Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(simon4 @ 2009 12 29, 12:06)
Sveikos, siuvinetojos  4u.gif
Kokiu groziu prisiuvinejot  wub.gif  as uzsiemus su savo darbeliu, tai nelabai buvo laiko ir parasyt  blush2.gif  Idedu pora foto, nors dar nelabai suprantama kas ten bus  lotuliukas.gif Cia  busimas rezultatas, tik nezinau kada jis bus  g.gif

user posted image
user posted image

bigsmile.gif kaip gražu bigsmile.gif
per kiek laiko išsiuvinėjai toki plota ??
Ir mano dukra toki pati siuvinėja, bet dar tik kampelis apačios yra, toli gražu kol iki orchidėju užlips... doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 04, 11:32)
Libaja - man tai labai linksmas darbelis, tik norejau paklausti, kadangi zalioke esu, ant kokio audinio cia kryziavota  blush2.gif
oi šia toks senas senas linas, jis toks kai neskalbtas, tai atrodo, kaip su klijum kažkoks. Iš mamos skrynios gabalą išsitraukiau.

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 01 04, 11:45)
žinok, mano pirmi blynai irgi buvo su priešlapiais ir įstatymu knygelės į vietą... Aš kadangi knygelę nuplėšiau negailėdama popieriaus, tai nežinojau kaip padaryt kad būtų gerai, tai priklijavau paprastą lapą popieriaus.

Nu ir mano panašiai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 01 04, 14:59)
SheMe, kodėl? biggrin.gif

Na net nežinau, panašaus tipo logotipai visur būdavo ir dar ta spalva.. arba man čia kažkas galvoj maišos lotuliukas.gif
Atsakyti
.xsd faila reikia PM prodrama atidaryti?
Atsakyti
Nunešiau šiandien įrėminti savo namelį, nes kitą savaitę reiks padovanot. Trečiadienį parodysiu rezultatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 04, 15:01)
.xsd faila reikia PM prodrama atidaryti?

Taip wink.gif Arba jei neturi visos (pilnos), užteks Pattern Maker Viewer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 01 04, 17:44)
Taip wink.gif Arba jei neturi visos (pilnos), užteks Pattern Maker Viewer smile.gif


Bet man kažkodel meta tokia lentele :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 04 sausio 2010 - 16:04
Merginos pagelbėkit help.gif help.gif Gal kuri siuvinėjot šį paveiksliuką?... user posted image
Nežinau kaip atrinkt DMC siūliukus pagal pavadinimus... doh.gif doh.gif Gal galit pagelbėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 18:04)
Merginos pagelbėkit  help.gif  help.gif Gal kuri siuvinėjot šį paveiksliuką?...
Nežinau kaip atrinkt DMC siūliukus pagal pavadinimus...  doh.gif  doh.gif  Gal galit pagelbėt  ax.gif


Čia
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 04, 16:02)
Bet man kažkodel meta tokia lentele :
user posted image

Sugadintas failas?
gali pabandyti persiųsti tą failą man, galbūt tikrai blogas jis...
ela.elyte eta gmail.com
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 04, 16:02)
Bet man kažkodel meta tokia lentele :



Kartais taip būna ir pas mane.
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 04, 16:04)
Merginos pagelbėkit  help.gif  help.gif Gal kuri siuvinėjot šį paveiksliuką?...

user posted image
pas mane yra kodai ,jei dar reikia...
Atsakyti