Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 17:05)
Dėkoju už schemą Zundyte  4u.gif  4u.gif  bet tavo schema ta pati kurios versija man nelabai pavykusiai atsispauzdina....

gaila verysad.gif ,nu bet gal kitos merginos pagelbės...
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 04, 18:06)
dar pažiūrėjau, kad nelabai sutampa, reik per naują dar pažiūrėt kitus blush2.gif

Oi kaip dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif bandau rast derinį pagal duotus nr... Nors kaip ir pati pamatei, nevisai atitinka lyginant užrašus vienoj ir kitoj raktų lentelėj pagal nr.. bet jau vis geriau negu nieko... Manau "cream" spalvą imsiu 3770... Gal tiks?.. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 01 03, 16:36)
Na o aš renkuosi tik didesnius paveikslus, mažiukų, nors jie ir mieli, man nesinori siuvinėti, kažkaip per daug greitas procesas ir per menkas darbas atrodo rolleyes.gif

Anksčiau ir aš siuvinėjau tik didesnius paveikslus, labiau patikdavo, bet dabar, kai gimė dukrytė, nebėra laiko (aš dar ir dirbu) didesniems, nebent kokius 5 mėn tektų juos siuvinėti (kai anksčiau per 2 mėn išsiuvinėdavau). Kol dar leliukas mažas, tai iki kokių 6 mėn dar gerai bus, paskui už siulų griebs. Manoji tai labai pyksta, kai neleidžiu liestis prie siuvinėjimo dėžutės. Va. Tad dažniausiai siuvinėju kai ji miega. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 17:14)
Oi kaip dėkui  4u.gif  4u.gif  4u.gif  bandau rast derinį pagal duotus nr... Nors kaip ir pati pamatei, nevisai atitinka lyginant užrašus vienoj ir kitoj raktų lentelėj pagal nr.. bet jau vis geriau negu nieko... Manau "cream" spalvą imsiu 3770... Gal tiks?.. g.gif  g.gif

čia rodo 746
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 04 sausio 2010 - 17:19
Beje ačiū už pagyrimą mano nebaigtoms rožėms: Dovydai, Florestinai, Wasarai, Astuliai, Dantistei, Tutei28 ir visoms kitoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 04, 18:18)
čia rodo 746


Na dar kartą ačiū už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kur aš be jūsų wub.gif wub.gif va einu susižiūrėsiu ką turiu ir ko gero pradėsiu kryžavot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 04 sausio 2010 - 17:25
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 17:25)
Na dar kartą ačiū už pagalbą  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Kur aš be jūsų  wub.gif  wub.gif  va einu susižiūrėsiu ką turiu ir ko gero pradėsiu kryžavot...

tai nėr už ką, susidėjus spalvas įvertink, ar gražiai žiūrisi mirksiukas.gif

pamiršau šian knygutes pagirti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 03, 23:44)
O pacioj schemoj neraso? nes buna dazniausiai parasyta, pvz. taip:
user posted image

Nu, neraso nieko...Tai ir nesusigaudau kiek ten tu siulu man reiks. Va, parasyta tik taipUgio matuokle
Padekit man nesusiprateliai. Ar uzteks visu siuliuku po viena matkeli?
Ir dar-pasirodo kasiuluose nera dmc 724, mano zinomam konvertery ji neturi analogu. Gal jus zinot kuria pvz, koks butu atitikmuo sios spalvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausramor: 04 sausio 2010 - 17:47
QUOTE(ausramor @ 2010 01 04, 17:38)
Nu, neraso nieko...Tai ir nesusigaudau kiek ten tu siulu man reiks. Va, parasyta tik taipUgio matuokle
Padekit man nesusiprateliai. Ar uzteks visu siuliuku po viena matkeli?


O čia negali būt nuskenuotas siuvinėjimo rinkinys, paprastai rinkiniuose rašo esamą vienos ar kitos spalvos siūlo ilgį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2010 01 04, 19:38)
Nu, neraso nieko...Tai ir nesusigaudau kiek ten tu siulu man reiks. Va, parasyta tik


Kiek suprantu: skaičiukai - kiek reikia gabaliukų atkirptų po 61 cm (6 siūliukai). Papraščiau: ištrauki iš matkelio giją, atsimatuoji 61 cm ir nukerpi. Juodo, t.y. nr.310 reikės 2 tokių atkarpų ir t.t.

Taviškės nuorodos man neatidaro, bet aš komentavau prisegtą paveikslėlį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 04 sausio 2010 - 18:06
Kibirkštėlė
AČIŪ AČIŪ AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
VIsakas veikia, pervadinau albuma ir viskas gerai biggrin.gif
AČIŪ labiausiai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir vėl krūva puikių darbeliu wub.gif - labai patiko "moksliukė" pelėda, kalėdinės mėlynos kojinės, žinoma ir orchidėjos - visoms darbštuolėms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif .
Parodysiu ir aš ką pabaigiau ir padovanojau Kalėdoms mamai (jau pasidarė tradicija kas metai ką nors jai išsiuvinėt...)
user posted image

Darbelis siuvinėtas ant gelsvos 14 Aidos, 2 spalvų, dydis 350*200 kryželių, su rėmu apie 75*45 cm, schemą dariau pati pagal logotipą.
Gaila, tik kad niekaip nepavyko gerai nufotografuot...
Atsakyti