Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Zuzanėle, tavo rožė pasakiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 19, 22:17)
niekada nesakyk niekada, o gal užsakyma kada gausi ta pati išsiuvinėt, ir siuvinėsi  mirksiukas.gif  biggrin.gif


o vat cia sakau "niekada", ir nors siuvinejimas yra mano didziausias hobis, esu ganetinai nepastovus zmogus, uzbaigiantis tik nedidele dali savo darbu, ir antra karta tikrai nesiuvineciau NIEKO. Manau, kaip ir dauguma, kompe turiu kolekcija, kuriai neuztektu gyvenimo issiuvineti, plius turiu ne mazesne kruva is zurnalu. doh.gif

Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

Kai pradėjau siuvinėt ant juodos kanvos savo rožę, tai maniau mesiu į šalį ir būsiu veltui tiek pinigų išleidus doh.gif Bet su jūsų patarimu, kad pasidėt po apačia baltą medžiagą, po žingsnelį ėjau į priekį ir vis keikiau kokia aš durnė, kad užsiėmiau šituo darbu, kad greit apžlibsiu doh.gif Bet kai įsibėgėjau, tai taip patiko, kad dabar siuvinėju ir nebereikia tos baltos medžiagos, jau mintinai žinau kur skylutė kryželiui bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 12 20, 10:22)
Bet kai įsibėgėjau, tai taip patiko, kad dabar siuvinėju ir nebereikia tos baltos medžiagos, jau mintinai žinau kur skylutė kryželiui bigsmile.gif ...

drinks_cheers.gif aš dabar siuvinėju ant tamsiai mėlynos kanvos, tai iš pradžių vargau, o dabar tai ir prietemoj žinau kur durt, nors ir nesumato skylučių biggrin.gif kažkaip automatiškai gaunasi
Atsakyti
Florestina, nius grazus tas paveikslelis 4u.gif
zuzaneles roze tokia ryski, besiskleidzianti thumbup.gif lauksiu pabaigos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na pagaliau ir aš pasirodau. Ką tik iškeptas Rudolfas. Na dabar viskas nuo pradžių. Jau kiek jis mane prikankino doh.gif Prasidėjo nuo medžiagos. Užsimaniau Kalėdinį maišelį dovanai padaryt. Nusipirkau 14ct Aidą pirmą kart. Na ir bėdos prasidėjo. Tegu nesupyksta šio dydžio Aidos mylėtojos,bet ji tragiška. Bandžiau su dviem siūlais - šviečiasi, trim labai stora. Kryželiai arkliniai. Nu daugiau niekad ant tokios nesiuvinėsiu. O siūlų kiek suėjo doh.gif nes trim gijom variau. Ir BS žiaurus. Išsikraipo,niekaip tiesiai nesigauna. Bet gal patyrimo reik,tada viskas būtų gerai g.gif Na tęsiasi įdomumai.toliau Nusipirkau DMC metaliko varpeliui dvi spalvas. Tik padėjau siūliukus ir minutei į kitą kambary nuėjau. Na ir ką,mano mažoji televizorių puošia su metaliku. Abu matkiukus ištampė ir pakabino vietoj blizgučių. doh.gif Šiaip taip atnarpliojau. Visad su Kreiniku siūvinėjau,maniau bus tas pats,bet DMC man labiau pinasi,išsisuka ir tt. Atradau sau tinkantį būdą,tai ėjosi paskui lyg ir nieko. Atkerpu neilgą vieną siūliuką ir įveriu į adatą.Ta prasme ne du veriu,kad kilputė užkabinimui apačioj liktų, bet vieną veriu ir sulyginu,kad gautųsi dvigubas, na adata tada neišsiveria ir lygiau gaunas. Kažkaip neišeina suprantamai paaiškint. Na va kiek prirašiau. ax.gif Bet rezultatu esu beveik patenkinta,nors kryželiai kreivi ir tt...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2009 12 20, 16:56)
Na pagaliau ir aš pasirodau. Ką tik iškeptas Rudolfas. Na dabar viskas nuo pradžių. Jau kiek jis mane prikankino  doh.gif Prasidėjo nuo medžiagos. Užsimaniau Kalėdinį maišelį dovanai padaryt. Nusipirkau 14ct Aidą pirmą kart. Na ir bėdos prasidėjo. Tegu nesupyksta šio dydžio Aidos mylėtojos,bet ji tragiška. Bandžiau su dviem siūlais - šviečiasi, trim labai stora. Kryželiai arkliniai. Nu daugiau niekad ant tokios nesiuvinėsiu. O siūlų kiek suėjo  doh.gif nes trim gijom variau. Ir BS žiaurus. Išsikraipo,niekaip tiesiai nesigauna. Bet gal patyrimo reik,tada viskas būtų gerai  g.gif Na tęsiasi įdomumai.toliau Nusipirkau DMC metaliko varpeliui dvi spalvas. Tik padėjau siūliukus ir minutei į kitą kambary nuėjau. Na ir ką,mano mažoji televizorių puošia su metaliku. Abu matkiukus ištampė ir pakabino vietoj blizgučių.  doh.gif Šiaip taip atnarpliojau. Visad su Kreiniku siūvinėjau,maniau bus tas pats,bet DMC man labiau pinasi,išsisuka ir tt. Atradau sau tinkantį būdą,tai ėjosi paskui lyg ir nieko. Atkerpu neilgą vieną siūliuką ir įveriu į adatą.Ta prasme ne du veriu,kad kilputė užkabinimui apačioj liktų, bet vieną veriu ir sulyginu,kad gautųsi dvigubas, na adata tada neišsiveria ir lygiau gaunas. Kažkaip neišeina suprantamai paaiškint. Na va kiek prirašiau.  ax.gif Bet rezultatu esu beveik patenkinta,nors kryželiai kreivi ir tt...


Labai linksmas, Kalėdinis darbelis. wub.gif

Aš irgi tulpes trim siuvinėjau, laivus siuvinėju dviem, nors iš šviečiasi medžiaga, bet ploniau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2009 12 20, 16:56)
Na pagaliau ir aš pasirodau. Ką tik iškeptas Rudolfas.
Rezultatas tikrai vertas pastangu ir vargu thumbup.gif . Toks fainuolis ir linksmuolis Kaledu senelio draugas wub.gif

Papildyta:
Siaip ant 14 as siuvineju dviem - nors kazkiek ir svieciasi siuvinejant tamsesniais siulais, taciau ziurint is toliau ziurisi graziai.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2009 12 20, 18:56)
Na pagaliau ir aš pasirodau. Ką tik iškeptas Rudolfas.


Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
tute28, fainuolis Rudolfas thumbup.gif o aida 14 man nebepatinka nuo tada kai paskutini karta pirkau ir pastebejau kad jinai stambesne nei mano anksciau tureta aida 14 doh.gif nezinau kodel cia taip, gal tik man taip papuole, nes daugiau tai lyg niekas ir nesiskunde kad "pastambejo" ta aida biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2009 12 20, 16:56)
Na pagaliau ir aš pasirodau. Ką tik iškeptas Rudolfas

na po tiekos vargų ,labai gražus rezultatas,labai linksmas Rudolfiukas 4u.gif 4u.gif ,gal galima būtų schemutę į manociuja@gmail.com

o dėl 14 Aidos ,tai čia matyt kaip kam mirksiukas.gif ,aš daug ant jos siuvinėju ,visada dviem siūlais ir nė kiek nepergyvenu,kad šiek tiek šviečiasi kai kurios spalvytės(tikrai nežinau nuo ko tai priklauso ,bet kai kurių spalvų kryželiai kaip vašku sutepti ,o kai kurių visiškai gražiai išpūsti ir niekas ten nesišviečia),man ir taip gražu ,o ir akys ne taip vargsta ,man jas saugot reikia blush2.gif blush2.gif ..o trimis siūlais siuvinėt man per storai gaunasi ,nepatinka ir viskas ,tai darau ,kaip man patogiau wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 20, 17:26)
pastebejau kad jinai stambesne nei mano anksciau tureta aida 14  doh.gif

nepastebėjau ,kad stambesnė aida būtų,bet aš visada ją perku gerą,Zweigarto ar kitą kokybišką,gal tau čia šiaip kokia nevisai kokybiška pasitaikė..šiaip tai turėtų būt standartas ... g.gif
Atsakyti
Tute28
Gražuuuu wub.gif wub.gif wub.gif

Aš turėjau tokio stambumo kad prireikdavo 6 gyju, todel dabar ant 14aidos dviem gyjom atrodo labai liuks smile.gif
Atsakyti