....nors kauk doh.gif ....nesąmonė kažkokia doh.gif et ,tegu stovi,vistiek dabar nesiuvinėsiu,bet jaučiu kad taip ir liks užmestas,nes tiek kantrybės net aš neturiu..išvada:daug patogiau imt iš interneto ir siuvinėt.....,nei pirkti originalius rinkinius
Atsakyti
zundyte, nepergyvenk, nėra tai jau taip ir sudėtinga mirksiukas.gif juk surašyti gijų kiekiai, tikrai lengvai atsirinksi. kiek ten tų kasų yra? šiaip į vieną kasą jie nededa beveik vienodų spalvų smile.gif aš jau antrą rinkinį iš DIM siuvinėju ir nebuvo jokios problemos juos atsirinkt mirksiukas.gif o kokį rinkinį tu nusipirkai?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 06, 15:04)
Rodausi su savo iremintu nameliu ax.gif

bigsmile.gif super viskas atrodo thumbup.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 01 06, 16:20)
gavau siandien Dimensions rinkini ..........

biggrin.gif tep tep, jie jau tokie doh.gif
ištikruju yra kažkokia ju taisyklė, kai atrinkinėt tuos siulus, aišku, ir spalvas reik žodžiai gerai išsiversti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 01 06, 16:29)
zundyte, nepergyvenk, nėra tai jau taip ir sudėtinga  mirksiukas.gif juk surašyti gijų kiekiai, tikrai lengvai atsirinksi. kiek ten tų kasų yra? šiaip į vieną kasą jie nededa beveik vienodų spalvų  smile.gif aš jau antrą rinkinį iš DIM siuvinėju ir nebuvo jokios problemos juos atsirinkt  mirksiukas.gif o kokį rinkinį tu nusipirkai?

nu nežinau ,man kol kas labai sudėtinga atrodo,kasos dvi ,iš pradžių maniau ,kad viena kasa pilnu -kryžiuku siuvinėt ,kita -pusiniu,bet kad pvz ten tik dangus oranžinis,o oranžinio atspalvio siūlų yra abiejose kasose,nu sakau ,esu rinkusi tuos siūlus kitur ,bet ten vaikiški rinkinukai buvo ,spalvų nedaug ir nelabai vienodos tai atrinkt nebuvo sunku ,nu bet čia tai doh.gif ,už galvos tik susiėmiau ir numečiau..o pirkau va šitą

user posted image
,man jis toks gražus ,dar pagalvojau ,kad gražiau bus originaliais siuvinėt ,specialiai pirkau ,o dabr žiūriu ,kad nebus čia taip jau lengva
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 06, 13:04)
Rodausi su savo įrėmintu nameliu ax.gif



zuzanele, labai grazu bigsmile.gif
(paveiksliukuose man tos serijos nameliai atrodė labai blankūs, o tu maloniai nustebinai)
Atsakyti
Zundyte,

tik nesupink kasu i viena kruva, nes tada tai jau tikrai karamba doh.gif

zuzanele, lb grazu ir jauku na, bet ir tempai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 06 sausio 2010 - 17:05
QUOTE(zundyte @ 2010 01 06, 16:20)


Anchor rinkiniuose tai būna siūlai pagal numerius jau suverti į kartonus.
Aš kartą pirkau rusišką rinkinį su vilna. Nu ir sunku ten buvo. Tuos siūlus nėra kur suskirstyti. Surašyti tik spalvų pavadinimai iš eilės. Siūlai tiesiog sukišti į maišelį. Pati turėjau atsirinkti kur koks siūlas pagal pavadinimą. Bet vis tiek išsiuvinėjau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 06, 17:07)
Anchor rinkiniuose tai būna siūlai pagal numerius jau suverti į kartonus.
Aš kartą pirkau rusišką rinkinį su vilna. Nu ir sunku ten buvo. Tuos siūlus nėra kur suskirstyti. Surašyti tik spalvų pavadinimai iš eilės. Siūlai tiesiog sukišti į maišelį. Pati turėjau atsirinkti kur koks siūlas pagal pavadinimą. Bet vis tiek išsiuvinėjau. ax.gif

anchor siuvinėjau kelis vaikiškus rinkinukus ,bet ten nors ant to kartoniuko simboliai nupiešti,tai pagal spalvas šiaip ne taip atrinkau,bet ten spalvos nelabai panašios ir jų nedaug ,nu o čia viskas mėlynais tonais tai jaučiu pamėlynuosiu kol atrinksiu doh.gif ...kažkas siuvinėjo šitą rinkinį,atsimenu ,kad rodėsi,įdomu ar originalą siuvinėjo ar konvertuotą

Mur mur ,jau supratau,jei sumaišysiu kasas ,tai tikrai bus karamba lotuliukas.gif ,atskirai bandysiu rinkti,nu žiūrėsim ,kada čia eilė prieis,dabar tegu maiše guli,kol subręsiu tokiam įvykiui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 06 sausio 2010 - 17:47