Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(rasiux- @ 2010 01 04, 22:50)
Parodysiu ir aš ką pabaigiau ir padovanojau Kalėdoms mamai (jau pasidarė tradicija kas metai ką nors jai išsiuvinėt...)

Pasaka bigsmile.gif Labai nuostabus darbas, o įrėminimas vertas 110 balų bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juba @ 2010 01 05, 13:23)
Sveikos mergaites,

susiruosiau siuvineti Nimue zveja, bet nezinau, kokiais siulais siuvinejama jo barzda. Parasyta Mohair. Tai cia balta mohera? Ar ji DMC firmos? Gal kuri siuvinejote sita grazuoli ir zinote, ka daryti su ta barzda, kur ieskoti siulu smile.gif)

Balta plona mohera. Nebutina pirkti specialios, naudok pacia ploniausia Kid Silk mohera, kuria gali rasti mezgimo siulu parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 01 05, 13:50)
Balta plona mohera. Nebutina pirkti specialios, naudok pacia ploniausia Kid Silk mohera, kuria gali rasti mezgimo siulu parduotuvese.


Labai labai aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 01 04, 22:07)
Džeine, darbas ir įrėminimas - puikūs!!! Man būtent šis kol kas gražiausias iš visų matytų paveikslų su šventaisiais  wub.gif Tu tikra šaunuolė - taip greit tokį didelį darbą išsiuvinėjai (kiek pamenu, jau senokai išsiuvinėjai)  4u.gif  4u.gif

4u.gif ačiū
baigiau aš ji lapkričio pradžioj , siuvinėjau 4 mėn.
Atsakyti
Ačiū visoms mergaitėms už gražius žodžius mano gervei 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Manau, kad bet kuris darbelis darytas su meile pasidaro ypatingas- o tokie turbūt mums visoms gaunasi- tik su meile biggrin.gif .
Kadangi artėja dar vienas jubiliejus jau atsispausdinau schemutę ir kibsiu į darbą (ilgai neištvėriau be adatos doh.gif )
Atsakyti
ka dabar siuvinesi? rolleyes.gif
Atsakyti
"Siuvinėju kryželiu" dar nėra, tiksliau yra tik senas.
Atsakyti
Kažkas klausė, ar yra HAED išsiuvinėtų darbų. Aptikau, kad jie turi savo galeriją ir rašo, kad tipo beveik visos schemos išmėgintos. Nu galerijoj toli gražu ne visos.

HAED išsiuvinėtų darbų galerija

Savo numatyto paveikslo neradau, pats pirmas siūlas sąraše tikriausiai su neteisingu arba pasenusiu numeriu ir pavadinimu (dmc.com manyčiau turėtų atpažinti net pakeistu pavadinimu), Mergaičiuko svetainė užlūžo man besikraunant siūlus ir ainu miegoc nieko šandzie nepadzyrbus ax.gif

O siūlas beje, jei kam minčių kils:
Type...Number...Color
DMC...032.........Kreinik #4

spalva kažkokia lyg ir balta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 06 sausio 2010 - 03:31
Nu dar negaliu eit miegot lotuliukas.gif Perverčiau kelis HAED spalvinius raktus, per visas schemas simboliai ir siūlai vienodi, ir kur tik matosi kad lyg ir baltos yra, ten ir tas siūlas pats pirmasis sąraše.
Papildyta:
Nu tikrai ten bus baltas, nes nėra baltos sąraše, kur paveiksle aiškiai matyt balti plotai. Ir tai tik pats pirmasis sąraše iš 90 doh.gif Kaži ar bus dar kokių siurprizų lotuliukas.gif
Atsakyti
Paukščiuk, jau šiandien ryte gavau tavo laiškelį clap.gif aciuks.gif Neblogai paštas dirba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 06, 04:21)
Kažkas klausė, ar yra HAED išsiuvinėtų darbų. Aptikau, kad jie turi savo galeriją ir rašo, kad tipo beveik visos schemos išmėgintos. Nu galerijoj toli gražu ne visos.

HAED išsiuvinėtų darbų galerija

Savo numatyto paveikslo neradau, pats pirmas siūlas sąraše tikriausiai su neteisingu arba pasenusiu numeriu ir pavadinimu (dmc.com manyčiau turėtų atpažinti net pakeistu pavadinimu), Mergaičiuko svetainė užlūžo man besikraunant siūlus ir ainu miegoc nieko šandzie nepadzyrbus  ax.gif

O siūlas beje, jei kam minčių kils:
Type...Number...Color
DMC...032.........Kreinik #4

spalva kažkokia lyg ir balta.

O negali buti kad cia suklydo siulu tipa, kad ne DMC, nes DMC tokio numeriuko lyg ir nera g.gif o tiesiog kreinikas 032...va cia yra kreiniku sarasiukas, tai ta 032 spalva lyg ir yra balta kazkokia ax.gif Kreinikai
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 01 06, 08:40)
Paukščiuk, jau šiandien ryte gavau tavo laiškelį  clap.gif  aciuks.gif Neblogai paštas dirba  thumbup.gif

bigsmile.gif va čia tai darbuojas thumbup.gif
Atsakyti