Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Donalita žiauriai ačiūū už HAED siuvinėtų darbų nuorodą. Jei tikrai sąžiningai pasakius - dauguma darbų g.gif . Aišku, nedideli ir ne tokie sudėtingi visai gerai atrodo, bet tie didieji tik keli normalūs, kiti išplaukę, neryškūs schmoll.gif schmoll.gif . Bet svarbu kad mano vienas iš nusižiūrėtų gerai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 06, 07:06)
O negali buti kad cia suklydo siulu tipa, kad ne DMC, nes DMC tokio numeriuko lyg ir nera  g.gif o tiesiog kreinikas 032...va cia yra kreiniku sarasiukas, tai ta 032 spalva lyg ir yra balta kazkokia  ax.gif Kreinikai


Nežinau, panašu, kad tavo teisybė. Kreinikų man dar neteko čiupinėti, nežinojau, kad ir jų daug spalvų yra. Gal ir norėta, kad balta spalva atrodytų šviežesnė, blizgesnė. Bet kiek teko schemų žiūrėti, baltos arba visai nėra (tik artimi baltai atspalviai), arba tik tas vienišas kreinikas, daugiau kitų kreinikų nėra.

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 01 06, 08:20)
Donalita žiauriai ačiūū už HAED siuvinėtų darbų nuorodą. Jei tikrai sąžiningai pasakius - dauguma darbų g.gif . Aišku, nedideli ir ne tokie sudėtingi visai gerai atrodo, bet tie didieji tik keli normalūs, kiti išplaukę, neryškūs schmoll.gif  schmoll.gif . Bet svarbu kad mano vienas iš nusižiūrėtų gerai atrodo biggrin.gif


Ne visi gražūs. O mano gražioji fėja pati pirmoji ir kažkokia neryški, išplaukusi ir tarsi blogai įtempta, kažkaip pavingiuotai atrodo, bet esu nužiūrėjus dvi kitas, kurių ten nėra. Tik ir jos vis tiek noriu tongue.gif Man įtarimas, kad tų, kur neryškūs, medžiaga per kraštus šviečiasi, gal paimta stambesnė, nei rekomenduojama.
Atsakyti
na ta motera su juoda suknia ir raudona kauke ir raudonom pirstynem, galvojau geriau gausis unsure.gif
o ten kas per valiuta jei pirkt kokia schema?
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 06, 10:03)
na ta motera su juoda suknia ir raudona kauke ir raudonom pirstynem, galvojau geriau gausis unsure.gif 
o ten kas per valiuta jei pirkt kokia schema?


Doleriai.
Nu tikrai man atrodo, kad imta arba stambesnė medžiaga ir siuvinėta su mažiau gijų, nei priklausytų tokiai. Kodėl kiti dizainai labai ryškūs?
Atsakyti
Grazus visu darbeliai 4u.gif

Kazkuri klauset kieno dizainas tos mergaites su aukstu tortu, tai dizainas is La Sylphide Toquée

www.lasylphidetoquee.com

Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 01 06, 08:40)
Paukščiuk, jau šiandien ryte gavau tavo laiškelį  clap.gif  aciuks.gif Neblogai paštas dirba  thumbup.gif


Gali tik džiaugtis, aš jau mėnuo kaip laukiu laiško iš Šiaulių. Viena forumietė man išsiuntė voką su pašto ženklu, kad jai atsiųsčiau IKI lipdukus. Galiausiai pati jai išsiunčiau ir ji jau gavo, o aš dar ne. verysad.gif

Šiandien jau pasirodė šio mėnesio "Rankdarbių kraitelė"- tai gal ir "Siuvinėju kryželiu" greitai pasirodys. Nes, kai buvau rugsėjo mėn leidykloj (viena forumietė-siuvinėtoja prašė paiimti jos prizą)- tai kaip tik buvo rengiamas spaudi sausio numeris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 06 sausio 2010 - 12:39
atsiliepkit, kuri ten gali padet uzmirsau doh.gif , su fotkem ir paveiksliukais chemas padaryt 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif rolleyes.gif man i az parasyk savo @. atsiusiu paveiksliuka
Atsakyti
Rodausi su savo įrėmintu nameliu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Koks gražus namelis wub.gif
Atsakyti
Namelis, kaip piestas atrodo. Grazu.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 06, 15:04)
Rodausi su savo įrėmintu nameliu ax.gif


Labai puiku. wub.gif
Atsakyti
Labai gražus darbas 4u.gif ir rėmas super priderintas thumbup.gif
Atsakyti