Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 04, 17:07)

notworthy.gif notworthy.gif Ot tai varna doh.gif doh.gif juk ir pati esu išsisaugojus šį puslapiuką, ale kad čia galiu atrinkt siūlus pagal pavadinimą tai "nedašuto" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Zundyte, pas mane kitokie ženkliukai... Tad dėkui už pastangas, bet.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 04 sausio 2010 - 16:30
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 16:29)
notworthy.gif  notworthy.gif Ot tai varna  doh.gif  doh.gif juk ir pati esu išsisaugojus šį puslapiuką, ale kad čia galiu atrinkt siūlus pagal pavadinimą tai "nedašuto"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Zundyte, pas mane kitokie ženkliukai... Tad dėkui už pastangas, bet.... 4u.gif  4u.gif

tai gal tau atsiust visa schema ir viskas bus ok
?
Atsakyti
Samanta, man išarchyvavus schemų taip pat nerodo. Bandyk žiūrėt neišskleidusi archyvo?
Papildyta:
Supratau, kame bėda. Schemos yra byloje, kurios pavadinimas yra užrašytas rusiškomis raidėmis. Ir todėl programa negali atpažinti kelio iki failo. (toje vietoje error'o lange matome klaustukus). Perkelk išarchyvuotas schemas į naują folderį (kitoje vietoje) ir turėtų viskas kuo puikiausiai veikti. jeigu neveiks, rašyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 04, 17:34)
tai gal tau atsiust visa schema ir viskas bus ok
?

Gali atsiųst jei nesunku... Turiu šio vaikio schemos dvi versijas, tai tos gerosios schemos ženkliukai yra tokie user posted image
O kitos tokie kaip pas tave, bet ta schema sunkiai įskaitoma, kaip atsispauzdina... doh.gif doh.gif Gal pas pačią bus geresnė?... mildabar@gmail.com Dėkoju iš anksto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 04 sausio 2010 - 16:50
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 16:49)
Gali atsiųst jei nesunku... Turiu šio vaikio schemos dvi versijas, tai tos gerosios schemos ženkliukai yra tokie user posted image    
O kitos tokie kaip pas tave, bet ta schema sunkiai įskaitoma, kaip atsispauzdina...  doh.gif  doh.gif  Gal pas pačią bus geresnė?... mildabar@gmail.com Dėkoju iš anksto  4u.gif  4u.gif

na ,atsiųsiu ,pati pasižiūrėsi ,aš tikrai nežinau ,nes nespausdinau,o beje gali bandyti atrinkt spalvas ir sugretinus simbolius vienos ir kitos schemos,gal taip išeitų griečiau nei pagal pavadinimus ieškot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 04 sausio 2010 - 16:54
QUOTE(zundyte @ 2010 01 04, 17:53)
na ,atsiųsiu ,pati pasižiūrėsi ,aš tikrai nežinau ,nes nespausdinau,o beje gali bandyti atrinkt spalvas ir sugretinus simbolius vienos ir kitos schemos,gal taip išeitų griečiau nei pagal pavadinimus ieškot...

ko gero taip ir reiks daryt.... g.gif g.gif g.gif nes nelabai pavyksta atrinkt..... Jei niekas daugiau iki vakaro nepagelbės, tai derinsiu dvi schemas į vieną, bet bijau, kad vėl nebūtų kaip su anuo leliuku verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 04, 16:53)
na ,atsiųsiu ,pati pasižiūrėsi ,aš tikrai nežinau ,nes nespausdinau,o beje gali bandyti atrinkt spalvas ir sugretinus simbolius vienos ir kitos schemos,gal taip išeitų griečiau nei pagal pavadinimus ieškot...

o nebus zundyte tavoji versija is igolki.net ? man panasu blush2.gif
Atsakyti
Labuka visoms biggrin.gif
Pagaliau prisiruošiau įkelti savo kelių mėnesių darbą ir pastebėjau, kad paskutiniu metu laaaabai populiarios Lanarte "Orchid". Dovanojau mamai 4u.gif
user posted image

P. S. Labai daug naujų gražių darbelių. Po 4u.gif visoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 01 04, 16:56)
o nebus zundyte tavoji versija is igolki.net ? man panasu  blush2.gif

aš nežinau blush2.gif ,atsisiunčiau iš paukščiuko visą metrikų albumiuką urmu ,kai buvo galima ,čia rudenį kažkada ,kai kurį laiką gallery ru neveikė ,o paskui davė siųstis pilnus albumus nemokamai
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 16:49)
Gali atsiųst jei nesunku... Turiu šio vaikio schemos dvi versijas, tai tos gerosios schemos ženkliukai yra tokie user posted image   


user posted image
user posted image

manau eitų susirinkti iš kitų schemų raktų g.gif Kokios dar trūksta?
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 01 04, 17:56)
o nebus zundyte tavoji versija is igolki.net ? man panasu  blush2.gif

Dėkoju už schemą Zundyte 4u.gif 4u.gif bet tavo schema ta pati kurios versija man nelabai pavykusiai atsispauzdina.... Teks atrinkinėt spalvas, nes net ir schemose ženklų išdėstymas skirtingas.... (turiu minty, kad nesutampa ženklų simbolių skaičius schemose... Jei kas nors suprato ką norėjau parašyt bigsmile.gif bigsmile.gif )
Atsakyti
dar pažiūrėjau, kad nelabai sutampa, reik per naują dar pažiūrėt kitus blush2.gif
Atsakyti