Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

rasiuks, labai grazi gerve (jei neklystu). Atsimenu, kai rodeisi su procesu, o stai ir baigtas. thumbup.gif
Ir labai noriu pagirti, abieju mergaiciu orchidejas. Isimylejus as jas iki ausu.
Atsakyti
cry.gif tuoj pritrūksiu vienos spalvos, nežinau ką daryt, dėl vienos spalvos iš kasiulai.lt nepasimoka užsakinėt schmoll.gif , o dar liko 4 rožes išsiuvinėt. Į vilnių tik sausio 18 važiuosiu (tai neišlauksiu taip ilgai), į kitos firmos siūlus nenoriu konvertuot, nes vis tiek 10 proc. netiks, ką čia sumastyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2010 01 04, 17:00)
Labuka visoms biggrin.gif
Pagaliau prisiruošiau įkelti savo kelių mėnesių darbą

bigsmile.gif puikios gėlės wub.gif , rėmelis puikiai priderintas thumbup.gif wub.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 01 04, 20:50)

Parodysiu ir aš ką pabaigiau ir padovanojau Kalėdoms mamai

Nuostabus darbelis, toks prabangus wub.gif
Atsakyti
libaja, labai dailutis katinukas wub.gif

Kibirkštėlė, nuostabi pelėda wub.gif

tildushka, gražios orchidėjos thumbup.gif

rasiux-, kokia puiki dovana thumbup.gif
Atsakyti
Gal yra siuvinėtojų iš Ukmergės? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
cacuk, kokio trūksta siūlo, gal kuri paštu tau atsiųstu
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 04, 23:01)
cacuk, kokio trūksta siūlo, gal kuri paštu tau atsiųstu

Ai ką čia paštu, vargas tiktai blush2.gif Gal aš pagalvosiu ką čia padaryti? mastau.gif Gal konvertuoti išeis? Gal labai nesiskirs?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 01 02, 14:46)
jau irėmintas ir padovanotas mano šventasis  wub.gif
su rėmu gavosi 60x72 cm


Džeine, darbas ir įrėminimas - puikūs!!! Man būtent šis kol kas gražiausias iš visų matytų paveikslų su šventaisiais wub.gif Tu tikra šaunuolė - taip greit tokį didelį darbą išsiuvinėjai (kiek pamenu, jau senokai išsiuvinėjai) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 01 04, 22:05)
Ai ką čia paštu, vargas tiktai  blush2.gif Gal aš pagalvosiu ką čia padaryti?  mastau.gif Gal konvertuoti išeis? Gal labai nesiskirs?


Na tu sakyk kokios reikia, paimsiu ir išsiųsiu, nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Turiu kelis siuvinejimo zurnalus - katalogus. Schemu juose nera, tik issiuvineti paveiksliukai. Guli jie pas mane, dulka. Pagalvojau, gal kuri noretumet, kad atsiusciau. Taip sakant, akims paganyt.
Rasykit.
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 01 04, 23:05)
Ai ką čia paštu, vargas tiktai  blush2.gif Gal aš pagalvosiu ką čia padaryti?  mastau.gif Gal konvertuoti išeis? Gal labai nesiskirs?

Rašyk rašyk kokių reikia.... mirksiukas.gif mirksiukas.gif jei ne Paukščiukas, tai aš rytoj eisiu pirkt siūliukų, tai paimčiau ir pačiai... Kiek čia truks atkeliaut iki tavęs?.. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 01 04, 20:50)
Gaila, tik kad niekaip nepavyko gerai nufotografuot...

1. Išjungi fotiko blicą
2. Atsineši visas lempas, kurias tik gali panešti namuose, ir apšvieti siuvinį
3. Stoji už lempų
4. Fotkini kokias 15-20 nuotraukų
5. Išrenki gražiausią
4u.gif biggrin.gif
Atsakyti